[ad_1]

دکتر گارنر افزود که اخبار باید با احتیاط گرفته شود. در ماه های اخیر ، چندین متخصص خواستار آزمایش گسترده تر در خانه به عنوان راهی برای جلوگیری از گسترش ویروس شده اند. اما برخی دیگر در مورد عملی بودن این استراتژی ابراز نگرانی کرده اند که احتمالاً متکی به آزمایشاتی است که درجه ای از دقت را برای راحتی و قیمت مقرون به صرفه تر قربانی می کند.

طبق دستورالعمل های محصول ، آزمایش LAMP لوسیرا توانست دقیقاً 94.1٪ از عفونت های تشخیص داده شده توسط آزمایش مبتنی بر PCR را تشخیص دهد. همچنین 98 درصد افراد سالم و بدون عفونت را به درستی شناسایی می کند. مطالعه انجام شده توسط این شرکت کوچک بود و فقط افراد مبتلا به علائم Covid-19 ، بیماری ناشی از ویروس کرونا را شامل شدند. در بسته آزمایش آمده است که در افراد بدون علامت “ارزیابی” نشده است.

سوزان باتلر وو ، میکروبیولوژیست بالینی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی ، گفت: اگرچه این شرکت هنوز نتایج دقیق تری برای ارائه محصول خود منتشر نکرده است ، اما داده ها “خوب به نظر می رسند” و می توانند اجازه دهند تا آزمایش خلا gap مهمی را پر کند. یکی از جدی ترین مشکلات در مبارزه با تلاش برای شناسایی افراد آلوده به ویروس کرونا دسترسی ناسازگار به آزمایش های آزمایشگاهی قابل اعتماد در بسیاری از مناطق کشور ، به ویژه در خارج از مراکز شهری است.

دکتر باتلر وو گفت: “این نوع تجزیه و تحلیل می تواند در آنجا نقش زیادی داشته باشد.”

نمایندگان بهداشت لوسیرا بلافاصله به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

ساسکیا پوپسکو ، متخصص پیشگیری از عفونت و اپیدمیولوژیک در دانشگاه جورج میسون ، هشدار داد که آزمایشات خانگی ، اگرچه پیشرفت چشمگیری دارد ، اما یک بیماری مسکن نیست. وی گفت: “هیچ آزمایشی کامل نیست” ، و نتیجه منفی نباید به عنوان کارت اختلاط رایگان در نظر گرفته شود. وی افزود ، علاوه بر این ، آزمایش به تنهایی نمی تواند از شیوع بیماری جلوگیری کند و باید با سایر اقدامات بهداشت عمومی مانند فاصله فیزیکی و ماسک زدن همراه باشد.

دکتر پوپسکو همچنین در مورد ابهام در گزارش دادن نتایج ابراز نگرانی کرد. آزمایش خانگی درجه دیگری از جدایی را به روند گزارش اضافه می کند ، که باید شامل ارتباط بین بیماران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی آنها و به دنبال آن پیگیری بین این ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و مسئولان بهداشت عمومی باشد.

دکتر پوپسکو گفت: مزایا و مشکلات آزمایشات خانگی باید بیشتر ارزیابی شود ، افزود: ما به تست های آزمایشگاهی ارزان تر و سریعتر نیاز داریم.

[Like the Science Times page on Facebook. | Sign up for the Science Times newsletter.]

[ad_2]

منبع: key-news.ir

ایندکسر