[ad_1]

CVS زنجیره داروخانه های بزرگ با دولت فدرال برای ارائه درمان آنتی بادی Covid-19 در خانه های سالمندان و مراکز مراقبت طولانی مدت معامله ای را انجام داده است ، این شرکت روز چهارشنبه اعلام کرد ، روش جدیدی را برای برخی از بیماران با خطر بالا برای استفاده از داروها فراهم می کند تا از آنها محافظت کند بیمارستان.

این درمان با نام bamlanivimab و توسط الی لیلی ایجاد شده است ، عمدتا در بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرد زیرا کمتر از یک ماه قبل مجوز اضطراری را از سازمان غذا و دارو دریافت کرده است. از آن زمان به بعد ، دولت فدرال تقریباً 170،000 دوز درمان را به خدمات بهداشتی ایالتی توزیع کرده است – بیش از نیمی از زایمان ها برای بقیه سال جاری – هرچند فقط برخی از این دوزها تاکنون به بیماران داده شده است.

خلبان CVS سه ماهه فقط شامل 1000 دوز درمان بود که برای درمان 1000 بیمار با Covid-19 کافی است. مشخص نیست که این تأثیر تا چه اندازه خواهد بود ، زیرا ویروس به سرعت در حال گسترش است و تقاضا برای درمان در حال افزایش است. روز دوشنبه بیش از 184000 مورد ویروس کرونا در ایالات متحده گزارش شد.

دکتر رابرت گلدشتاین ، پزشک بیماری عفونی در بیمارستان ماساچوست گفت: “حتی با این مشارکت ، ما در مورد یک منبع بسیار محدود صحبت می کنیم.” “ما هنوز راهی برای دستیابی به این هدف به شکلی منصفانه نداریم ، و من مطمئن نیستم که همکاری CVS لزوما موجب بهبود ارزش توزیع شود.”

با این حال ، درمان در منزل می تواند به دور زدن یک چالش مهم تدارکاتی کمک کند: این دارو برای افرادی با علائم خفیف تا متوسط ​​که معمولاً توصیه می شود در خانه بمانند ، در نظر گرفته شده است. اما از آنجا که دارو باید توسط پزشک بالینی تزریق شود ، این بیماران مبتلا به Covid-19 برای دریافت آن باید به یک کلینیک یا بیمارستان مراجعه کنند. این امر بیمارستان ها را مجبور کرده است تا راهی برای دور نگه داشتن این بیماران از سایر افراد آسیب پذیر دریافت کننده تزریق سرطان و سایر بیماری ها پیدا کنند.

دکتر سری چاگوتورو ، مدیر عامل شرکت CVS ، که به راهنمایی برنامه ریزی کمک می کند ، گفت: “ما معتقدیم که این یک روش آسانتر برای درمان بیمار ، در آسایش خانه شخص یا بدون نیاز به جابجایی است. برنامه آزمایشی

در حال حاضر ، این برنامه به هفت کلان شهر بوستون ، شیکاگو ، کلیولند ، لس آنجلس ، میلواکی ، مینیاپولیس و تمپا محدود خواهد شد.

مایکل پرات ، سخنگوی وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده گفت ، این سایتها براساس عواملی از جمله موقعیت مکانی ، زیرساختی و ظرفیت بالینی آنها انتخاب شده اند.

این درمان فقط برای بیمارانی است که عوامل خطر خاصی مانند سن بالای 65 سال یا بیماری هایی مانند چاقی یا دیابت دارند. هنگامی که بیمار واجد شرایط از نظر ویروس کرونا آزمایش مثبت می کند ، ارائه دهندگان خدمات درمانی ممکن است سفارش درمان دهند و بیمار را به واحد تزریق خانگی CVS ، Coram ارجاع دهند ، در صورتی که معتقدند این بهترین روش برای دریافت تزریق بیمار است.

در صورت تایید صلاحیت بیمار ، کورام پرستاران را برای انجام درمان به اقامتگاه های بیمار می فرستد. قطره قطره شدن دارو یک ساعت طول می کشد و سپس بیمار برای هرگونه عارضه جانبی تا یک ساعت دیگر یا بیشتر مشاهده می شود.

درمان ابزار دیگری برای تلاش برای بیرون نگه داشتن بیماران از بیمارستان ارائه می دهد ، اما متخصصان در مصرف آن محتاط هستند. پس از دریافت مجوز اضطراری از دارو ، کمیسیونی از مitسسه ملی بهداشت گفت که شواهد کافی برای توصیه یا مخالفت با آن وجود ندارد و نباید آن را استاندارد مراقبت دانست. انجمن بیماری های عفونی توصیه می کند از درمان روتین استفاده نکنید.

دکتر Chaguturu شرایط مالی معامله CVS با HHS را فاش نمی کند ، اما گفت CVS برای برنامه آزمایشی به طور کلی پرداخت می شود ، نه برای هر بیمار که درمان می کند. (وی گفت CVS این امکان را دارد که خلبان را برای توزیع 1000 دوز دیگر تمدید کند.) خود دارو به صورت رایگان در دسترس بیماران است ، اگرچه برخی از افراد مسن در Medicare که پوشش بیمه اضافی ندارند مجبورند هزینه ای در حدود 60 را بپردازند. ماه گذشته مقامات فدرال گفتند دلار برای دولت آن.

جدا از معامله برای انتشار درمان آنتی بادی ، تجارت خرده فروشی CVS پس از مجاز شدن واکسن ها ، نقش برجسته ای در تجویز واکسن ها خواهد داشت. دولت فدرال با CVS و Walgreens توافق کرده است که داروسازان را به خانه های سالمندان و مراکز مشابه واکسیناسیون برای ساکنان و کارگران در آنجا بفرستد ، گروهی که کمیته مشاوره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز سه شنبه توصیه کرد اولین آنها باشد واکسن را با متخصصان مراقبت های بهداشتی مصرف کنید.

CVS و سایر داروخانه ها نیز با رواج بیشتر واکسن ها ، نقشی اساسی در واکسیناسیون عموم مردم بازی می کنند.

[ad_2]

منبع: key-news.ir

ایندکسر