شامل ماده طبیعی فعال (آربوتین) می باشد که در اعماق سلول ها نفوذ کرده و از افزایش ملانین و تولید و تجمع آن ها جلوگیری می کند . کرم روشن کننده و ضد لک بنوید عملکرد ملانوژنز و نوسازی سلولها را تنظیم کرده و از تجمع ملانین جلوگیری کرده، در نتیجه باعث یکدست شدن و روشن شدن پوست میشود.

این آثار میتوانند شامل فرو رفتگی و یا ظاهر شدن لکهایی بر صورت باشند. برخی از جوشها نیز به مرور زمان تبدیل به لکه شده و بر روی پوست باقی میمانند. گاهی برای شناسایی منشأ یا روش درمان برخی لکه های پوستی لازم است آزمایش یا حتی نمونه برداری انجام شود. آیا میدانستید که آفتاب یکی از مهمترین دلایل ایجاد لک بر روی صورت و یا حتی بدن است؟ پماد زینک اکسید یکی از انواع بهترین پماد برای جای جوش صورت است که مانع تشکیل چربی اضافی روی پوست میشود (چربی اضافی پوست را برطرف میکند) و میتواند پوست را سفت کند.

استفاده از این کرم بعد از ۳ هفته، رنگ چهره را شفاف تر ، صاف تر و یکنواخت تر می کند. به علت وجود ترکیبات آربوتین درکرم ضدلک و سفید کننده بیجو از پوست در برابر نور آفتاب محافظت می کند. دارای فیلترهای UVA و UVB که این فیلترها از تولید ملانین در پوست در معرض آفتاب جلوگیری می کند. در فرمولاسیون این محصولات از مواد شیمیایی و طبیعی متنوعی بهره گرفته میشود که تولید ملانین در پوست را کاهش میدهند. دوران بلوغ جوانی، استفاده از مواد غذایی پر چرب، وسایل بهداشتی نامناسب و…

در کرم ضد لک یونتون ۴ وایت آیسیس فارما از مواد مرطوب کننده استفاده نشده است و میتوانید این کرم را بر روی تمام انواع پوست استفاده کنید. ستاره | سرویس آرایش و زیبایی – پدیدار شدن جوشها از جمله مشکلات شایعی است که شاید هر کسی در زندگی خود با آن روبرو شده باشد. این جوشها پس از برطرف شدن آثاری از خود به نام جای جوش بر پوست میگذارند.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد قیمت کرم ضد لک 4050 بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

ایندکسر