برای داشتن پوست صاف و یکدست استفاده از کرمپودر جزو مهمترین ملزومات آرایشی است که گاها در با پوشش براقکننده و مات کننده نیز با توجه به نیاز شما در بازار عرضه میشود. برای انتخاب کرم پودر به این نکته دقت کنید که قرار نیست رنگ پوست خودتان را تغییر دهید.😉 برای داشتن رنگی یکدست در صورت خود، بهتر است کرم پودری را انتخاب کنید که همرنگ پوستتان باشد. حتما میدانید که کرم پودرها در انواع کرمهای مایع، کرمهای فشرده (پنکیک) و کرمهای پودری و خشک در بازار موجود هستند.

مجیک تاچ یک کرم پودر سبک برای مصرف روزانه شماست. بهترین کرم پودر سبک برای مصرف روزانه کدام است؟ پس از انجام این روش نیازی به استراحت نیست و می توانید خیلی راحت کارهای روزانه خود را انجام دهید. این محصول با بافت سبک و پوشش طولانی مدت، جزو بهترین کرم پودر سبک برای مصرف روزانه به شمار میرود و طرفداران زیادی نیز دارد.

کرم پودرها یکی از لوازم پرکاربرد آرایشی به شمار میرود تا با زیرسازی درست بتوانید چهرهای بیعیب و نقص را داشته باشید؛ محصولی که توسط برند مای «MY» در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته برای انواع پوستها مناسب بوده و حاوی سبومین است. استی لادر یکی از برندهایی است که با برندهای دیگر آرایشی ادغام نشده است و از زمان تأسیس این برند تا به امروز این برند پرچمدار بهترین کرم پودرهای دنیا، با کیفتی مثال زدنی به دنیا عرضه کرده است.

کرم پودر دائم یکی از جدیدترین تکنیک های زیباسازی پوست و برطرف نمودن مشکلات پوست است که در آن کرم پودر دائم توسط میکرونیدلینگ به واسطه سوزن های نانو روی لایه های پوست تزریق می شود، عمق تزریق این پودر به صورت کامل سطحی است و باعث خونریزی و تحریب اپیدرم پوست نمی شود و به صورت کلی در طی 3 جلسه روی پوست اجرا می شود. در صورتی که مواد نامرغوب باشند ماده مصرفی می تواند جای لکه و سوختگی روی پوست صورت ایجاد کند! هزینه این روش بستگی به مواد مصرفی دارد که پزشک شما استفاده می کند، اگر در تکنیک پودر دائم از ماده مصرفی مزووایت یا bb glow استفاده کنید هزینه های شما متفاوت است، البته باید بگوییم که هر دو را از یک روش انجام می دهند ولی نوع مصرفی آنها تفاوت دارد، لازم به ذکر است که مواد مزووایت دارای ماندگاری بیشتری نسبت به bb glow هستند و مزووایت برای پوست حساسیت را به حداقل می رساند.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد کرم پودر خوب با قیمت مناسب بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

ایندکسر