در صورتی که سطح زبان انگلیسی و یا فرانسوی همسر فرد متقاضی CB4 و یا بالاتر باشد برایش 5 امتیاز دارد. امتیازها به صورت جداگانه برای سطح تحصیلات و دوره های آموزشی مرتبط با شغل فرد ارائه می شود. 11- نحوه محاسبه امتیاز کانادا طبق برنامه اکسپرس اینتری به چه صورت است؟ یک پیشنهاد شغلی طبق برنامه اکسپرس اینتری کانادا باید تمام وقت و دائم باشد. برای ارسال مشخصات اولیه اکسپرس اینتری کانادا 2021 نیازی به پرداخت هیچ گونه هزینه دولتی نیست. 6- هزینه اکسپرس اینتری کانادا 2021 چقدر است؟ از زمان ارسال مدارک و تشکیل پروفایل برای اکسپرس اینتری کانادا 2021 تا صدور ویزای اقامت دائم کانادا حدود 6 ماه زمان میبرد.

مهاجرت به کانادا رایگان
8- مراحل اکسپرس اینتری کانادا 2021 چقدر زمان میبرد؟ با استفاده از جدول امتیاز اکسپرس اینتری کانادا که در بخش قبلی به طور مفصل در مورد آن توضیح دادیم میتوانید به محاسبه امتیاز مهاجرت به کانادا با توجه به شرایط خود بپردازید. طبق این جدول میتوانید رابطه بین محدوده امتیاز بندی مهاجرت به کانادا طبق سیستم CRS و تعداد نامزدها را ببینید. طبق آمارهای رسمی، میزان جنایت در تورنتو در پنج سال گذشته ۲۴ درصد کاهش داشته است. میزان تمکن مالی برای تعداد اعضای خانواده طبق جدول زیر خواهد بود. هزینه های زیر طبق آمار ژانویه 2020 است. جدول امتیاز اکسپرس اینتری کانادا به صورت کلی شامل موارد زیر است که هر متقاضی باید حداثل 67 امتیاز از 100 امتیاز کل را کسب کند. اگر امتیاز شما از 1200 امتیاز سن، مدرک تحصیلی، سابقه کاری، سطح تسلط به زبان انگلیسی اول و دوم، به صورت مجموع بالاتر از 450 باشد، شانس موفقیت خواهید داشت.

برنامه های مهاجرت استانی کانادا به چه صورت است؟ همانطور که در جدول فوق میبینید، سن بین 10 تا 29 سال بیشترین میزان امتیاز بندی مهاجرت کانادا را کسب خواهد کرد. صد البته، فاکتورها و معیارهای دیگری هم در کنار تخصص و مهارت کاری اهمیت دارند که از این قبیل می توانیم به مهارت زبانی، سن مناسب، مدرک تحصیلی مرتبط با تخصص خود و یک سری از معیارهای دیگر اشاره کنیم. هستند که برای هرکدام از آنها امتیاز جداگانهای در نظر گرفته شده است. به عنوان مثال نامزدی برنامه های استانی 600 امتیاز را در برنامه محاسبه امتیاز کانادا برای شما به ارمغان خواهد آورد. یک پیشنهاد کاری رسمی از کانادا میتواند بین 50 تا 200 امتیاز در جدول اکسپرس اینتری کانادا را برای شما به ارمغان آورد.

7- آیا برای شرکت در برنامه اکسپرس اینتری کانادا 2021 به پیشنهاد کاری نیاز داریم؟ اگر علاقهمند به مهاجرت از طریق ازدواج هستید، پیشنهاد میکنیم صفحه چالشهای مهاجرت از طریق ازدواج را از دست ندهید. اگر به مدت 12 ماه پس از ارسال مدارک و تکمیل پروفایل، موفق نشدید، میتوانید مجدد برای برنامه امتیازبندی مهاجرت به کانادا شرکت کنید. پس از ورود به کانادا این زبان ها به زبان اول شما تبدیل می شوند و بدون تسلط بر آنها با مشکلات جدی مواجه خواهید شد. در جدول زیر میتوانید نمره آیلتس خود را به نمره CLB تبدیل کنید. مواردی که در جدول زیر آمدهاند جزو شرایط انطباق پذیری شرکت در برنامه اکسپرس اینتری کانادا 2021 هستند که هر کدام امتیازی را به امتیازات شما اضافه خواهند کرد.

برای مهاجرت به کانادا چقدر پول لازم است؟
اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مهاجرت به کانادا رشته معماری لطفا به بازدید از وب سایت ما.

ایندکسر