[ad_1]

واشنگتن – پزشکی که نسبت به واکسن های ویروس کرونا تردید دارد و داروی ضد مالاریا هیدروکسی کلروکین را به عنوان درمان با Covid-19 تبلیغ می کند ، شاهد اصلی در جلسه استماع کمیته امنیت و امنیت داخلی سنا خواهد بود که انتقادات دموکرات ها را برانگیخته است. جمهوری خواهان نباید به کسی که نظریه های توطئه را گسترش می دهد ، بستری بدهند.

دکتر جین ام. اورینت مدیر اجرایی انجمن پزشکان و جراحان آمریکایی است ، گروهی که مخالف دخالت دولت در پزشکی هستند و حکم واکسن فدرال را نقض حقوق بشر می دانند.

“تهدید سلامت عمومی دلیل اصلی سیاست گذاری در مورد واکسن های اجباری است. اما چقدر تهدید برای توجیه مجبور کردن مردم به پذیرش خطرات ناشی از دولت مورد نیاز است؟ “دکتر اورینت سال گذشته در بیانیه ای به مجلس سنا نوشت ، و واجبات واکسن را” نفوذ جدی در آزادی ، استقلال و تصمیمات والدین “خواند.

در یک مصاحبه تلفنی روز یکشنبه ، دکتر اورینت ، یک متخصص داخلی که مدرک پزشکی خود را از دانشگاه کلمبیا در نیویورک دریافت کرد ، با انتخاب به عنوان “ضد واکسن” مخالفت کرد و گفت که وی به دلیل داشتن بیماری خود ایمنی ، واکسن ویروس کرونا دریافت نخواهد کرد. . وی افزود که با دولت فعلی واکسینه شدن همه آمریکایی ها علیه ویروس کرونا مخالف است و خاطرنشان کرد که هر دو نامزد واکسن ، یکی ساخته شده توسط Pfizer و دیگری توسط Moderna ، از روش علمی جدیدی استفاده کردند.

دکتر اورینت با بیان اینکه “من فکر نمی کنم وقتی مردم نمی دانند که چه خطرات وجود دارد ، تشویق مردم به خطرپذیری بی پروا است” ، افزود: حقوق مردم باید رعایت شود. “بدن من ، انتخاب من” کجاست که به این موضوع می رسد؟ “

انتخاب وی به عنوان شاهد به عنوان مقامات بهداشت فدرال در تلاشند تا واکسن را به عنوان راهی برای پایان دادن به همه گیری که بیش از 281،000 آمریکایی کشته است ، مورد انتقاد شدید سناتور چاک شومر ، دموکرات نیویورک و رهبر اقلیت قرار دهد.

آقای شومر در بیانیه ای گفت: “در چنین برهه مهمی ، دادن بستری به نظریه پردازان توطئه برای گسترش افسانه ها و دروغ ها در مورد واكسن های كوید كاملاً خطرناك است و یكی از آخرین كارهایی است كه جمهوری خواهان سنا در حال حاضر باید انجام دهند.” یکشنبه

اما به نظر می رسد دست کم دو عضو مجلس نمایندگان جمهوری خواه – اندی بیگز از آریزونا و جف دانکن از کارولینای جنوبی – به هشدارهای دکتر اورینت درباره دستورات دولت توجه کنند. آنها برای بیان این نظرات به توییتر رفتند.

“آمریکایی ها باید در استفاده از واکسن COVID آزاد باشند” آقای دانکن می نویسد در روز شنبه. “آمریکایی ها همچنین باید آزادی رد واکسن را داشته باشند.”

سخنگوی رئیس کمیته سنا ، سناتور رون جانسون ، جمهوریخواه اهل ویسکانسین ، بلافاصله ایمیلی را برای پرسیدن دلیل دعوت دکتر اورینت برای شهادت بازگرداند.

مقامات بهداشت فدرال در تلاشند تا قانونگذاران را به کارزاری برای تشویق آمریکایی ها برای استفاده از واکسن های جدید سوق دهند. کمیته مشورتی FDA روز پنجشنبه برای بررسی داده ها در مورد ایمنی و کارآیی متقاضی واکسن Pfizer تشکیل جلسه می دهد. اگر آژانس واکسن اضطراری را تأیید کند ، انتشار آن می تواند بلافاصله بعد از آن انجام شود.

ماه گذشته مونسف اسلاوی ، مشاور ارشد علمی “عملیات Warp Speed” ، برنامه توسعه واکسن دولت ترامپ ، در یک جلسه خصوصی با یک گروه سناتور دو حزب ، گفت: “اگر سناتورها واکسینه شوند ، مفید خواهد بود” .

دکتر اورینت ، که در توسان ، آریزونا زندگی می کند ، روز یکشنبه گفت در جلسه دادرسی درباره درمان خانگی زودرس Covid-19 از راه دور ظاهر می شود. گروه وی از حامیان شدید معالجه در منزل است ، که موضوع آشکار جلسه کمیته است.

این انجمن همچنین از دولت شکایت کرده است در تلاش برای مجبور کردن آن برای آزاد کردن هیدروکسی کلروکین از سهام ملی برای استفاده به عنوان درمان با Covid-19 ، اگرچه شواهد علمی نشان می دهد این دارو در برابر ویروس کرونا موثر نیست. این پرونده در حال حاضر در دادگاه تجدیدنظر فدرال است.

دکتر اورینت گفت که او قصد دارد با استفاده از شهادت خود دستورالعمل های دولتی را که پزشکان را در مورد هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان بالقوه برای بیماران مبتلا به کوید -19 مطلع می کند ، فراخوانی کند ، اگرچه سازمان غذا و دارو مجوز اضطراری را برای توزیع دارو توسط مقامات ملی لغو کرد. سهام را هشدار می دهد و ممکن است به این بیماران آسیب برساند.

سازمان دکتر اورینت از مردم خواست درمورد واکسن در پست های وبلاگ با عناوینی مانند “آیا باید برای یک واکسن م 90ثر 90٪ صف آرایی کنیم؟” احتیاط کنند ، وی در مصاحبه ای ابراز نگرانی ویژه در مورد واکسیناسیون برای جوانان کرد در مورد باروری مشخص نشده است. “هیچ شواهدی وجود ندارد که نشان دهد هر یک از واکسنهای پیشرونده ویروس کرونا در باروری تأثیرگذار است.

دکتر اورینت همچنین با پرسیدن “چرا او مراقبت از 340 میلیون آمریکایی را تعیین می کند؟” دکتر آنتونی اس. فاوسی ، بهترین متخصص بیماری های عفونی دولت را هدف قرار داد.[ad_2]

منبع: key-news.ir

ایندکسر