یافتن آنتی اسیدها برای کشوری که در آستانه است دشوار می شود


اول آن دستمال توالت بود. آن وقت گوشت بود.

اینها آنتی اسیدها هستند.

افرادی که به صورت آنلاین و یا در فروشگاه های پستانک با نسخه پزشک جستجو می کنند متوجه می شوند که در برخی از مناطق کشور نمی توانند به راحتی ضد اسیدهایی مانند Tums ، Pepcid و نسخه رایج آن ، Famotidine را خریداری کنند. چند هفته پیش ، وگمنز فود مارکتز گام محدود کردن خریداران را به دو بسته محصولات فاموتیدین در هر سفر برداشت.

در طی یک همه گیری که شیوع داشته است ، این ممکن است غیر منتظره ترین باشد.

آمریکایی ها استرس دارند. آنها نگران افزایش تعداد موارد ویروس کرونا هستند. آنها نگران کار خود هستند. یادگیری از راه دور یک کابوس است و خرید مواد غذایی قدم زدن در پارک نیست. نیازی به انتخاب نیست. و اینجا تعطیلات است. در نتیجه ، برخی از افراد دچار “معده همه گیر” می شوند ، اپیزودهای همزنی اسیدی که منجر به افزایش تقاضا برای داروهای ضد اسید بدون نسخه و بدون نسخه می شود.

و آنتی اسیدها در میان کسانی که هنوز سوi هاضمه یا دل درد ندارند نیز محبوب هستند. افراد پس از بررسی های اولیه که فاموتیدین ممکن است علائم ویروس کرونا را کاهش دهد ، شروع به ذخیره سازی آنها کردند. موج دیگری از خرید در پاییز امسال هنگامی که رئیس جمهور ترامپ تحت درمان ویروس کرونا قرار گرفت ، آغاز شد و مقامات کاخ سفید گفتند که وی همراه با روی و ویتامین D از فاموتیدین استفاده می کند.

برای کسانی که نیاز به تسکین دارند ، این کمبود دیوانه کننده است.

هنگامی که مایا کالاهان ، 24 ساله ، یک دانش آموخته اخیر خانواده ها و آموزش از راه دور در گرینفیلد ، ماساچوست ، سعی کرد سفارش Pepcid معمول خود را در سبد خرید آنلاین Stop & Shop خود در اوایل سپتامبر قرار دهد ، او مرتبا می گفت ، که محصول عرضه شده است

خانم کالاهان ، که دارای اختلال خود ایمنی است و از 17 سالگی داروهای دل درد را مصرف می کند ، گفت: “من فکر کردم ، خوب ، از طریق آمازون سفارش می دهم.” یکی از داروهای اسید سه برابر بیشتر از حد معمول بود. سرانجام دو هفته تومس گرفتم. “

پزشکان گفتند که وقتی قرنطینه در بهار امسال برداشته شد ، آنها متوجه بیماران بیشتری شدند که علائم سوزش سر دل و ریفلاکس اسید را گزارش کردند.

لورن بلیچ ، متخصص گوارش در اکتون ، ماساچوست ، حدود 25 مایلی شمال غربی بوستون ، گفت: “من فکر می کنم بخشی از آن استرس ناشی از هر آنچه در جهان اتفاق می افتد ، است.” برای دل درد و علائم مشابه.

اما وی همچنین گفت که ویروس کرونا ، که زندگی عادی افراد را ریشه کن کرده و بسیاری را مجبور به کار در خانه کرده است ، منجر به “عدم تمایل به رژیم غذایی” بسیاری شده است که این علائم را ایجاد می کند.

دکتر بلیچ گفت: “ما آرامش بیشتری نسبت به الکل یا شیرینی یا غذای راحت داریم.” “و پس از آن هیچ فعالیت و ورزشی وجود ندارد. افزایش وزن قطعاً به سوزش معده و ریفلاکس اسید کمک می کند. “

مقصر دیگر در اوایل ماه نوامبر ظاهر شد.

وی گفت: “ما در اطراف انتخابات افراد زیادی با ناراحتی معده ، دل درد و سوi هاضمه داشتیم.”

دکتر Atul Maine ، مدیر پزشکی مرکز سنت جوزف اسید در سیراکیوز ، نیویورک ، گفت که در حالی که این مرکز تخصصی افزایش تعداد بیماران را مشاهده نمی کند ، اما تفاوت زیادی در بیماران تحت درمان مشاهده می کند. پس از ویروس کرونا ، قرنطینه ها برداشته شدند.

وی گفت: بیمارانی که با علائم سوزش معده همراه هستند اکنون به شدت مضطرب و افسرده هستند. “چیز دیگری تغییر کرده بود.”

شرکت هایی که داروهای بدون نسخه تهیه می کنند سعی می کنند تقاضا را برآورده کنند.

سخنگوی GlaxoSmithKline ، تولید کننده Tums ، در یک ایمیل گفت: “ما می دانیم که ممکن است محدودیت های عرضه وجود داشته باشد.”

با این حال ، برای برخی از آنتی اسیدها ، جهش تقاضا ممکن است به مطالعات مقدماتی مختلف مرتبط باشد که نشان می دهد فاموتیدین ، ​​یک ماده اصلی در Pepcid ، ممکن است علائم ویروس کرونا را کاهش دهد.

در بهار ، به دنبال گزارش استفاده از آن در چین ، برخی از بیماران مبتلا به Covid-19 در Northwell Health در منطقه نیویورک ، فاموتیدین را به عنوان بخشی از یک آزمایش بالینی ، از راه وریدی دریافت کردند. این مطالعه در ماه مه متوقف شد زیرا حجم بیماران کاهش یافت و نتیجه ای نگرفت. یک مطالعه مشاهده ای که پاییز امسال توسط بیمارستان هارتفورد در کنتیکت انجام شد ، نشان داد که نتایج مثبتی در بین بیماران ویروسی کرونا که به آنها فاموتیدین تجویز می کردند نیز مشاهده شده است.

از حدود 900 بیمار تحت درمان با ویروس کرونا در بیمارستان هارتفورد در بهار ، 83 بیمار در طول بستری شدن خود فاموتیدین دریافت کردند. در گزارش مطالعه بیمارستان آمده است ، کسانی که فاموتیدین دریافت می کنند ، میزان مرگ و میر در بیمارستان پایین تر است و کمتر به کمک ونتیلاتور احتیاج دارند.

هنوز جامعه پزشکی نسبت به نتایج اولیه محتاط است. در اواخر ماه ژوئن ، انجمن بیماری های عفونی آمریکا توصیه کرد که به دلیل عدم اطلاعات کافی ، از فاموتیدین استفاده شود مگر در زمینه یک آزمایش بالینی.

حتی قبل از انتشار گزارشات مطالعات مقدماتی ، تقاضا برای فاموتیدین و پپسید پس از آنکه سازمان غذا و دارو در آوریل از شرکت ها خواست تا فروش همه انواع داروی اسید زانتاک را متوقف کنند ، به شدت افزایش یافت و به مصرف کنندگان توصیه کرد بدون نسخه دارویی معروف به رانیتیدین ، ​​این کار را متوقف کنید. سطح کمی از ماده شیمیایی عامل سرطان در نمونه های این دارو یافت شده است.

با روی آوردن مصرف کنندگان و پزشکان از Zantac به ژنریک فاموتیدین و Pepcid ، تولیدکنندگان دارو برای ادامه روند تلاش کردند. برخی از تولیدکنندگان کمبود دارو را امسال به FDA گزارش کرده اند.

جانسون و جانسون ، تولید کننده Pepcid ، به درخواست اظهار نظر پاسخ ندادند. در ماه جولای ، مدیران شرکت گفتند که در سه ماهه دوم در ایالات متحده فروش خارج از بورس به دلیل تقاضای زیاد برای بزرگسالان Tylenol ، Pepcid و سایر محصولات 30 درصد افزایش یافته است.

برای کسانی که از نسخه های عمومی فاموتیدین با Pepcid یا نسخه های عمومی استفاده کرده اند ، چند ماه گذشته با مشکل روبرو بوده است.

مکنزی دویل ، دانشجوی 21 ساله دانشگاه نبراسکا در لینکلن که برای درمان اختلال ایمنی بدن خود از پپسید با نسخه استفاده می کند ، گفت: “من در ماه فوریه یک بطری مصرف کردم اما از آن به بعد آن را دریافت نکردم.” وی گفت که یافتن پپسید بدون نسخه نیز در بهار امسال دشوار بود. هنگامی که او در تعطیلات بهار به دیدار والدینش در آلاباما رفت ، پپسید در چهار فروشگاهی که بازدید کرد ، فروخته شد.

خانم دویل ، که سرانجام فاموتیدین عمومی را در Walgreens یافت و دوز دوز بیشتری گرفت تا قدرت تجویز خود را بدست آورد ، گفت: “هنگامی که اولین دور خرید وحشت اتفاق افتاد ، یافتن پپسید غیرممکن بود.”

خانم دویل اعتراف می کند که احساسات متفاوتی در مورد مطالعات مقدماتی در مورد فاموتیدین و ویروس کرونا دارد. اگرچه او از این مطالعه حمایت می کند ، اما او تعجب می کند که آیا می توان نام داروهای مورد استفاده را تا زمانی که اطلاعات بیشتر شناخته نشود ، نگهداری کرد.

و پس از آن تجمع وجود دارد برای هر مورد.

خانم دویل گفت: “این کمی من را عصبانی می کند.” “بسیاری از افراد مبتلا به اختلال ایمنی بدن من هستند و وضعشان از من بدتر است و برای زنده ماندن به این دارو احتیاج دارند. اینکه مردم بخواهند آن را بخرند و در کمد حمام خود نگه دارند و هرگز در بطری را باز نکنند استرس آور است. “


منبع: key-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes