استفاده از ال سی دی های فوق مدرن و دوربین های متعدد در یک موبایل گرفته تا سیستم های سخت افزاری پیشرفته برای شارژ باتری و اتصال با سایر اسمارت فون های این برند، موبایل های آیفون را در سال های اخیر تبدیل به یکی از تخصصی ترین لوازم ارتباطی نمود. مراجعین به دفتر نمایندگی تعمیرات تخصصی آیفون در تهران و شهرستان ها عمدتا در سه قطعه اصلی این موبایل ها با مشکلاتی روبرو هستند. موبایل های آیفون نیز با وجود کیفیت بسیار بالایی که دارند، با مشکلاتی روبرو هستند. همچنین گوشی IPHONE SE نیز با قیمت یک میلیون و ۶۱۰ هزارتومان در سطح بازار تلفن همراه عرضه می شود. این موبایل ها نیز مانند سایر برندهای تولید کننده اسمارت فون در جهان در طول عمر خود مشکلاتی را با خود برای کاربران به همراه دارند که گذر از این مشکلات گاها نیازمند استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات iPhone می باشد.

گارانتی تحلیل اپل
در این مرکز هزینه تعمیرات هم به گونهای در نظر گرفته شده که بهترین شرایط را برای متقاضیان به همراه داشته باشد. 3. همیشه می توانید یک تلفن خراب را با یک تلفن جدید با هزینه اضافی عوض کنید. هر یک از این مراحل میتواند از چند ساعت تا چند روز وقت یک تعمیرکار را بگیرد. به طور میانگین میتوان گفت که تعمیر آیفون XS آب خورده ظرف 2 الی 3 روز انجام خواهد شد و در برخی مواقع خاص ممکن است تا 7 روز هم به طول بیانجامد. مراحلی که باید برای تعمیر آیفون XS آب خورده طی شوند بسیار حساس و دقیق خواهند بود و ممکن است تا چند تعمیرات گوشی اپل فونات روز طول بکشند.

بنابراین وقتی تعمیر آیفون XS آب خورده را به موبایل کمک واگذار کنید، خیالتان از بابت کیفیت تعمیر و استانداردهایی که باید در آن رعایت شوند راحت خواهد بود. با خدمات موبایل کمک میتوانید تعمیر آیفون XS آب خورده یا هر گوشی دیگری که در اثر آب خوردگی دچار مشکل شده را با بهترین کیفیت ممکن انجام دهید. یا حتی اگر به طور اتفاقی داخل پارچ آب هم افتاد، مشکلی برای آیفون شما پیش نخواهد آمد؛ اما به خاطر داشته باشید، همواره بعد از وقوع این اتفاقات، اقدامات لازم و صحیح را برای خشک کردن آیفون خود انجام دهید تا از وقوع خرابی در آینده به دلیل نفوذ رطوبت جلوگیری شود.

توصیه میکنیم به هیچ عنوان برای تعمیر گوشی آب خورده عجله نداشته باشید و اجازه دهید که تعمیرکار مراحل مورد نیاز را با دقت و حوصله طی کند. علیرغم این واقعیت که اپل هنوز در افتتاح یک فروشگاه کامل اپل در روسیه تردید دارد ، این شرکت همچنان در نیمه راه با کاربران روسی ملاقات می کند. بنابراین در یک جمعبندی کلی میتوان گفت که تعمیر آیفون XS آب خورده شامل سه مرحله اصلی عیب یابی، تعویض یا تعمیر و تست میشود. از آنجایی که شدت خرابی گوشی هایی آب خورده با شدت آب خوردگی که صورت گرفته رابطه مستقیم دارد، بنابراین میتوان گفت که هرچقدر گوشی شما با حجم بیشتری از آب و برای مدت زمان طولانی تری با آن در تماس باشد، ریسک معیوب شدن قطعات بیشتر در آن وجود دارد که طبیعتا این امر منجر به افزایش هزینه تعمیر دستگاه میشود. به عنوان مثال ممکن است یکی از IC های برد گوشی شما در اثر تماس با آب معیوب شده باشد.

ایندکسر