[ad_1]

در اینجا نمونه ای از وقایع هفته و نحوه تنظیم (همه اوقات شرقی است) آورده شده است. لطفاً توجه داشته باشید که وقایع پس از انتشار ممکن است تغییر کنند.


در یک کنسرت به افتخار موزه های هنر و هنر از خواننده کودک لوری برکنر، اغلب به عنوان “ملکه راک کندی” شناخته می شود. رقص ها ، و همچنین کمک های مالی به بنیاد تحقیقات سرطان کودکان ، تشویق می شوند.

چه زمانی ساعت 11 صبح
جایی که laurieberkner.com/ کنسرت ها

مراقبت از گیاهان خود را از طریق یاد بگیرید “ایجاد خانه برای گیاهان آپارتمانی” یک کارگاه آموزشی مجازی هفتگی به رهبری باغبان Jocelyn Perez Blanco و به میزبانی انجمن X مستقر در نیویورک.

از “کشف بی رویه” اشعه ایکس لذت ببرید و در آن شرکت کنید سخنرانی مجازی “اشعه ایکس در 125 سال” میزبان موزه موتر در فیلادلفیا است. ویلهلم کنراد رونتگن فیزیکدان و مهندس آلمانی برای اولین بار در 8 نوامبر 1895 اشعه ایکس را مشاهده کرد. – او دست همسرش را اسکن می کند ، از جمله اشیا sc دیگر – یکشنبه را 125 سالگی می کند. دیوید جی آلارد ، متخصص فناوری تابش نیز از مخاطبان س questionsال خواهد کرد.

چه زمانی ساعت 17:30
جایی که muttermuseum.org/events


به ماجراهای پادکست Super Secret Hive با فرزندت این کندو شامل شش قسمت است که هر قسمت روی قسمت دیگری از جهان پیرامون ما متمرکز است. کودک شما با سیستم ایمنی بدن ، نقش زنبورها در گرده افشانی و موارد دیگر آشنا خواهد شد. پست های این قسمت شامل توصیه هایی برای آموزش بیشتر و فعالیت های چاپی است.

چه زمانی هر زمان
جایی که kidsavetheworld.com/thesupersecrethive


شنیدن “99٪ نامرئیمیزبان پادکست رومن مریخ و کورت کلشتت طی یک مصاحبه زنده در جشنواره کتاب پورتلند. آقای مریخ و آقای کلستد در مورد کتاب جدید خود ، 99٪ شهر نامرئی: راهنمای میدانی برای دنیای پنهان طراحی روزمره ، با نویسنده النا پاسارلو و مجری رادیو لوک بوربانگ گفتگو می کنند. شاعر شایلا لاوسون همچنین در مورد مقاله نویس جدید صحبت خواهد کرد.

چه زمانی ساعت 14:30
جایی که literature-arts.org/event


توسط سمفونی سانفرانسیسکو با اولین نمایش از بین برود نیکو محلی“با خط” است ، که به طور خاص به عنوان یک تولید مجازی سفارش داده می شود. این نمایش که در مکان های مختلف دنیا فیلمبرداری شده است ، شامل یک انفرادی توسط هشت همکار است. تولید ، که آقای مولی برای تایمز توصیف کرد “گوشتی” و “دندانی” است ، اولین اجرای Esa-Peka Salonen به عنوان مدیر موسیقی سمفونی نیز انجام شد. این نمایش پس از نمایش برتر در صورت درخواست بر روی وب سایت ارکستر باقی خواهد ماند.

چه زمانی ساعت 10 شب
جایی که sfsymphony.org


یک شام یکشنبه درست کنید تا با کسانی که در آن مکان ها حضور ندارند رقابت کنید کوفته چهار راه کلاس آشپزی. لورا شک ، سرآشپز و بنیانگذار کلاس مستقر در بروکلین ، که کلاس ها و سمینارهای آشپزی برگزار می کند ، شما و خانواده خود را در مورد چگونگی تهیه ماکارونی کرکی با هر محصول راهنمایی می کند – همه سیب زمینی های شیرین و ساده ، کدو تنبل و کلم بروکلی همه هستند گزینه های عالی به تجهیزات پیشرفته ای نیاز نیست ، اما خانم Scheck توصیه می کند قبل از شروع کلاس ، سبزیجات را بو داده یا تفت دهید. کلاس 25 دلار برای هر خانوار است. ثبت نام لازم است و هزینه کلاس برای هر خانوار 25 دلار است.

چه زمانی ساعت 10:30 صبح
جایی که قابل تدریس.net

[ad_2]

منبع: key-news.ir

ایندکسر