[ad_1]

دکتر امین الدین خاطرنشان کرد که اگرچه تردید واکسن “به طور کلی در جوامع ممتاز با منابع کافی شیوع بیشتری دارد” ، اما همچنین فعالیت های ضدعلوماتی به ویژه برای والدین سیاه پوست یا گروه های دیگر وجود دارد سطح بالاتری از بی اعتمادی به سیستم پزشکی به طور کلی وجود دارد و “یک لایه اضافی به دلیل نژادپرستی سیستمی وجود دارد”.

او استراتژی هایی را ذکر می کند که با موفقیت در مینه سوتا در هنگام شیوع سرخک در سال 2017 مورد استفاده قرار گرفت ، زمانی که سطح واکسیناسیون در جامعه سومالی کاهش یافت ، پس از یک کارزار هدفمند توسط فعالان ضد واکسن ، و بزرگان جامعه نقش مهمی در به جامعه یادآوری کنید که سرخک می تواند کشنده باشد.

دکتر ناواساریا گفت ، وقتی والدین داستان هایی را شنیده اند که آنها را در مورد واکسن ها می ترساند ، پزشکان نباید نتیجه بگیرند که آنها “ضد واکسن” هستند. “بسیاری می گویند ،” من می خواهم شما به من كمك كنید ، نه مانند یک احمق با من رفتار كنید و نه مثل یك احمق با من رفتار كنید ، من می خواهم كه نگرانی های من را جدی بگیرید – وقتی ما این روش را دنبال می كنیم ، بسیار موفق تر هستیم. “

همانند سایر جنبه های همه گیری ، والدین در هر دو حالت افراطی ، کسانی که اخیراً از واکسن ترسیده اند و دیگران که به شدت به واکسن فوری علیه Covid احتیاج دارند ، وجود دارد. دکتر سوانسون اخیراً به داده های دلگرم کننده Pfizer در مورد اثربخشی واکسن در تولید اشاره کرد ، اما همچنین نیاز به یادآوری والدین بود که این پیشرفت “باید توسط دانشمندان در زمینه ای که در فرآیند پخت و پز بزرگ تر است ، بررسی شود.” کتاب “.

وی گفت که شنیدن پیامهای ثابت برای والدین از متخصصان ملی و متخصصان اطفال خودشان مهم است. وقتی واکسن ایمن و آماده بود ، وی گفت: “متخصصان اطفال خانواده ها را راهنمایی می کنند تا بفهمند چه وقت است و خانواده ها در بسیاری از نقاط مختلف آن را می خوانند و می شنوند.”

دکتر فرادین ، ​​که کتابی برای والدین درباره غلبه بر بیماری همه گیر نوشت ، گفت که وی همچنین س questionsالات و نگرانی های والدین را می شنود مبنی بر اینکه انزوا می تواند به نوعی به سیستم ایمنی در حال رشد کودکان آسیب برساند. وی با اشاره به عفونت های رایجی که ممکن است در شرایطی که کودکان در یک گروه قرار دارند ، ایجاد شود ، گفت: “به نظر می رسد بسیاری از والدین نگران مبدل شدن به لباس و فاصله اجتماعی هستند ، به این معنی که کودک شما سالانه شش تا هشت ویروس نمی گیرد.”

وی تعجب كرد كه آیا این مربوط به توصیه های اخیر است كه والدین به جای پرهیز از غذاهایی كه بیشتر اوقات باعث آلرژی غذایی می شوند ، باید كودكان خود را از همان سنین كوچك در معرض این غذاها قرار دهند ، این امر می تواند آنها را نسبت به سیستم ایمنی بدن احساس مسئولیت كند. رشد فرزندان آنها ، و اینکه برای کودکان بسیار سالم نیست که کاملاً محافظت شوند. در واقع ، كودكان در سال اول با كودكان دیگر ، چه نوزادان مراقبت روزانه باشند و چه كودكان 6 ساله در مدرسه ، به تعدادی عفونت مبتلا می شوند.

[ad_2]

منبع: key-news.ir