[ad_1]

صوفیا Pelaes ، 21 ساله ، دانشگاه تگزاس A&M ، سن آنتونیو ، دانشگاه را ترک کرد سه هفته زودتر از برنامه برای سفر به خانه به لیگ سیتی ، تگزاس ، زیرا پرونده های خوابگاه در حال افزایش بود ، اما او نگران مادر خود را که فشار خون بالا دارد ، در معرض خطر قرار دهد. خانم Pelaes که در رشته روانشناسی و رشد کودک تحصیل می کند ، گفت: “احساس می کنم اگر اتفاقی برای او بیفتد ، تقصیر من خواهد بود.”

او تمام تلاش خود را برای به حداقل رساندن تماس با مدرسه انجام داد و دو روز قبل از عزیمت از دانشگاه مورد آزمایش قرار گرفت. در طی چهار ساعت رانندگی با اتوبوس به خانه ، او ماسک زده و صندلی خود را پاک کرده است. (خوشبختانه شرکت اتوبوسرانی صندلی را نزدیک او خالی نگه داشته است.) او حتی هنگام ورود در ایستگاه اتوبوس تغییر مکان داد.

وی مجدداً در لیگ سیتی آزمایش شد و در خانه ماسک زد تا اینکه نتایج منفی گرفت. وی گفت: “من خیلی نگران بیماری مادرم نیستم زیرا می دانم که اقدامات احتیاطی درستی انجام می دهم.” “من 24-7 ماسک نزد خود نگه می دارم. مثل این است که کفش بپوشید. “

در صورت امکان ، خواهران و برادرانی که از پردیس های مختلف به خانه بازمی گردند باید بجای اینکه در کنار هم قرار نگیرند ، در اتاقهای جداگانه ایزوله شوند. شما نمی خواهید یک دانش آموز آلوده خواهر و برادری را که ویروس را به خانه نیاورد ، در معرض دید قرار دهد.

کیتی نویمان ، که در داونرز گروو ، ایلینوی زندگی می کند ، دارای سه فرزند بزرگسال است که در سه مدرسه مختلف – دانشگاه آیووا ، دانشگاه میشیگان غربی و دانشگاه ایالتی ایلینویس – تحصیل می کنند. هر سه دانش آموز قبل از بازگشت به خانه آزمایش می شوند ، اما او می داند که ممکن است قبل از ورود به خانه نتیجه نگیرند.

خانم نویمان گفت: “اگر یکی از بچه ها مثبت باشد ، ما می توانیم در کمپین کوچه بخوابیم یا به اندازه کافی امتیاز هتل برای رزرو اتاق هتل برای آنها داریم.” “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. پسران همچنین در خانه ای در محوطه دانشگاه زندگی می کنند ، بنابراین اگر آنها مطمئن باشند ، می توانیم بگوییم: “نه ، نمی توانی به خانه برگردی.” اما اگر این اتفاق بیفتد روزها جدی گریه می کنم. “

مطمئن ترین برنامه این است که تعطیلات خود را در فضای باز انجام دهید. در صورت عدم امکان ، پنجره ها را باز کرده و فن های خروجی را روشن کنید. به دانشجویان قاشق غذاخوری اختصاص دهید و در وعده های غذایی آنها را در یک فاصله مشخص نگه دارید.

[ad_2]

منبع: key-news.ir

ایندکسر