چه کسی در مسابقه سگ نابغه برنده خواهد شد؟ شروع مسابقه را تماشا کنید


اگر به دنبال مسابقه ای هستید که نگران تسلیم شدن بازندگان نباشید ، می توانید مسابقه سگ نابغه را امتحان کنید.

قسمت های این مسابقه که یک آزمایش علمی نیز است ، هر چهارشنبه از ساعت 13:00 تا 16 دسامبر از طریق فیس بوک و یوتیوب پخش می شود. شش سگ باهوش دنیا که توسط دهان به دهان و شبکه های اجتماعی کشف شده اند ، بر روی توانایی آنها در یادگیری نام اشیا new جدید آزمایش می شوند.

برخی از سگها ، مانند کولی های مرزی ، با تحقیقاتی که توانایی آنها در حفظ کلمات را نشان می دهد ، مشهور شده اند. یکی از اعضای این نژاد ، Chaser ، که اخیراً درگذشت ، بیش از 1000 اسم را آموخته بود.

نیروی محرک این چالش Claudia Fugatza ، محقق رفتار سگ است که بخشی از پروژه Family Dogs در دانشگاه Eotvos Lorand در بوداپست است. و حامی مالی البته پورینا است.

دکتر فوگاززا اعتراف می کند که عنوان مسابقه و تبلیغ این رویداد به عنوان راهی برای یافتن “باهوش ترین سگ در جهان” جالب است. یادگیری نام بسیاری از اشیا یک استعداد جذاب و گیج کننده است. دانشمندان نمی دانند این امر چگونه به توانایی یک سگ خیابانی در بمبئی در یافتن غذا ، ایمن نگه داشتن و تولید مثل آن و یا روشی که یک مالتیایی محبوب می تواند در مورد رفتار سلطنتی صاحبش قضاوت کند ، ارتباط دارد.

دکتر Fugazza پس از انجام آزمایشاتی برای ویسکی ، اتومبیلهای مرزی در نروژ ، که اکنون بیش از 100 نام اسباب بازی را بدون آموزش خاصی آموخته است ، به این توانایی علاقه مند شد. ویسکی و سگ های اسپانیا ، برزیل ، مجارستان ، فلوریدا و هلند بخشی از این چالش ها خواهد بود. همه آنها اتومبیل مرزی هستند ، اگرچه دکتر فوگازا می گوید نژادهای دیگر قادر به دستاوردهای مشابه هستند.

وی گفت ، با این وجود بیشتر سگها حتی با آموزش طولانی مدت نمی توانند به چنین شاهکاری دست پیدا کنند و علاقه علمی او مطالعه سگهای بیشتر برای درک ماهیت این توانایی است. وی گفت حتی در انسان نیز نبوغ به خوبی درک نشده و ریشه آن متناقض است ، اما در حیوانات به هیچ وجه شناخته نمی شود.

“ما ریشه این عملکرد استثنایی را نمی دانیم. و ما فکر می کنیم سگ ها مدل بسیار خوبی برای مطالعه هستند “.

و چرا پخش زنده آن؟ به دنبال موارد جدید هستید. هرچه سگ ها بیشتر بیاموزند ، علم بهتری نیز به دست می آوریم. دکتر فوگاتزا اظهار امیدواری کرد که صاحبان آنها نیز بخواهند آنها را نیز مورد مطالعه قرار دهند ، گفت: “ما امیدواریم که بتوانیم مخاطبان گسترده ای داشته باشیم زیرا فکر می کنیم ممکن است چنین سگهای دیگری نیز وجود داشته باشند.”

بنابراین ، اگر سگ شما تفاوت را با یک بند و دیگری می داند ، قطعاً باید مسابقه را تماشا کنید. برای بقیه ما که به اندازه کافی مشکل داریم که به یاد بیاوریم بند وقتی که به آن نیاز داریم ، این ممکن است نگاهی به دنیای دیگری باشد. آماده باشید ، با این حال ، این علم خواهد بود ، نه توله سگ.

علاوه بر این ، هر چقدر هم که باهوش باشند ، از رقبا خواسته نمی شود برای پیروزی یا امتیاز دادن سخنرانی كنند و یا حتی بدانند كه آنچه آنها بازی می دانند در واقع یك آزمایش و رقابت است. از این گذشته ، آنها سگ هستند.


منبع: key-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes