چقدر بیمارستانها در ایالات متحده به دلیل Covid-19 بسیار نازک کشیده شده اند


تریسی فاین با دردی دردناک همراه با ضایعات صورت و پوست سر ، 13 ساعت کنار شومینه در راهرو اتاق اورژانس دراز کشید.

در اطراف او ، بیماران Covid-19 تخت های بیمارستان در مدیسون ، ویسکانسین را پر کردند. پرستار او چنان هیجان زده بود که نمی توانست وضعیت خانم فاین را بخاطر بسپارد و کارمندان به آرامی مسکن یا غذا برای او آوردند.

در یک بیمارستان کوچک روستایی در میسوری ، سردرد شدید شین زوندل به عنوان آبسه مغز شناخته شد. شرایط وی معمولاً طی چند ساعت نیاز به جراحی دارد ، اما مجبور شد یک روز صبر کند در حالی که پزشکان برای یافتن یک جراح مغز و اعصاب و یک تخت تلاش می کنند – سرانجام در یک بیمارستان 375 مایلی در آیووا.

از نیومکزیکو تا مینه سوتا تا فلوریدا ، بیمارستان ها با تعداد زیادی از بیماران Covid پر است. کارکنان بیمارستانهای کوچکتر مجبور بودند بارها و بارها از مراکز درمانی بزرگتر بخواهند که یک بیمار دیگر ، فقط یک بیمار دیگر بگیرند ، اما بسیاری از بیمارستانهای بزرگ انتقال آنها را که می پذیرند ، اتاقها و بخشهای خود را به شدت شلوغ می کنند.

در بهار ، بیماری همه گیر عمدتا در مناطقی که به شدت تحت تأثیر قرار گرفته اند مانند نیویورک متمرکز شده است ، که به بیمارستان های ایالت های دیگر پیش بینی شیوع ویروس را ارائه می دهد. با این وجود ، علی رغم ماه ها برنامه ریزی ، بسیاری از سیستم های بیمارستانی کشور در حال حاضر غرق در تورم حیرت انگیز بیماران ، کمبود تخت های موجود و کمبود روزافزون پرستار و پزشک هستند. هر روز ، برخی از بیمارستان ها مجبور بودند درخواست انتقال بیماران نیاز به مراقبت های فوری یا اورژانس های بعدی را رد کنند.

و افزایش سطح عفونت در میان پرستاران و سایر کارگران خط مقدم بار بیماران را دو چندان کرده است.

برای بیمارستان های ملی هیچ پایانی وجود ندارد زیرا بیماری همه گیر همچنان شهرها و مناطق روستایی سراسر کشور را در برگرفته است و در مجموع 13 میلیون مورد در سال جاری بوده است. و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که تعطیلات می تواند سرعت سریع آلودگی را تسریع کند ، که تقاضا برای تخت بیمارستان و مراقبت های پزشکی را افزایش می دهد.

تعداد بی سابقه ای از آمریکایی ها – 90،000 – اکنون با Covid در بیمارستان بستری می شوند و موارد جدید هر روز تقریباً به 200،000 می رسد.

دکتر مایکل استرهلم ، عضو هیئت مشاوره Covid-19 رئیس جمهور منتخب جوزف بایدن ، در ماه جاری گفت: “سیستم های بهداشتی” در آستانه خراب شدن هستند. “

دکتر اوسترهلم گفت که عموم مردم نمی فهمند که شرایط چقدر دشوار است و فقط می توانند واکنش نشان دهند “وقتی مردم برای گرفتن تخت 10 ساعت روی صندلی های اتاق انتظار در بخش اورژانس می نشینند و آنها نمی توانند آن را پیدا کنند و سپس آنها می میرند. “

وقتی خانم فاین به بیمارستان دانشگاه UW Health در مدیسون رفت ، پزشکان را در آنجا احساس حواس پرت و حواس پرت کرد. خانم فاین 61 ساله که در نهایت حمله شدید زونا که تهدید به چشمانش شد تشخیص داده شد گفت: “آنها فقط مرا در راهرو پارک کردند زیرا جایی برای رفتن نداشتم.”

وی به دلیل همه گیری ، چکاپ سالانه یا واکسیناسیون زونا را از دست داده بود.

خانم فاین که به یک اتاق موقت و پرده هایی که تخت ها را از هم جدا کرده اند پذیرفته شده ، نظم هرج و مرج اطراف خود را نشان می دهد. پرستار نمی دانست او کیست ، از او س askedال کرد آیا در راه رفتن مشکلی دارد یا اینکه وزوز گوش را نمی شنود. خانم فاین به یاد می آورد که او “کاملاً متحیر شده بود” ، هرچند اضافه کرد که کارکنان “مهربان و ملاحظه کار هستند و در شرایط وحشتناک تمام تلاش خود را می کنند.”

کارمندان بیمارستان یکشنبه گذشته درخواستی را به عنوان آگهی دو صفحه ای در مجله ایالتی ویسکانسین منتشر کردند و از ساکنان خواستند تا از شیوع بیشتر ویروس جلوگیری کنند.

آنها هشدار دادند: “بدون تغییر فوری ، بیمارستان های ما برای درمان همه مبتلایان به ویروس و کسانی که بیماری یا آسیب دیگری دارند پر خواهد شد.” “به زودی شما یا کسی که دوستش دارید ممکن است به ما احتیاج داشته باشید ، اما ما نمی توانیم مراقبت های نجات مورد نیاز خود را ، چه در مورد Covid-19 ، سرطان ، بیماری قلبی یا سایر موارد اضطراری ، فراهم کنیم. ما به عنوان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از واقعیت آن وحشت داریم. “

UW Health از اظهار نظر مستقیم در مورد تجربه خانم Fine امتناع ورزید ، اما اذعان کرد که فشار ناشی از همه گیری است. دکتر جف پوتوف ، مدیر ارشد کیفیت گروه گفت ، در حالی که بیماران حتی پیش از شیوع ویروس کرونا در بعضی مواقع به بخش اورژانس منتقل می شدند ، اکنون میزان اشتغال “فوق العاده بالا” است.

وی گفت: UW Health “شروع به انجام کارهایی می کند که قبلاً انجام نداده است” ، از جمله استخدام کمک های اولیه و پزشکان خانواده برای کار در بیمارستان برای درمان بیماران سخت بیمار. وی گفت: “این کار خوب است ، اما عالی نیست.”

دکتر الکساندر گارزا ، رئیس بهداشت در جامعه بهداشت SSM ، یک گروه بیمارستانی کاتولیک که همچنین به عنوان رئیس گروه ویژه ویروس منطقه فعالیت می کند ، گفت که بیمارستان های سنت لوئیس در هفته های اخیر به شدت آسیب دیده اند. در ماه گذشته ، SSM Health حدود 50 بیمار را که نمی توانند بلافاصله تحت مراقبت قرار گیرند ، رد کرده است.

و پرستاران – که در حال حاضر یکی از آسیب پذیرترین افراد در برابر عفونت هستند – ساعت های بیشتری به شیفت های خود اضافه می کنند.

وی گفت: بیمارستانها پرستاران را به بخشهای مراقبت ویژه کودکان ، دو برابر کردن بیماران در یک اتاق واگذار می کنند و از پرستارانی که به طور معمول از دو بیمار بسیار جدی در یک زمان مراقبت می کنند ، می خواهند 3 یا بیشتر را تحت پوشش قرار دهند.

دکتر گارزا گفت: “اگر نمی توانید اینقدر وقت و منابع را به آنها اختصاص دهید ، بدیهی است که آنها از مراقبت بهینه برخوردار نیستند.”

کنسوئلو وارگاس ، پرستار اورژانس شیکاگو ، می گوید بیماران به دلیل پر بودن بخش های مراقبت های ویژه ، روزها در اورژانس می مانند. کمبود پرستار یک اثر آبشار دارد. وی گفت: “این منجر به افزایش سقوط بیمار می شود ، این امر منجر به ایجاد زخم بستر می شود و این امر منجر به تأخیر در مراقبت از بیمار می شود.”

کارکنان ، تختخوابهای موجود و تجهیزات حفاظتی اساساً کمیاب هستند در یک کنفرانس مطبوعاتی که توسط اتحادیه صنفی پرستاران یونایتد برگزار شد ، خانم وارگاس گفت هنوز تجهیزات محافظتی کافی مانند ماسک N95 وجود ندارد و او را مجبور به خرید لوازم شخصی خود می کند.

برخی از بیمارستان ها زنگ خطر را به صدا درآورده اند: لوازم کیت آزمایش ، ماسک و دستکش کم می شود.

دکتر اوسترهلم گفت ، این کشور هرگز با کمبود قبلی روبرو نشده است. وی گفت: “ما فقط به دیوار PPE برخورد خواهیم کرد.”

حتی اگر به نظر می رسد بیمارستان ها در برخی از شهرها فضای فیزیکی کافی دارند یا می توانند به سرعت واحدهای جدیدی ایجاد کنند یا بیمارستان های صحرایی راه اندازی کنند ، کمبود کارکنان مزایای گسترش را جبران می کند.

“تختخوابها به مردم اهمیت نمی دهند. مردم به مردم اهمیت می دهند. “دکتر مارک هریسون ، مدیرعامل Intermountain Healthcare ، یک سیستم گسترده بیمارستان ها و کلینیک ها واقع در سالت لیک سیتی ، گفت.

در هر زمان معین در هفته های اخیر ، یک چهارم پرستاران اینترمونت در خارج از خانه ، قرنطینه یا مراقب یکی از اعضای خانواده خود که توسط ویروس کشته شده بود نبودند. دانشجویان پرستار برای جبران خلأها مجوزهای موقت را از ایالت دریافت کرده اند و سیستم بیمارستان در تلاش است تا با پرستاران توریستی که در بسیاری از کشورها تقاضای زیادی دارند و استخدام آنها گران است ، برخورد کند.

Intermountain برای کاهش فشار بر بیمارستانهای بزرگتر خود ، بیماران بیشتری را در مراکز کوچکتر خود نگهداری می کند و عملاً توسط متخصصان بیمارستانهای بزرگتر کنترل می شود که از طریق اتصالات از راه دور با پزشکان محلی مشورت می کنند.

بیمارستان های کوچکتر تحت استرس قابل توجهی قرار دارند. تونی کین ، مدیر اجرایی بیمارستان مموریال در سالیوان کانتی ، یک بیمارستان روستایی دارای مجوز 25 تختخوابی در میلان ، میسوری ، گفت: “ما واحد مراقبت ویژه نداریم.” “ما در اینجا عملیات یا موارد مشابه دیگری انجام نمی دهیم. وقتی موارد Covid داشته باشیم ، به میزان قابل توجهی به توانایی های ما کمک می کند. “

بیمارستان کوچک وی معمولاً در یک روز شلوغ بیش از نیم دوازده بیمار ندارد ، اما اکنون می تواند دو برابر بیشتر درمان کند. حدود یک چهارم از 100 کارمند بیمارستان ، از جمله آقای کین ، از ماه مارس به این ویروس مبتلا شده اند.

وی گفت: “گاهی اوقات یک مبارزه روزانه و ساعتی است تا اطمینان حاصل شود که کارکنان کافی در بیمارستان داریم.” پرستاران بیمارستان که معمولاً سه شیفت 12 ساعته در هفته کار می کنند ، هر هفته پنج یا شش شیفت می گیرند.

آقای کین گفت: “ما اینجا تنها هستیم.” “ما سیستم بزرگتری نداریم که پول را به ما وارد کند یا موارد مشابه دیگری.” این بیمارستان از کمک فدرال Covid برای سرمایه گذاری در خطوط لوله پزشکی استفاده می کند تا بیماران بتوانند اکسیژن دریافت کنند.

بیشتر بیماران مریض هنوز هم نیاز به انتقال دارند ، اما بیمارستان بزرگتر 35 مایل توسط تعداد زیادی از بیماران Covid خود غرق شده و سطح کارکنان در حال کاهش است.

حتی وقتی بیمارستان های یک جامعه هفتگی ، اگر نه روزانه ، صحبت می کنند تا در مورد چگونگی مقابله با جهش های کلی پذیرش صحبت کنند ، تعداد کمی از آنها در مناطقی که تعداد آنها همچنان افزایش می یابد ، فضای آزادی دارند. بسیاری از آنها عملیات و رویه های واجد شرایط را کاهش داده یا حتی متوقف کرده اند.

نانسی فاستر ، معاون سیاست ایمنی و كیفیت بیمار در انجمن بیمارستان های آمریكا ، گفت: “همه ما نگران امواج هستیم كه هم اكنون شاهد آن هستیم.” وی گفت: بیمارانی که معمولاً به مراقبت های ویژه پزشکی نیاز دارند می توانند به یک ناحیه شهری نزدیک اعزام شوند ، اما “در بسیاری از اوقات این مراکز ارجاع پر یا تقریباً پر هستند.”

پرونده آقای زوندل موضوع مرگ یا زندگی بود. وی گفت که سردرد ناتوان کننده ای داشت و “به هیچ وجه قادر به عملکرد نبود”. یک بیمارستان بزرگتر در این نزدیکی مملو از بیماران بود ، بنابراین همسرش ، تسا ، او را به بیمارستان کوچکی در میسوری منتقل کرد تا سریع دیده شود. پزشکان در آنجا تشخیص دادند که او دچار آبسه مغزی شده است ، اما بلافاصله نمی توانند یک مرکز پزشکی برای معالجه وی پیدا کنند.

همسرش گفت: “او در حال مرگ بود.” بعضی از بیمارستان ها دارای تخت بودند اما هیچ جراح مغز و اعصاب در دسترس نبود. اعضای کارکنان تمام روز را در تلاش برای یافتن جایی بودند که وی بتواند جراحی کند.

وی گفت: “آنها فقط روی تلفن کار کردند تا وقتی که راه حلی پیدا کردند.” آنها تسلیم نشدند. »

آقای زوندل 48 ساله به بیمارستانها و کلینیک های دانشگاه آیووا منتقل شد ، جایی که دکتر متیو هوارد ، جراح مغز و اعصاب ، جراحی کرد.

دکتر هوارد گفت ، اما آیووا بیماران را نیز دفع می کند. “در آغاز بحران ، ما توسط محدودیت های PPE کشته شدیم. اکنون مشکل این است که تختخوابها پر است. “

دکتر دیکسی هریس ، متخصص مراقبت های ویژه در Intermountain ، در اوج شیوع بهار گذشته در نیویورک داوطلب شد. وی گفت ، پزشکان اکنون بهتر قادر به درمان ویروس و پیش بینی روند بیماری هستند.

اما آنها بسیار نازک نیز کشیده شده اند و علاوه بر بیماران عادی ، از بیماران Covid نیز مراقبت می کنند. وی گفت: “تقریباً هیچ کس تعطیلات واقعی نداشت.” “مردم واقعاً خسته شده اند.”

بستری مجدد کوید یا مشکلات بهداشتی طولانی مدت “حمل و نقل طولانی مدت” رژیم فزاینده مراقبت های بهداشتی را پیچیده کرده است. دکتر هریس گفت: “ما نه تنها شاهد آمدن سونامی هستیم ، بلکه این واکنش نیز در حال آمدن است.”

برخی از کارمندان بهداشت می گویند احساس می کنند رها شده اند. لسلی مک کمی ، یک پرستار در بیسمارک ، نیویورک ، و یکی از اعضای پرستاران متحد ملی گفت: “پرستاران ماه ها فریاد می کشند که این یک مشکل است و ما واقعاً نجات پیدا نکردیم.”

“ما اضافه کار می کنیم. ما در چندین شغل مختلف کار می کنیم. ” “ما واقعاً تنش را احساس می کنیم.”


منبع: key-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes