چالش بعدی واکسن Covid: اطمینان بخشیدن به پیرمردهای آمریکایی


دکتر تیموتی فارل ، متخصص اطفال در دانشگاه یوتا گفت که از تأثیر واکسن های این گروه تعجب کرده اما هیجان زده است. وی گفت: “مشاهده تجزیه و تحلیل زیرگروه ها بسیار مهم خواهد بود” – یعنی برای فهمیدن تفاوت های چشمگیر بعد از 85 سالگی.

با این حال ، وی واکسن را به تمام بیماران 65 تا 106 ساله خود توصیه می کند.

دکتر فارل گفت: “ما یک خطر واضح و کنونی از طرف کوید داریم و انزوای اجتماعی داریم.” “ما می دانیم که این یک عامل خطر مستقل برای مرگ و میر است ، حتی قوی تر از بیماری های مزمن منفرد.”

دکتر اینوی هم از نظر شغلی و هم از نظر شخصی به همین نتیجه رسیدند.

مادر 91 ساله وی که در یک مرکز حمایت از زندگی زندگی می کند ، مستقل و خوشبخت است ، هنوز هم پیانو و بریج می نوازد و به طور منظم تمرین می کند. دکتر اینویی گفت ، هنوز سن مادر ، وضعیت پزشکی و وضعیت زندگی او را “در معرض خطر بسیار بسیار زیاد کوید قرار داده است.”

وی افزود: “ما هر روز به شدت نگران او هستیم.” “هنگامی که شما این ترس بزرگ را متعادل می کنید ، من فکر می کنم خطر ابتلا به کوید در او بسیار بیشتر از خطر عوارض جانبی است ، که می دانیم بسیار نادر خواهد بود.”

برای بسیاری از افراد ، احتمال واکسن جدید برای ویروس جدید ترسناک است.

ترس از عوارض جانبی مانع داوطلب شدن همسر جفری بالکیند برای آزمایشات واکسن شد ، اما بالکیند 74 ساله دو بار مرگ را مشاهده کرد – یک بار در طی یک آدم ربایی 13 روزه در پاکستان در سال 1981 و دوباره سه سال پیش که وسپا سقوط کرد.

آقای بالکیند گفت: “هنگامی که شما دو بار تجربه نزدیک به مرگ داشتید ، داوطلب شرکت در یک آزمایش واکسن شدید ، برای من خیلی نگران کننده و نگران کننده نبود.”


منبع: key-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes