بخش الکتریکی یا موتور کرکره اتوماتیک در سه نوع مختلف در بازار موجود است. مهمترین قسمت در کرکره برقی، بخش الکتریکی آن است. سیلیکون / ژل / لاستیک: این مواد نرم و انعطاف پذیر نام بسیاری دارند ، اما به طور کلی تولید آنها ارزان است ، محافظت متوسطی را ایجاد می کنند و معمولاً برای جلوگیری از خطرهای تصادفی ، محافظت خوبی دارند. این باعث می شود که ورق پلی کربنات یک جایگزین ارزان اما به همان اندازه مفید بجای شیشه باشد. طلق پلی کربنات شفاف 200 برابر مقاومت بیشتری در برابر ضربه نسبت به شیشه دارد . اما این مقاومت در مقایسه با پلی کربنات به طور قابل ملاحظه ای کمتر است. پلی کربنات مقاومت زیادی در برابر ضربه داشته، دارای وزن کمتر و انعطاف پذیری می باشد و به شیشه ترجیح داده می شود. به علت وجود امکان تولید پلی کربنات تخت به شکل ورق هایی با ضخامت متنوع، سبک وزن ، مقاومت مقابل ضربه های محکم و همچنین مقاوم در برابر ضرر های فیزیکی مثل ساییده شدن و… مزایایی مانند : سبک مدرن ، قدرت ضربه بالا ، انتقال نور ، مقاومت در قاب ، محافظت در برابر اشعه ماورا بنفش ، عایق حرارت و صدا ، همچنین ظاهر جذاب و…

ورق پلی کربنات 8 میل
اگر چه این طلق ها، قابلیت تولید در هر رنگی را دارند اما پلی کربنات در هر رنگی، به شکلی عمل می کند که نور آفتاب را به خوبی و به همان اندازه شیشه، از خود عبور می دهد. اکثر کاربران تلفن های پیشرفته قاب های پارچه ای را برای بهبود بیشتر طراحی کلی گوشی خود ترجیح می دهند. لازم است بدانید پلکسی ها از خانواده ی تلق ها و شیشه ها می باشند اما هر کدام ویژگی خاص خود را دارند. ساخت قفسه و کتابخانه، محفظه های نگهدارنده اشیاء گرانبها و تزئینی نیز از دیگر موارد استفاده از پلکسی در بخش مبلمان و وسایل خانگی است. ورق های پلکسی در بازار به صورت متدوال در اندازه ی 1.2×1.8 می باشد. این ماده نام های مختلف دیگری مانند سدیم کربنات، پلی کربنات سدیم و سودا نیز دارد. همپچنین از سقف نورگیر پلی کربنات برای سقف سوله هم می توان استفاده نمود . 1. تنوع رنگ در پوشش سقف حیاط خلوت در رفسنجان بالا بوده و این به دلیل استفاده از ورق های اکریلک در ساختار آن ها می باشد. پلی کربنات PC را می توان با پلیمر های دیگری چون پلی بیوتیلن ترفتالاتPBT ، اکریلو نیتریل بوتادین استایرن ABS برای رسیدن به ویژگی های خاص و یا ارتقای آن در کاربردهای متفاوت ترکیب کرد.

از دیگر مزایای درب شیشه ای اتوماتیک می توان به موارد زیر اشاره کرد. درب شیشه ای اتوماتیک از لوکس ترین و کاربردی ترین درب هایی است که برای مکان های شلوغ و پر رفت و آمد از آن ها استفاده میشود. همچنین برای فضاهای پر رفت و آمد انتخاب مناسبی محسوب میشود. بنابراین اگر این مدل را انتخاب میکنید، نیاز است درب ورودی و خروجی مجزا برای ساختمان در نظر بگیرید. 5. کاهش مصرف انرژی با استفاده از انواع ورق پلی کربنات نیز امکان پذیر است. به عنوان اولین مزیت می توان گفت، درب شیشه ای اتوماتیک به عنوان عایق گرما و سرما عمل می کند و مانع از هدر رفتن انرژی می شود. این طلق ها از نظر عایق صوتی نیز در مقایسه با طلق های پلی کربنات معمولی بهتر هستند. ورق های تخت و ضخیم پلی کربنات برای محیط هایی مانند ایستگاه اتوبوس، فرودگاه و از این دست مناسب است.

دو جداره ، ضخامتهای 4 و 6 میلیمتر است.
در صورت استفاده از مواد پلی کربنات نامرغوب رنگ کرکره به تدریج زرد خواهد شد. برای داشتن کرکره برقی مناسب با کیفیت بسیار بالا می توانید با کارشناسان رامادُر در تماس باشید.کارشناسان ما در تمام ساعات پاسخ گوی شما عزیزان بوده و تمام اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهند. کاربر گرامی ، امیدواریم امکانات سایت هفتاد ده برای شما مفید باشد. همچنین برای عبور دو طرفه کاربردی هستند. این مدل درب برای عبور یک طرفه کاربرد دارد. برای تردد دو طرفه مناسب هستند و میتوانند دارای یک یا دو لنگه باشند. اما هر درب دارای بازوی الکترومکانیکی دارد که هنگام دستور سنسور آن را باز و بسته میکند. ورق پلی کربنات لانه زنبوری دارای ابعاد 210 سانتی نتر در 600 سانتی متر می باشد. پرطرفدارترین ضخامت در ورق پلی کربنات دو جداره ، ضخامتهای 4 و 6 میلیمتر است. میتوان گفت این نوع جزو پرطرفدارترین انواع درب شیشه ای اتوماتیک است.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از عدسی پلی کربنات کره ای ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر