[ad_1]

همکار وی ، دکتر جیمز ناتارو ، رئیس متخصص اطفال در دانشگاه ویرجینیا ، متخصص بیماری های عفونی کودکان که عفونت های نوظهور را مطالعه می کند ، گفت: خوب انجام دهید وی گفت: “تقریباً در برابر هر پیش بینی ، دانش آموزان مطابقت داشتند ، دانش آموزان بسیار عالی بودند.”

دکتر ناتارو گفت ، این مدرسه بخشی از کنفرانس آتلانتیک است که برنامه خود را تغییر داده و بازی های بیشتری را در طول کنفرانس گنجانده است و تماشاگران به حداقل می رسند. هنوز هم ، به گفته وی ، واضح بود که “هنگام پخش مسابقات فوتبال” فرصت های زیادی برای پخش وجود دارد “و برخی از نتایج خوب ممکن است خوش شانسی باشد. و اگرچه او خود فوتبال را دوست دارد ، اما او اظهار نگرانی می کند در مورد “درسی که او می فرستد اگر مردم تلویزیون را روشن کنند و همه این بچه ها را بدون ماسک کنار هم ایستاده تماشا کنند – این تصویر از بین نمی رود.”

برخی از مدارسی که فصل ورزشی خود را لغو یا کوتاه کردند مدارسی بودند که درآمد قابل توجهی از بازی های تلویزیونی نداشتند.

دکتر توماس مک لارنی ، مدیر پزشکی مرکز بهداشت دیویسون در دانشگاه وسلیان ، یک مدرسه بخش III ، گفت که برای ورزش های پاییزی که شامل تماس نزدیک – فوتبال ، لاکراس ، فوتبال – تیم ها آموزش می دهند و مهارت های خود را کار می کنند. ، اما آنها در مقابل تیم های دیگر بازی نکردند و “حتی با خودشان مبارزه نکردند.”

وی گفت ، در ورزشهایی مانند تنیس ، که فاصله دقیق امکان پذیر است ، فرصتی برای ورزشکاران وسلیایی وجود داشت – بعضی اوقات با ماسک در حالی که بیرون بازی می کنید. برای شناگران ، رختکن از معادله کم شد. دانش آموزان در اتاق های خوابگاه خود عوض شدند و پس از بیرون آمدن از استخر قبل از بازگشت به اتاقهای خود برای تغییر ، به بهترین شکل ممکن خشک شدند (این به پاییز نسبتاً گرم آن کمک می کند).

دکتر مک لارنی گفت: “من فکر می کردم که برنامه ما بسیار خوب است ، اما البته این طرح فقط در صورتی خوب بود که دانشجویان آن را دنبال کنند.” وی با بیان اینکه از رفتن به خانه و روشن کردن اخبار شبانه فقط برای دیدن داستان هایی که دانش آموزان در معرض خطر قرار دارند ، ناراحت بود ، گفت: “دانشجویان ما بسیار مطبوع بودند ، من به این افراد چیزهای زیادی می دهم.”

به گفته دکتر مک لارنی ، دانشجویان ورزشکار “گرسنگی با دیگر ورزشکاران را داشتند و ما احساس کردیم که تا حدی می توانیم این شرایط را فراهم کنیم – آنها ترجیح می دادند با تیم های دیگر ترکیب شوند ، اما آنها می دانستند که این یک بیماری همه گیر است.” وسلیان عضو ائتلاف ورزشی کالج کالج نیوانگلند است که به دلیل ترس از بیماری همه گیر در ماه اکتبر تصمیم به لغو ورزش های زمستانی گرفت.

دکتر دین گفت: “سخت است.” “ما در دانشکده پزشکی در مورد آن چیزی یاد نگرفتیم.”[ad_2]

منبع: key-news.ir

ایندکسر