[ad_1]

طبق بررسی های انجام شده ، زنان متخصص زنان و زایمان نسبت به همتایان مرد خود کمتر سزارین می شوند.

محققان با جمع آوری داده های 15 مطالعه از سراسر جهان ، بیش از 1.2 میلیون زایمان مشاهده شده توسط زنان و مردان را پوشش دادند ، به علاوه 11 مطالعه که با استفاده از سناریوهای فرضی ، 4،911 متخصص زنان و زایمان را برای ترجیحات خود ارزیابی کردند. معاینه در زنان و زایمان است.

به طور کلی ، زنان متخصص زنان و زایمان 25 درصد کمتر از پزشکان مرد سزارین می شوند. در مطالعات با استفاده از معیارهایی مانند موقعیت جنین یا شروع زایمان ، پزشکان زن در همان شرایط بالینی احتمال سزارین را کمتر داشتند. به عنوان مثال ، نوزادان در این سن بارداری در صورت پاسخ یک متخصص زنان و زایمان ، به احتمال زیاد با سزارین متولد می شوند.

با همان سناریوی فرضی تولد ، زنان بیش از 40 درصد کمتر از مردان در معرض سزارین قرار می گیرند ، و زنان کمتر از مردان در صورت تمایل با درخواست مادر برای سزارین بدون نیاز به پزشکی موافقت می کنند. .

چرا این اختلافات مشخص نیست. نویسنده اصلی ، دکتر ایلیر هوجا ، استادیار دارتموث ، اظهار داشت که زنان ممکن است در مواقع دشوار نسبت به مادران خود حساس تر باشند ، به طور کلی مردان به ویژه در ایالات متحده بیشتر از مردان و مردان استفاده می کنند. ، ممکن است از دادخواهی بترسد.

اما وی گفت: “ما نمی توانیم توضیحات را تأیید کنیم. اینها مواردی است که می تواند برای تحقیقات بیشتر مرتبط باشد. “

[ad_2]

منبع: key-news.ir

ایندکسر