شاید هم با توجه به استفاده از موتور خانه بازهم منزلمان به خوبی گرم نمی شود. مهره ماسوره هانیز یکی ازاجزای اصلی ارتباطی درخطوط انتقالی بافشاربالا همانند لوله کشی های موتور خانه میباشند.که عدم توجه به کیفیت آنها میتوانند ضررهای جبران ناپذیری راپس از اجرای پروژه به بارآورند. ” مهره ماسوره ” : یکی از اتصالات مصرفی درصنعت خطوط لوله ای است، مهره ماسوره ازسه بخش تولیدشده است،هر دو سر آن به صورت مادگی FNPT میباشد. مناسب ترین وسیله بخاری گازی است، که هم از نظر ایمنی تایید شده است و هم از نظر گارمایشی بسیار مناسب است. دلیل آن هم دو سر داخل رزوه بودن این اتصال است که کاربرد آن زمانی صورت میگیرد که بخواهیم یک لوله گالوانیزه را به شیرآلات برنجی بیرون دنده رزوه وصل کنیم . سایز اسمی و قطر خارجی واقعی برای لوله های سایز 12 اینچ و كمتر با هم متفاوتند برای سایز های 14 اینچ و بیشتر این دو مقدار دقیقا برابرند.

لوله گالوانیزه سرد در برخی موارد کاربرد بیشتری نسبت به لوله گالوانیزه گرم دارد ولی به طور کلی گالوانیزاسیون گرم نسبت به گالوانیزاسیون سرد استحکام بیشتر و هزینه کمتری دارد. این اتصالات درحدود ۲۵ سال عمر مفیددارندکه این عدددرصنعت تأسیسات چشمگیر وقابل توجه میباشد.همچنین بر خلاف اتصالات جوشی و فلنجی نیازی به جوش کاری و یا پیچ و مهره ندارند .از این رو از اتصالات گالوانیزه مک را می توان به عنوان یکی از مهم ترین و بهترین نوع اتصالات برای تکمیل خطوط و لوله کشی های آب رسانی در حوزه صنعت و ساختمان درنظرگرفت. مهره ماسوره با توانایی تغییر طول اجازه باز و بسته شدن راحت شیرآلات را میدهد ، آب بندی مهره ماسوره بسیار مهم می باشد که در کوقع خرید می بایست از برند های معتبر تهیه شود. اتصالات گالوانیزه مک درمدلهای زانوی سه راهی مک، مهره ماسوره مک، بوشن مک، مغزی مک، روپیچ توپیچ مک تولید میشود. دسته اول لولههای گالوانیزه سرد هستند که برای تولید آنها ابتدا نمک روی را داخل محلول آبی قرار میدهند و پس از الکترولیز کردن، کار تمام میشود. تمامی افرادی که درزمینه تأسیسات ولوله کشی فعالیت داشته اندآوازه کیفیت اتصالات گالوانیزه مک MECH به گوش آنها خورده است واین موضوع برای آن ها ثابت شده است.

اتصالات گالوانیزه دنده ای دربازار بابرندهای بسیارمتفاوت و با کیفیت های مختلف عرضه وتولید میشود.کارخانه ریخته گری چدن نشکن مک از سال ۱۹۸۷ فعالیت خود را در زمینه تولید اتصالات آغاز و از سال ۱۹۹۳صادرات را در لیست کاری خود قرارداد .( لیست قیمت اتصالات مک ) اتصالات گالوانیزه تولیدی کارخانه مک MECH از جنس آهن چکش خوار بوده و درمقایسه باسایر تولیدکنندگان از کیفیت بالاتر و قیمت پایین تری برخوردار می باشد. لوله های مانیسمان که با نام لوله های بدون درز نیز شناخته می شوند به صورت یک جا به هنگام شکل گیری ساخته می شوند و آماده هستند اما در لوله های درزدار این طور نیست. لوله بدون درز، لولهای فلزی است که به جوشکاری متکی نیست و معمولاً از طریق چندین فرآیند مختلف تشکیل میشود. این اتصال گالوانیزه در ۳ تیکه تولید میشود و هر دو سر آن نیز درون رزوه است . لوله گالوانیزه سبک ساوه ، کاربرد اصلی که لوله گالوانیزه سبک ساوه دارد، برای تهویه می باشد و در برخی مواقع برای تخلیه فاضلاب و لوازم بهداشتی کوچک نیز از آن استفاده می کنند. به علاوه از این محصولات در فاضلاب لوله های انتقال دما و در ساخت تهویه هوا استفاده می کنند.

زانویی های گالوانیزه برای تغییر مسیرخطوط در زاویه های ۹۰ و ۴۵ درجه مورداستفاده قرار میگیرند. چنانچه نیاز به تغییر مسیر در زائیههای ۹۰ و ۴۵ درجه داشتید از زانوهای گالوانیزه استفاده کنید. این پوشش برای حفاظت ازفلز در برابرخوردگی و آسیب پذیری میباشد و به این عمل گالوانیزاسون میگویند. این اتصالات توسط بسیاری ازمجموعه های عمرانی، صنعتی واجرایی درسراسر جهان درحوزه های بسیار متنوعی مورد استفاده قرار میگیرد.که این موضوع سبب سهولت امورتکمیل خطوط انتقال سیالات درصنایع مختلف شده است.به کارگیری این نوع اتصالات باعث کاهش حداقلی روندجوش کاری اتصالات شده است.همین امر موجب ارتقاء ایمنی درکار و نیز افزایش سرعت عمل درحین کار نسبت به دیگر اتصالات شده است. پوشش قرار داده شده در عمل گالوانیزاسیون شامل لایه ای ازفلز روی و ترکیباتی از آهن می باشد. تغییر میزان جریان در این شیرها با بالا یا پایین رفتن یک صفحه فلزی بهصورت کشویی انجام میشود. همچنین این اتصالات در سایزهای مختلف از 2/1 تا 6 اینچ که دارای اتصالات گالوانیزه گرم بوده دو در برابررطوبت و گرما مقاوم میباشد ارائه میشود. در این مطلب میخواهیم با چگونگی تبدیل اینچ به سانتی متر در لوله پلی اتیلن صحبت کنیم.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با لوله گالوانیزه سپنتا وب سایت خود باشید.

ایندکسر