[ad_1]

دکتر فاوسی اذعان کرد که این مشکل می تواند بسیاری از افراد را تحت تأثیر قرار دهد.

وی با بیان اینکه “این یکی از دلایلی است که پوشش سواحل با سیستم عامل های مختلف واکسن مهم است” ، افزود: “اگر واقعاً متوجه شویم که یک مشکل مداوم در زیر گروه خاصی از افراد مانند افرادی که واکنش های آلرژیک دارند وجود دارد ، ما همیشه شما سیستم عامل های واکسن دیگری دارید که می توانید از آنها استفاده کنید و امیدوارم با این سیستم عامل های دیگر این موارد را مشاهده نکنید. “

دکتر پاول اوفیت ، یک متخصص واکسن در بیمارستان کودکان فیلادلفیا ، گفت که توصیه اولیه و گسترده در انگلیس ، که به واکنش های شدید آلرژیک اشاره می کند ، به نظر می رسد یک واکنش بیش از حد است که می تواند بسیاری از افراد را به دور از واکسن مورد نیاز در وسط بترساند. از یک همه گیری خشمگین.

میلیون ها نفر در ایالات متحده به غذاهایی مانند تخم مرغ یا بادام زمینی و همچنین داروها یا نیش زنبورهای زنبور حساسیت دارند و به اندازه کافی واکنش شدید داشته اند تا پزشکان را به آنها توصیه کنند از تزریق اپی نفرین استفاده کنند. وی گفت ، اما این لزوماً به معنای خطرناک بودن واکسن نیست. براساس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، حدود پنج درصد کودکان و چهار درصد بزرگسالان در ایالات متحده حساسیت غذایی دارند.

دکتر آفیت گفت ، کمتر از یک میلیون دریافت کننده واکسن دیگر در ایالات متحده سالانه واکنش آنافیلاکتیک دارد.

وی گفت ، این واکنش ها قابل درمان هستند و کنترل آنها بسیار آسان تر از یک مورد شدید Covid-19 است.

بسیاری از افراد مبتلا به آلرژی غذایی ، نیش زنبور یا داروها چندین واکسن بدون مشکل دریافت کرده اند.

دکتر Ofit به عنوان عضوی از کمیته مشورتی FDA ، که روز پنجشنبه تشکیل جلسه داد ، به تأیید مجوز واکسن Pfizer رای مثبت داد. اما وی در هنگام بحث و گفتگو درباره واکنشهای آلرژیک ، گفت: “این مسئله تا زمانی که اطلاعات بهتری نداشته باشیم از بین نخواهد رفت.”

وی گفت: باید تحقیقاتی انجام شود تا مشخص شود آیا ماده ای در واکسن می تواند واکنش های آلرژیک ایجاد کند یا خیر و افراد حساسیت دیگر نسبت به آن حساسیت خاصی دارند.

[ad_2]

منبع: key-news.ir