پارتیشن های ام دی اف در ضخامت های مختلفی وجود دارند و بر اساس ضخامت به دو گروه نازک و ضخیم تقسیم می شوند. ورق ام دی اف بعد از تولید با روکش پوشانده می شود. این نوع از پارتیشن ها در ابعاد و اندازه های مختلف و با متریال های گوناگون از جمله چوب، آلومینیوم و شیشه طراحی و تولید میشوند که در بخش های مختلف سازمان ها و شرکت ها می توان از آن ها استفاده کرد. این نوع پارتیشن های اداری ضخامتی 8 میلی متری دارند که به راحتی می توان روی آنها لوگو، شعار شرکت و … با کمک پارتیشن اداری می توان به خوبی میزان سر و صدای محیط را کاهش داد تا کارمندان با خیالی راحت و با تمرکز بالا کارهای خود را انجام دهند و احساس امنیت بالایی داشته باشند. خصوصیات فیزیکی و مکانیکی بالایی دارد. آقای مبلمان با ارائه بهترین طرح ها برای پارتیشن های اداری و بالاترین کیفیت ممکن ، سعی دارد نظر مشتریان را به خود جلب کند پارتیشن سرویس اداری .

نصب پارتیشن اداری در تهران پارتیشن اداری ابزاری است که در محیط کار و ادارات برای استفاده ی بهینه از فضا و ایجاد حریم خصوصی افراد از آن استفاده می شود. به عبارت دیگر، آنها نه تنها در فضاهای خصوصی مانند آپارتمانهای مسکونی و ویلاها و دفاتر کار به کار برده میشوند، بلکه در فضاهای همگانی و عمومی، مانند ادارات، بانکها، استخرها، سالنهای ورزشی، مدارس و هتلها هم استفاده میشوند پارتیشنها رنگبندی، جنس، طراحی و انواع مختلفی دارند. در بسیاری از موارد این پارتیشن ها برای محیط ها و دفاتر کاری و اداری مورد استفاده قرار می گیرد. فروش پارتیشن دست دوم به صورت گسترده در بازار انجام میشود ولی قیمت انواع پارتیشن برای خانه و پارتیشن اداری دست دوم هم شاید به نسبت کارایی که دارند با هم متمایز بوده و مناسب نباشد. محیط کار زیبا خود سبب بهبود و شادی روحیه داخلی پرسنل و ایجاد انرژی مثبت در افراد میشود. پارتیشن تک جداره شش میل از: کلاف آلومینیوم هشت پری، پرکننده MDF شش میل دورو و شیشه ۴ میل ساده (شیشه برفی) تشکیل میشود.

از شیشه های تک جداره، دو جداره و منحنی به صورت مات یا شفاف در اجرای آن استفاده می شود. همچنین فریم دار بودن و یا بدون فریم بودن نیز در تعیین قیمت آن تاثیر گذار است. پارتیشن انواع مختلفی دارد و در جنس های متعددی به فروش میرسد. این نوع پارتیشن دارای طرح و مدل و رنگ های مختلفی است که هرکدم از آنها دارای ویژگی های متفاوتی هستند که در شرکت آنیل چوب از مواد اولیه و یراق اصلی و با کیفیت ساخته میشوند. اصطلاح پارتیشن در دکوراسیون داخلی دیواری تفکیک کننده است که فضای داخلی را به قسمت های مجزا تقسیم میکند.  کاربردی: چه کسی می تواند متعهد شود که یک دیوار پارتیشن محکم در مرکز دفتر بسازد و آن را در آینده به چند قسمت تقسیم کند؟ پارتیشن تمام شیشه ای برای محیطهایی است که نیاز به کنترل در انها اولویت اول است از دیگر منافع این پارتیشن میتوان به انتشار نور طبیعی اشاره کرد و البته پارتیشن تمام شیشه ای علاوه بر زیبایی این پیغام را به کارکنان میرساند که مدیریت انها علاقه خاصی به تماشای انها در حین کار دارد و البته این خود میتواند یک انگیزه کاری در افراد ایجاد کند .

اتاق کارهای ایجاد شده علاوه بر زیبایی و هماهنگی با دیگر اجزای دکوراسیون به راحتی قابل حمل و جابجایی هستند. یکی از اصلی ترین مزایای پارتیشن تک جداره قیمت ارزان آن نسب به مدل های دیگر پارتیشن ها می باشد که به علت سبک بودن به سادگی جابجا می شود. جداسازی فضا یکی از اصول طراحی داخلی است و موجب می شود از تمامی فضاهای محیط به طور بهینه استفاده کنیم. پارتیشنهای آلومینیومی یکی از بادوامترین سیستمهای پارتیشنی موجود هستند، اگرچه در نصب، جداسازی و جاگذاری مجدد هم انعطافپذیری بالاتری دارند. البته که جداسازی فضا به معنی ایجاد دیواری سراسری و یکدست نیست. در حالی که با استفاده از پارتیشن اداری به راحتی می توان به تعداد مورد نیاز اتاق کار ایجاد کرد. اگر به یک دفتر کارآمد و جذاب احتیاج دارید، می توانید پارتیشن اداری مدرن را انتخاب کنید. پارتیشن شیشه ای یک عنصر منحصر به فرد، در جهت تفکیک فضاها و عایقی صوتی به شمار می آید.

ایندکسر