[ad_1]

با یکی از این ایده های هدیه از نویسندگان و ویراستاران خوب امسال کسی را برای زندگی سالم هدیه دهید.

چه هدیه ای زندگی شما را بهتر کرد؟

این سوالی است که من از سردبیران ، نویسندگان و مشارکت کنندگان Well پرسیدم و نتیجه آن اولین راهنمای هدیه تعطیلات Well است. این لیست پر از ایده های شگفت آور است ، که بسیاری از آنها تحت تأثیر تغییراتی است که همه ما باید در زندگی همه گیر ایجاد کنیم. هدایایی را پیدا خواهید کرد که به شما در ایجاد عادت های ورزشی در خارج از سالن بدنسازی ، روش های جدید برای پاکسازی ، ایده های کاهش استرس و هدایایی کمک می کند تا در هنگام بحران ویروس کرونا ، احساس امنیت بیشتری داشته باشید. در اینجا تعطیلات سالم تری برای همه ما وجود دارد.

در اینجا یک هدیه برای هر کسی که وقت بیشتری را در خارج از منزل می گذراند ، است. “بعد از تعطیل شدن پیش دبستانی و پیاده روی طولانی در پارک های مجاور ، تنها در خارج از منزل دوربین شکاری خریداری کردیم. در زمانی که همه چیز وارونه احساس می شد ، دوربین شکاری راهی متفاوت برای کاوش در جهان به ما داد. ما آنهایی را می خواستیم که اگر دخترمان (که در آن زمان 3 ساله بود) اگر به طور ناخواسته آنها را خراشیده یا شکست ، بتواند بدون دیوانه شدن از آنها استفاده کند! ” قیمت: حدود 20 دلار “کریستینا کارون ، خبرنگار”.

________

یازده شورت دوچرخه سواری دوچرخه کوتاهی است که می توان آن را در همه جا برای افرادی که دوچرخه سواری را دوست دارند ، اما اسپندکس نیست. “من عاشق چقدر کشش ، چاپلوسی و انعطاف پذیری آنها هستم ، زیرا به لطف شگفتی های velcro می توانید پاهای خود را نرم یا شل کنید. آنها گران هستند ، به همین دلیل من فقط یک جفت دارم. اما این زوجی است که من در بیشتر پیاده روی ها و همچنین برای تمرینات در ورزشگاه می گیرم ، زیرا پد جدا است. سال گذشته من برای کریسمس جفت و جفتی به پسرم و شوهرم دادم و به شوهرم اشاره کردم که امسال دیگر جفت دیگری مخالف نخواهم بود. ” قیمت: 90 تا 120 دلار “گرچن رینولدز ، مقاله نویس Phys Ed.”

________

یک تجربه آبگرم در خانه ایجاد کنید. “اخیراً سر دوش باران به من داده شد و اکنون احساس می کنم هر وقت دوش می گیرم در اسپا هستم (مخصوصاً اگر چراغ ها را خاموش کنم ، روغن های آروماتراپی و شمع های روشن اضافه کنم). آب تقریباً مانند یک آبشار خارج می شود و جریان آب مستقیم است ، نه در زاویه ای مانند سر دوش معمولی. این چیزی است که هرگز برای خودم نخواهم خرید و اکنون نمی توانم بدون آن زندگی کنم. الهی! ” قیمت: 30 دلار به بالا “جولیا کالدرون ، سردبیر ارشد ستاد.”

________

ژست یوگا را با تشک یوگا New Me Fitness ، که با تصاویر 70 حالت مستقیم روی تشک چاپ شده است ، هرگز فراموش نخواهید کرد. این یک هدیه عالی برای یک بزرگسال ، جدید برای یوگا یا کودک است. “بچه های من عاشق این تشک های یوگا هستند. کودک 4 ساله من به خصوص دوست دارد ژست های تماشای آن را تماشا کند و سپس آنها را به تنهایی امتحان کند. شاید برای یوگی ها حرکت مناسبی نباشد ، اما او اوقات خوبی دارد. “ قیمت: حدود 30 دلار “جسیکا گروس ، ستون نویس والدین.”

________

پالس اکسی متر دستگاه کوچکی است که با باتری کار می کند و به نوک انگشت شما متصل می شود و سطح اکسیژن خون را اندازه گیری می کند. اگر به Covid-19 آلوده شوید این یک ابزار کلیدی برای نظارت بر سلامتی شما است. دکتر ریچارد لویتان ، که خواستار نظارت گسترده بر اکسیژن در منازل در هنگام شیوع بیماری همه گیر شد ، گفت: “بسیار خوب است که در جعبه کمک های اولیه خود داشته باشید و کیسه هدیه خود را دور بریزید.” منتظر ماندن یک نفر نباشید. من در حال حاضر نیمی از این گجت های ارزان قیمت را برای دوستان و خانواده خود ارسال کرده ام ، بنابراین می دانم که در صورت نیاز آنها یک ابزار مفید خواهند داشت. می توانید آن را در داروخانه محلی یا به صورت آنلاین پیدا کنید. قیمت: حدود 20 تا 40 دلار تارا پارکر-پاپ ، ستون نویس

________

یک دستگاه تصفیه هوا قابل حمل می تواند ویروس ها و سایر آلاینده های هوا را در خانه شما از بین ببرد. یکی را با “سرعت تأمین هوای تازه” بالا و به اندازه کافی مناسب اتاق بخرید. بیشتر بخوانید از Wirecutter ، یک شرکت از نیویورک تایمز. “ما چند مورد برای خانه خود خریداری کردیم و فکر کردیم که این می تواند هدیه خوبی برای مادرشوهر من باشد یا هدیه ای خوب برای هر کسی که در یک ساختمان آپارتمانی زندگی می کند و نگران آئروسل است. ” قیمت: 100 دلار به بالا – آپوروا مانداویلی ، خبرنگار علوم

________

اگر موش تناسب اندام مورد علاقه شما تمرینات خود را در فضای باز آغاز کرده است ، یک ساعت تناسب اندام می تواند بهترین هدیه باشد. “اکنون که سالن های ورزشی بیش از حد خطرناک است ، من بیرون خیلی بیشتر شروع به دویدن کرده ام. من یک ساعت هوشمند Garmin برای ردیابی و ثبت آهنگهای خود خریداری کردم و آن را دوست دارم. ویژگی مورد علاقه من این است که هنگام دویدن ، ساعت مسافت و سرعت من را در زمان واقعی به من می گوید. من معمولاً خیلی سریع شروع به دویدن می کنم و خسته می شوم. با Garmin ، می توانم مچ دستم را پایین بینم و ببینم که آیا در زمان واقعی خیلی سریع می دوم یا خیلی کند هستم و سرعتم را برای رسیدن به اهدافم تنظیم می کنم. ” قیمت: 150 دلار به بالا “آناهاد اوکانر ، خبرنگار”.

________

اگر کسی را دوست دارید که تحت درمان سرطان است ، این تی شرت ویژه Comfy Chemo کمی زندگی را آسان می کند. “همه از یقه تا زیر بغل در هر دو طرف زیپ دارند ، بنابراین کار می کند ، خواه یک درگاه کاشته شده در سمت راست یا چپ سینه باشد. من در ستونی که در مورد لباس و سرطان نوشتم ، این تی شرت های دسترسی به بندر را ذکر کردم ، اما به نظر می رسد افراد بسیار کمی در مورد آنها اطلاع دارند. منظور آنها این است که بیمار مجبور نیست برای تزریق آزاد شود: فقط بسته بندی نمی شود. خیلی پرستار به تی شرت بندر من چسبیده بودند. قیمت: حدود 35 دلار – سوزان گوبار ، ستون نویس سرطان زندگی

________

این روزها هرگز نمی توانید ماسک های زیادی داشته باشید ، پس چرا به آنها لمس شخصی نمی کنید؟ “من این ایده را به عنوان هدیه از یک شخص نقابدار فداکار گرفته ام که در منطقه ای با همفکران زندگی می کند و اغلب نمی داند با چه کسی صحبت می کند. او پیشنهاد می کند یک انبار ماسک سیاه یا سفید بخرد و هر ماسک را با نام گیرنده تعیین شده بدوزد: من جین هستم. من جو هستم ” قیمت: حدود 5 تا 10 دلار – جین برودی ، ستون نویس سلامت شخصی

________

“از آنجا که در ابتدای شیوع همه گیر شروع به شستن دست بیشتر کردم ، فهمیدم که هر وقت انباشته می شوم ، پمپ صابون را لمس می کنم و آلوده می کنم. من با این دستگاه پخش صابون بی سیم از Simple Human مشکل را حل کردم. می دانم که این فقط صابون است ، اما هر وقت بوی مرکباتی روی دستم می پاشد خوشحالم می کند. “ قیمت: 60 دلار “تارا پارکر-پاپ ، ستون نویس”.

________

پتوهای وزنه دار هدیه ای محبوب برای این تعطیلات هستند. بررسی ما را در Wirecutter بخوانید. پتوهایی که برای میزها وزن شده اند! من فقط یکی برای خودم گرفتم و خوابم هم اکنون بهتر شده است. این ممکن است یک اثر دارونما باشد ، اما من تا زمانی که طول می کشد از آن لذت می برم! آنها به طور شگفت انگیزی مقرون به صرفه تر از حد انتظار من هستند. ” قیمت: 60 دلار به بالا “رونی رابین ، گزارشگر علوم.”

اگر پتوی مورد علاقه شما نیست ، یک پتوی چرم مصنوعی دنج را امتحان کنید. “من دو سال پیش یکی از آنها را در فروشگاه Pottery Barn در لنکستر خریداری کردم زیرا به نوعی مناسب سگ من بود. بعد از یک روز طولانی یا یک دویدن سرد ، زیر آن جمع می شوم و احساس کمی برای دنیا بهتر می کنم. این مهمترین ابزار در جعبه hygge من است. “ قیمت: 40 دلار به بالا “جن A. میلر ، یک ستون نویس فعال.”

________

یک فنجان ، هود یا جعبه هدیه از پروژه پارک ها یکی از پارک های ملی ما را پشتیبانی می کند. “امیدوارم که در حال حاضر پسرانم به عنوان یک ماجراجو در فضای باز از این هدایا لذت ببرند ، اما همچنین به آنها یادآوری می شود که روزی که دوباره می توانیم با خیال راحت سفر کنیم ، این پارکها منتظر ما هستند تا اکتشاف کنیم.” قیمت: 12 تا 180 دلار – روبرتا زف ، سردبیر ، خانواده خوب

________

با ماندن بیشتر مردم در خانه ، خانه های ما نیاز به نظافت بیشتری دارند. ربات کف شوی می تواند کمک کند. “یکی از هدایای مورد علاقه من قبلاً خلا rob ربات بود. من هم یک روبات شوی دارم. من از فرشهای تازه جاروبرقی و آشپزخانه بدون خرده ریز بیدار می شوم. من آنها را جیلیان و داستین صدا کردم. مثل نظافت حیوانات خانگی است. ” قیمت: 200 دلار به بالا – کارن بارو ، دستیار ویرایشگر ویرایش محصول

________

آهنگ هایی از موسیقی متن اصلی CBS ویژه ، که توسط سه نفر وینس گوارالدی اجرا می شود ، لیست پخش تعطیلات رئیس جمهور باراک اوباما را تشکیل می دهد. “من یک LP دارم و گاهی اوقات باعث پاره شدن من می شود زیرا به من یادآوری می کند که جوان هستم. خوب برای روح ” قیمت: حدود 15 دلار “سارا ویلیامسون ، مدیر هنری”.

________

پروژه لوبیای ماده مخلوط سوپ لوبیا و عدس ، تنقلات و حتی خوراکی های سگ ساخته شده توسط زنان بیکار مزمن را ارائه می دهد. آنها که برای پروژه Bean کار می کنند ، چرخه فقر را می شکنند. «غذای آنها جسم و روح را تغذیه می کند. این سازمان غیرانتفاعی در زادگاه من ، دنور است و خانواده من سالهاست که داوطلبانه با آنها همکاری می کنند: هر دو مأموریت و مکان آنها نزدیک قلب من است. ” قیمت: 5 تا 25 دلار “لیزا دامور ، ستون نویس جوانان.”

[ad_2]

منبع: key-news.ir

ایندکسر