نیوزوم گفت: فشار بر بیمارستان ها در کالیفرنیا هنوز به سرعت در حال افزایش است.


فرماندار گاوین نیوزوم روز دوشنبه گفت كه بیمارستانهای كالیفرنیا به سرعت در حال پر شدن به سطح خطرناك هستند زیرا مقامات ایالتی و محلی سعی در جلوگیری از گسترش انفجاری ویروس كرونا در این ایالت دارند.

وی گفت ، بیش از 10 هزار بیمار Covid-19 در حال حاضر در این ایالت بستری هستند ، 72 درصد بیشتر از دو هفته پیش. در این مدت تعداد احیاکنندگان 69 درصد افزایش یافت.

وی در یک کنفرانس خبری گفت: “می بینید که این سرعت چقدر در حال رشد است.”

پرجمعیت ترین کشور این کشور سعی کرده است تا با آماده سازی مراکز بهداشتی اضطراری ، ذخیره هزاران هوادار ، تسریع در آزمایشات و اقدامات دیگر ، خود را برای موج پاییز آماده کند. این داروها اکنون در مسیرهای کشنده به سمت بالا در موارد دولتی در مقیاس وسیعی آزمایش می شوند.

از روز دوشنبه ، میلیون ها نفر از مردم کالیفرنیا تحت شدیدترین محدودیت ها از ماه مارس که این ایالت اولین دستور این کشور را برای ماندن در خانه صادر کرد ، زندگی می کنند. کارشناسان می گویند این دستور در مهار شیوع ویروس در کالیفرنیا در زمانی که کنترل آن در مناطقی مانند نیویورک از بین رفته و بیمارستان ها در آنجا سیل زده بودند ، کمک کرد.

این بار ، دستورالعمل های جدید کالیفرنیا برای ماندن در خانه هرچه بیشتر در سه منطقه از پنج منطقه خود ، مقاومت بسیار بیشتری دارند ، حتی اگر ویروس اکنون شیوع بیشتری نسبت به گذشته دارد. احساس فرسودگی و سرخوردگی قابل لمس است زیرا رهبران از ساکنان خسته می خواهند کشش دشوار دیگری را قبل از اینکه واکسن ها به طور گسترده در دسترس قرار بگیرند تحمل کنند.

بسیاری از افراد در این ایالت می گویند که آنها به دستورالعمل هایی توجه کرده اند که چگونه می توانند با جابجایی در فعالیت های بیرون و نقابدار زندگی خود را ایمن تر کنند و این محدودیت های جدید با بستن زمین های بازی و منع تجمع مردم پیام گیج کننده ای را ایجاد می کند. با بستگان ، حتی در فضای باز ، مراکز خرید باز نگهداری می شود.

علاوه بر این ، مقامات اجرای قانون در سراسر کشور ، از جمله کلانتر دون بارنز ، شهرستان اورنج ، گفته اند که محدودیت های جدید را اعمال نخواهند کرد.

روز دوشنبه ، پس از اعمال محدودیت های جدید در بیشتر ایالت ، آقای Newsom سعی کرد هرگونه وحشت از ظرفیت بیمارستان را برطرف کند.

وی گفت که این ایالت هنوز بیش از 73000 تخت بیمارستانی باز دارد و رهبران منطقه در حال بررسی این موضوع هستند که کجا می توانند از عملیات انتخاباتی برای ایجاد فضایی برای بیماران اورژانسی استفاده کنند. وی در مورد برنامه های جذب کارمندان بهداشتی اضافی و اجازه دادن به برخی از بیماران در مناطق آسیب دیده برای درمان در خانه با دستگاه های تهویه صحبت کرد.

وی گفت: “امیدوارم برخی از اینها خوش بینی بیشتری به این چارچوب اضافه کند.”

با این حال ، مقامات دولتی می گویند با روشن شدن تأثیر سفرهای شکرگذاری و گردهمایی ها ، انتظار دارند اوضاع بدتر شود.

دکتر مارک گالی ، وزیر بهداشت و خدمات انسانی کالیفرنیا گفت: “ما می دانیم که مواردی که به طور بالقوه در طول روز شکرگذاری اتفاق افتاده است ، هم اکنون رخ خواهد داد.”

آقای Newsom همچنین از انتشار برنامه جدید دوشنبه در سراسر کشور ، توسعه یافته با مشارکت گوگل و اپل ، که می تواند به کاربران اطلاع دهد ، در صورت مواجهه با کسی که آزمایش ویروس مثبت داشته است ، مطلع شد. تکنولوژی برخی از متخصصان می گویند ، بلوتوث برای تشخیص اینکه کدام تلفن ها در فاصله چند متری از یکدیگر قرار دارند متکی است و می تواند چالشی برای استفاده مردم باشد.

سیستم داوطلبانه است ، و بیش از نه ماه در یک بیماری همه گیر می رسد که از همه تلاش های دیگر برای هشدار به افراد در معرض خطر قرار گرفتن از طریق ردیابی تماس ، پیشی گرفته و منجر به شک و تردید در مورد اثربخشی برنامه شده است.


منبع: key-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes