[ad_1]

وی والدین را تشویق می کند تا برای کودکشان اتاقی خاموش و تاریک ایجاد کنند. برای بزرگسالانی که نمی توانند تلفن ها یا سایر صفحه های نمایش خود را در شب تحمل کنند ، تنظیم صفحه نمایش خود را روی شیفت شب تنظیم کنید ، که باعث تغییر رنگ صفحه نمایش شما به یک طیف گرمتر می شود. کارشناسان همچنین توصیه می کنند که به عنوان بخشی از بهداشت خواب ، تا حد ممکن در طول روز خود را در معرض نور روز قرار دهید و شب چراغ های خانه خود را کم نور کنید.

صفحه ها ، دکتر کاناپاری گفت ، آنها معمولاً دست در حالت نشسته قرار می گیرند و ورزش باعث تقویت خواب سالم می شود. وی پیشنهاد می کند که والدین به فرزندان خود کمک کنند هر روز حداقل 60 دقیقه فعالیت بدنی شدید داشته باشند ، البته این فقط قبل از خواب نیست. وی گفت: “واضح است که این به خواب کمک می کند.”

شاید به جای صفحه کوکتل در دست داشته باشید. مردم در اوقات خوب و بد نوشیدنی می نوشند ، اما شواهد نشان می دهد که از زمان ابتلا به بیماری همه گیر ، مصرف آن افزایش یافته است. الکل سیستم عصبی مرکزی را افسرده می کند. فعالیت مغز را کند می کند و احساس خواب آور و آرامش بخشی ایجاد می کند. این ممکن است برای شخصی که با خواب دست و پنجه نرم می کند بسیار آرامش آور باشد اما از آنجا که الکل در شب متابولیزه می شود ، در واقع مشکلاتی را ایجاد می کند. این بدن را از خواب مهم REM محروم می کند و می تواند باعث “اثر برگشت” شود ، و شما را در ساعات اندکی پس از ناپدید شدن اثرات آرام بخشی از خواب بیدار می کند.

بنابراین اگر می خواهید بهتر بخوابید ، دیگر نباید هرگز نوشید؟ دکتر مارتین گفت لزوماً نیست. “یک هفته منصرف شوید و ببینید آیا خواب بهتری دارید. برای بعضی از افراد ، یک یا دو نوشیدنی تأثیری در خواب آنها ندارد ، اما برای افراد دیگر – به ویژه هنگامی که کمی بیشتر استرس داریم و به هر حال ممکن است کمی بیشتر بیدار شویم – این برای اختلال در خواب کافی است. آنها “

اگر الکل روی خواب شما تأثیر بگذارد ، ممکن است فرد دیگر فرد مقصر دیگری را برای بی خوابی مصرف کند. کافئین انواع مختلفی دارد و مانند الکل از طرق مختلف بر روی افراد تأثیر می گذارد. اگر فکر می کنید این امر باعث مشکلات خواب می شود ، آن را کاهش دهید. والدینی که فرزندانشان خوب نمی خوابند نیز باید برچسب آنچه می نوشند را بخوانند. نوشیدنی های گازدار و شکلات مانند برخی نوشیدنی های ورزشی حاوی کافئین هستند.

دکتر مارتین گفت: “تقریباً هر کس باید حدود 5 ساعت قبل از خواب از نوشیدن یا مصرف کافئین منصرف شود.”

در برخی موارد بی خوابی ، داروهای تجویز شده و مکمل ها – به ویژه ملاتونین برای کودکان – می توانند مفید باشند ، اما مهم است که قبل از شروع این سفر با پزشک صحبت کنید. دکتر کاناپاری گفت ، هدف نهایی “رفع مشکل است تا مجبور نشوید مدت طولانی از دارو استفاده کنید.”

[ad_2]

منبع: key-news.ir

ایندکسر