برای شناخت کاربران فیک از کاربران واقعی راهکار درست و حسابی وجود ندارد. اما در صورتی که این 200 نفر رفتار مناسبی نسبت به پست شما نداشته باشند، اینستاگرام هم تعیین میکند که پست شما به بقیه کاربران نمایش داده نشود. مسابقه اینستاگرامی یکی بهترین روش های افزایش فالوور واقعی و ایرانی در اینستاگرام است راه اندازی مسابقه در اینستاگرام و قرعه کشی بین فالوور ها یک روش موثر و جذاب برای بالا بردن فالوئر های اینستاگرام است البته این مسابقات را باید در پیج خودتان برگزار کنید و به روش اسپانسری نباشد برگزاری مسابقه اینستاگرامی نیازمند دانستن برخی از نکات و اهداف است اگر هدف شما افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام می باشد با رعایت اصول و مطالعه طراحی مسابقه اینستاگرامی موفق می توانید به این هدف برسید. برای پیدا نمودن هشتگ های که مخاطبان از آن ها استفاده می کنند می توانید بر روی کمبودهایی که در یک صنعت وجود دارد تحقیق کنید.

خرید فالوور با قیمت پایین روی 3 نقطه بالای حساب کاربری پیج مورد نظر بزنید، گزینه about this account را انتخاب کنید. خیلی جالب است؛ اگر قصد خرید فالوور فیک را هم داشته باشید، میتوانید انواع مختلفی از آنها را انتخاب کنید. انواع ربات های غیر مرتبط نمایش تبلیغ شما را مشاهده کند یا به دنبال. خب تا چند ماه پیش این موضوع اشکال خاصی نداشت و هرکسی میتوانست با یک قیمت نسبتا مناسب برای خرید پیج هایی با فالوور بالا، فارغ از سابقه قبلی پیج، اقدام کند. البته چنین آمار ریزشی نسبتا خوب به حساب می آید… تنها کافی است محتواهایی با موضوع خوب و حرفهای تولید کند. آنها نمی توانند پول واقعی چه سایتی خرید فالوور را داشته باشد وارد کند. البته نباید به هر سایتی اعتماد کنید، زیرا امروزه افراد سودجوی زیادی از این طریق کلاهبرداری میکنند. به همینخاطر به عنوان یک کسب و کار باید نقشی در فضای مجازی داشته باشید و سعی کنید با خرید فالوور ایرانی و بالا بردن تعداد دنبال کنندههای خود، توجه و اعتماد کاربران را به خود جلب کنید. میدانید تا همین 6 ماه پیش و قبل از اینکه اینستاگرام یک سری سختگیری نسبت به کاربران فیک انجام دهد، میتوانستید هزار فالوور فیک را با قیمتی در حدود 5 هزار تومان خریداری کنید!

خرید فالوور فیک رایگان در همین شرایط خیلی ها به کمک فالوور فیک پیج های چند صد هزارتایی برای خودشان ساخته و آنها را با قیمت های واقعا نجومی به افرادی با دانش کم میفروختند. هشتگ ها کمک می کنند که پست های شما در اینستاگرام بهتر دیده شود. بنابراین کلاب هاوس می تواند نقش مستقیمی در افزایش مخاطبان و به طور کلی توسعه کسب و کار داشته باشد. خب صاحبان کسب و کار هم ترجیح میدهند از طریق فرایندی اقدام کنند که مطمئنتر باشد و همه چیزش مشخص باشد. اینستاگرام مسیری مطلوب برای شما با کسی مقایسه کنید که چند ساله در زمینه اینستاگرام کار. این پیوند را در فیسبوک، تلگرام، یوتیوب یا آپارات خود قرار دهید تا از. اما با این حال باز هم هستند پیج هایی با مخاطبان فیک که ممکن است به عنوان یک پیج معتبر به شما فروخته شوند و در واقع شما بدون اطلاع دست به خرید پیج فیک زده باشید. در صفحه جدید از طریق گزینه date joined میتوانید تاریخ ساخت پیج را متوجه شوید و به کمک گزینه former username از تاریخچه تغییر نام آن اطلاع پیدا کنید. بدون اطلاع از پاسخ پرسش های فوق (و دیگر پرسش های مشابه آنها) شانس چندانی برای موفقیت در فضای شبکه های مجازی نخواهیم خرید فالوور پلاس داشت.

خرید فالوور چیست
تفاوت آنها هم اغلب در میزان و سرعت ریزشی است که دارند. عدهای میگویند بهتر است مقداری به اهداف تجاری تان را افزایش بدهید فالوور های. بنابراین اگر قصد خرید یک پیج اینستاگرامی را داشتید، اول از همه یادتان باشد که مخاطبان میتوانند بفهمند که این پیج قبلا به شما تعلق نداشته و احتمالا دست به خرید پیج فیک اینستاگرام کرده اید. همانطور که میبینید، سابقه این پیج اینستاگرامی نشان میدهد قبل از اینکه آیدی آن به آیدی فعلی تغییر کند، با نام دخترانه فعالیت میکرده. بعد هم با تغییر نام و عکس و محتوا، در معرض فروش قرار میگیرند. بعد از حدود 6 ماه که دوباره سراغ پیج رفتم، دیدم که صرفا 200 نفر از دنبال کنندگان باقی مانده اند! در صورتی که این 200 نفر از این پست خوششان بیاید و این علاقه را با لایک کردن، کامنت گذاشتن و به اشتراک گذاری پست نشان دهند، پست شما علاوه بر اینکه به دنبال کنندگان دیگر خودتان در بالای صفحه home نمایش داده میشود، به صفحات اکسپلور و هشتگ هم وارد خواهد شد. پس از پرداخت هزینه سفارش خرید فالوور ایرانی ارزان، به صورت فوری سفارش شما در مرحله پردازش قرار خواهد گرفت و سرور افزایش دهنده فالو کمپ روی پیج شما فعال می شود.

ایندکسر