توضیح: لولههای برنجی کرومکاریشده معمولا در خطوط لوله روکار و نمایان به جای لولههای پی وی سی بکار میروند؛ مانند سیفونهای فاضلاب که نمای ظاهریشان اهمیت دارد. گروه صنعتی صبا فعالیت خود را از سال ۱۳۵۶ در زمینه تولید و پخش پروفیل آغاز کرده و از آن زمان تاکنون علاوه بر تولید لوله مبلی و قوطی صنعتی و راهاندازی خطوط کشش سرد لوله و پروفیل با بهترین دستگاههای روز توانسته نیاز صنعتگران را در حوزههای مختلف برآورده نماید. صادرات پروفیل سبک به کدام کشورها صورت میگیرد؟ عموماً صادرات پروفیل سبکو سایر محصولات در حوزه آهن و فلزات ایران به کشورهای همسایه انجام میشود و با توجه به جایگاهی که ایران در منطقه دارد با افزایش آمار تقاضا از سمت کشورهای همسایه روبروست.

یکی از محصولات شرکت پروفیل صبا، پروفیل سبک یا همان پروفیل مبلیاست که در صنایع بسیاری کاربرد دارد. بنابراین میتوان چشم انداز چند سال پیش رو را اینگونه ترسیم کرد که طبق برنامه ریزیهای ایجاد شده ایران میتواند سهم زیادی از نیاز کشورهای منطقه به آهن و محصولات فلزی را برآورده نماید و میزان صادرات لوله بدون درز چیست پروفیل سبک و..

از جمله کشورهای همسایه که بیش از ۸۰ درصد صادرات پروفیل به آن صورت میگیرد کشور عراق است. دیگر کشورهای همسایه مانند ترکیه، ترکمنستان، قزاقستان، قبرس و بسیاری از کشورهای حاشیه خلیج فارس نیز خریدار قوطی و پروفیل ایران میباشند. این نکته را نیز باید به خاطر داشت که قیمت پروفیل سبک همیشه نسبت به پروفیل سنگین بیشتر است. بیشتر در سیستنم های صنعتی و آبرسانی در محدوده دمایی ۴۰تا۱۴۰ درجه سانتی گراد بکار می روند و در مقابل اسیدها و مخلوط های اسیدی و نمک های عالی مقاوم اند.

در نهایت میتوان گفت هر چه قیمت این محصول افزایش یابد، طبیعتاً در قیمت کالاها و محصولاتی که با این نوع پروفیل ساخته میشود نیز با افزایش قیمت مواجه خواهیم شد. پس از آن کشور افغانستان با ۸ درصد و کشور ارمنستان یک درصد سهم صادرات پروفیل سبک و سنگین و..

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد لوله فولادی بدون درز مانیسمان لطفا به بازدید از وب سایت ما.

ایندکسر