مصونیت از ویروس کرونا ، که ممکن است سال گذشته ادامه داشته باشد ، توصیه های جدید داده ها


آلساندرو سیته ، ایمونولوژیست در م Instituteسسه ایمونولوژی در لا ژولا و یکی از رهبران این مطالعه گفت: “عقیم سازی ایمنی اغلب اتفاق نمی افتد – این هنجار نیست.”

در بیشتر مواقع ، افراد برای بار دوم با پاتوژن خاصی آلوده می شوند و سیستم ایمنی بدن مهاجم را شناسایی کرده و به سرعت عفونت را خاموش می کند. به طور خاص ، ویروس کرونا با دادن زمان کافی به سیستم ایمنی بدن برای شروع کار ، به آرامی آسیب می زند.

دکتر ست گفت: “این می تواند به سرعت متوقف شود تا شما نه تنها علائمی نداشته باشید ، بلکه مسری نباشید.”

دکتر ست و همکارانش 185 زن و مرد بین 19 تا 81 سال را که از Covid-19 بهبود یافته بودند ، استخدام کردند. بیشتر آنها علائم خفیفی دارند که نیازی به بستری شدن در بیمارستان ندارند. بیشتر آنها فقط یک نمونه خون ارائه دادند ، اما 38 مورد نمونه های متعددی را در طول ماه ها ارائه دادند.

این تیم چهار جز of سیستم ایمنی بدن را ردیابی کرد: آنتی بادی ها ، سلول های B که در صورت لزوم آنتی بادی بیشتری تولید می کنند. و دو نوع سلول T که سلولهای آلوده دیگر را از بین می برد. ایده ساخت تصویری از پاسخ ایمنی بدن با مرور زمان با مشاهده اجزای آن بود.

دکتر کروتی گفت: “اگر فقط به یک نگاه کنید ، واقعاً می توانید تصویر کامل را از دست بدهید.”

او و همکارانش آنتی بادی ها را مداوم دانستند ، با افت متوسط ​​شش تا هشت ماه پس از عفونت ، هرچند اختلاف بین 200 برابر در شرکت کنندگان وجود داشت. سلول های T فقط یک شکست جزئی و آهسته در بدن نشان دادند ، در حالی که سلول های B رشد کردند – یک یافته غیر منتظره ، محققان نتوانستند به طور کامل توضیح دهند.

متخصصان گفتند ، این مطالعه برای اولین بار پاسخ ایمنی به ویروس با چنین جزئیات دانه ای را توصیف می کند. دکتر هومرمن گفت: “ما مطمئناً در اینجا اولویت نداریم.” “برای اولین بار ، ما در مورد برخی از پویایی این جمعیت در طول زمان یاد می گیریم.”


منبع: key-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes