راهکارهای متفاوتی برای رفع ایرادات دیگر اتخاذ می شود که در کل انتخاب بهترین و مناسب ترین روش به عهده پزشک متخصص گوش و جراحی متبحر است تا نتایج مورد انتظار ظاهر شده و پایدار باقی بماند. خوشبختانه معیار های مناسبی برای انتخاب وجود دارد. اغلب شرکت های بیمه هزینه عمل درمانی گوش را تقبل می کنند، اما چنانچه برای زیبایی صورت گیرد، بیمه هیچ گونه هزینه ای را به عهده نخواهد گرفت و مسولیتی در قبال این عمل ندارد. اغلب اوقات بهترین جراح گوش از بخیه های جذبی استفاده می نماید اما زمانی که بخیه نیاز به کشیدن داشته باشد، باید یک هفته بعد از عمل به پزشک مراجعه نماید و بخیه را بکشد که هیچ گونه درد و خونریزی را به همراه ندارد و متقاضی بعد از این می تواند استحمام کند. بعد از برداشتن پانسمان یا کشیدن بخیه ، به منظور فرم گیری گوش، چند ماهی باید از هدبند استفاده شود. برای انجام جراحی گوش برجسته و بیرون زده، برش جراحی در بخش پشتی آن اعمال شده و بافت های اضافی برداشته می شوند و در آخر گوش به سمت سر بیمار نزدیک شده و با بخیه فیکس می شود این نوع جراحی با توجه به حجم عمل و موانع و دشواری ها ، از 1 الی 2 ساعت زمان می برد.

با رسیدن کودک به سن ۶ تا ۷ هفتگی، غضروفها کم کم سفت میشوند. وقتی که گوش کودکی غضروف هایش مقاوم و سفت شده باشد. 3. بلافاصله بعد از جراحی گوش باید از هدبند های فشاری استفاده نماید تا کمک به انسجام بافت های دستکاری شده شود، استفاده از این هدبند تا 6 هفته ابتدایی واجب است. در صورت توجه به صحبت های دکتر احتمال ابتلا یه عفونت بسیار کاهش می یابد . کودکانی که مبتلا به هیچ گونه عفونت نباشند و از سلامت کاملی برخوردار باشند. بیمار قبل از جراحی باید تمام نکات و مراقبت های لازم رااز جراح و یا متخصص گوش و حلق و بینی را دریافت نماید تا هیچ گونه مشکلی بعد از جراحی برای فرد به همراه نداشته باشد، و انتظارات معقولانه از عمل داشته باشد. معمولاً این کودکان با نقص های شنوایی متولد شده و بعد از جراحی، اکثریت آنها می توانند بسته به شدت مشکل، شنوایی خود را بازیابند. در ابتدا بعد از بیهوشی بیمار، برشی از پشت گوش صورت می گیرد تا جراح گوش بتواند به راحتی در غضروف لاله گوش عمل شکل دهی را انجام دهد، در نتیجه زاویه این پروسه با سریکسان می شود و در آخر پوست اضافی و زائد را بر می دارند و اقدام به بخیه و دوختن لبه های پوست می کنند، این عمل هیچ گونه خطری ندارد و بهترین نتایج را برای فرد به همراه دارد.

بعد از جراحی زیبایی گوش ، بیماران باید به صورت طاقباز ( به پشت ) بخوابند تا به گوش های آن ها فشار وارد نشود. اغلب اوقات جراحی زیبایی گوش با هدف درمانی و یا زیبایی صورت می گیرد. باعث ایجاد تناسب گوش با دیگر اجزای صورت خواهد شد. از دیگر مزایای باعث می شود که فرد از تمسخر و افت اعتماد به نفس او جلوگیری شود و شکل و فرم گوش زیباتر خواهد شد. یکی از نتایج عالی که بعد از عمل حاصل می شود، زیبایی ظاهر گوش است که طبیعتا باعث افزایش اعتماد به نفس در فرد و ظاهر شدن در جامعه و اجتماع می گردد. باید گفت که در صورتی که به یک جراح حاذق مراجعه شود، عوارض جراحی گوش بسیار کم خواهد شد و ممکن است که مقداری تورم ، کبودی و خونریزی های جزئی به همراه داشته باشد که در صورتی که این خونریزی همراه با عفونت باشد مراجعه به جراح و بررسی و معاینه آن بسیار حائز اهمیت می باشد. این مشکل سبب می شود که فرد دچار عفونت گوش میانی شود زیرا سلول ها به صورت مستقیم یا غیر مستقیم با فضای گوش میانی در ارتباط هستند.

اما اکنون یک جایگزین جدید ، یعنی سیستم اصلاح گوش نوزاد می تواند گوش نوزاد را با سفارش یک دستگاه قالب گیری پلاستیکی غیر تهاجمی و مناسب تغییر دهد. به طوری که زندگی روزمره آنها را تحت تاثیر قرار بدهد. اغلب دوره نقاهت جراحی گوش 5 روز می باشد که بعد از آن فرد توانایی از سر گرفتن کار و امور روزمره زندگی را دارد. این فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی میگوید: پیش از جراحی زیبایی گوش باید داروهای خاصی استفاده شود و داروهایی که برای سایر بیماریها و اختلالات مصرف میکنید عمل گوش برجسته قیمت باید کنترل شوند. گوش ها با این که در صورت جای پررنگی ندارند، ولی در صورت وجود بدفرمی و مشکل و ناهنجاری می توانند کل زیبایی فرد را مخدوش سازند. ترمیم گوش برای افراد بالغ را می توان با بی حسی موضعی ترتیب داد و در صورت امکان داروی خواب آور و آرام بخش برای بیمار تجویز می شود.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با درمان گوش برجسته نی نی سایت وب سایت خود باشید.

ایندکسر