محدودیت های سفر در کالیفرنیا: آنچه باید بدانید


آیا سفر در کالیفرنیا محدود شده است؟

در حال حاضر در برخی مناطق مسافرت محدود شده است و احتمالاً محدودیت های بیشتری نیز وجود دارد. هر شهرستان در کالیفرنیا تعدادی از محدودیت ها را براساس تعداد موارد ویروس جدید و مثبت بودن آن محدود کرده است و مسافران می توانند فعالیت های مجاز را بررسی کنند.

طبق آخرین دستور ، وقتی ظرفیت واحد مراقبت ویژه در یکی از پنج منطقه زیر 15 درصد کاهش یابد ، افراد باید “در خانه یا محل زندگی خود بمانند ، مگر اینکه انجام فعالیت های مربوط به بهره برداری ، نگهداری یا استفاده از تجهیزات حیاتی ضروری باشد. زیر ساخت. “برخی موارد استثنایی برای فعالیتهایی مانند عبادت در فضای باز و ورزش وجود دارد.

تاکنون از پنج منطقه ترتیب اقامت در خانه ، مناطق کالیفرنیای جنوبی ، ساکرامنتوی بزرگ و سن خوآکوین به زیر آستانه 15 درصد رسیده اند. برخی از شهرستانها ، از جمله سانفرانسیسکو و سانتا کلارا ، محدودیت هایی را قبل از رسیدن به آستانه اعمال کردند.

بقیه ایالت باید دستور محدودیت در خانه را در ماه نوامبر رعایت کنند ، معمولاً کارهای جزئی ، مسافرت و اجتماعات بین ساعت 10 شب تا 5 صبح را ممنوع می کند. ویروس کرونا و بستری شدن در بیمارستان

آیا می توانم برای پروازی که قبلاً به کالیفرنیا رزرو کرده ام بازپرداخت کنم؟

شما باید در مورد محدودیت های بلیط خاص خود با شرکت هواپیمایی خود مشورت کنید ، اما اکثر شرکت های هواپیمایی قوانین جدید لغو و تغییر را که در طی همه گیر اعلام شده است حفظ کرده اند.

اگر اجازه بازپرداخت ندارید ، به احتمال زیاد برای پرواز آینده به شما اعتبار می دهند. وب سایت United Airlines اطلاعاتی را در مورد شرایطی که برنامه های سفر تحت تأثیر Covid-19 قرار دارد ، ارائه می دهد. شرکت هواپیمایی آلاسکا هزینه تغییر را برای همیشه حذف می کند و هنگام تغییر برنامه مسافران ، بازپرداخت یا اعتبارات را ارائه می دهد.

اگر من قبلاً در هتلی در کالیفرنیا تعطیلات رزرو کرده ام ، چه می کنم؟

در حال حاضر ، کلیه هتل ها و اقامتگاه های کالیفرنیا ، از جمله اجاره های کوتاه مدت مانند Airbnb ، از پذیرش یا تکریم رزروهای غیر دولتی برای سفرهای غیر ضروری ممنوع هستند ، مگر اینکه رزرو برای حداقل زمان قرنطینه انجام شده باشد و مهمان در آنجا باقی بماند تا زمان انقضا زمان لازم.


منبع: key-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes