لیفت ابرو روشی است که برای اصلاح چین و چروک پیشانی، خطوط اخم ابروها و افتادگی ابروها استفاده می شود. برای بدست آوردن بهترین نتیجه از این جراحی می بایست در جلسات قبل از جراحی یا همان جلسات مشاوره صداقت و صراحت داشته باشید و به تمامی سوالات پاسخ کامل دهید. چنانچه تصمیم به انجام لیفت صورت را دارید ، می بایست موارد شرایط زیر را داشته باشید. نتایج حاصل از درمان با این نوع نخ حدود یک تا سه سال باقی میماند و اکثر بیماران از نتیجه به دست آمده رضایت کامل دارند.

برای انجام جراحی لیفت گوشه چشم از شقیقه باید دقت داشته باشید تا جراحی را انتخاب کنید که تجربیات بالایی در حوزه ی جراحی های زیبایی صورت داشته لیفت شقیقه در یزد باشد . استفاده از کیسه یخ بهترین روش برای کاهش تورم و کبودی می باشد و بیشترین تاثیر خود را در زمان استفاده در طول 24 تا 48 ساعت اول بعد از روند، بر جای می گذارد. • بعد از انجام تزریق ژل، جهت رفع درد و التهاب از کمپرس یخ بر روی نواحی استفاده کنید. جهت اطلاع گرفتن از هزینه های مربوط به انجام این روش با کلینیک بین المللی و تخصصی آراد تماس گرفته و نسبت به هزینه ها توسط کارشناسان مطلع شوید.

جراحی لیفت پلک نیز بیشتر به منظور جوان سازی پیری اطراف چشم ها مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین اگر شیار های عمیق در اطراف ابرو هایتان به وجود آمده است ، لیفت ابرو می تواند گزینه مناسبی برای حل این مشکل باشد. جراحی لیفت شقیقه نیز نتایج چشمگیری را ارائه می دهد ؛ اما انجام این عمل جراحی ، صرفا سبب بالا رفتن دم ابروها ، رفع خطوط خنده اطراف چشم ( خطوط پاکلاغی ) و بهبود قوام پوست اطراف شقیقه ها می شود و نواحی پیشانی یا میانه ابرو را تغییر نمی دهد.

جراحی لیفت صورت از جمله جراحی های سلیقه ای می باشد و هیچ گونه اجباری وجود ندارد که مثلا اگر دچار پیری پوستی هستید حتما باید عمل انجام دهید… از نمونه سوالاتی که در هنگام مشاوره پرسیده می شود می توان به موضوعاتی مانند سلامت جسمتان ، خواسته های شما و روش های زندگی تان اشاره کرد. لازم به تذکر می باشد که جراحی لیفت صورت ، نوعی جراحی (عمل) می باشد و تنها توسط جراح انجام می گردد.

ایندکسر