امروزه درکشور ما خیلی رواج پیدا کرده و اکثر تازه مادرها در لیست سیسمونی خود برای آن جا باز میکنند mustela هست که توجه خاصی به ایران داشته است و برخلاف رقبای قدر دیگرش که زیاد در بازار ایران حضور پررنگی ندارند اما موستلا خوب خودش را در غیاب بقیه جا انداخته است سیسمونی 2021 . برای ساده کردن جستجوی شما میان سیل زیادی از اقلام سیسمونی، ما به تفکیک هر بخش به معرفی وسایل و قیمت سیسمونی میپردازیم.

شما میتوانید به فروشگاههای معتبر این برندها که اغلب در خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ونک قرار دارند مراجعه کنید. کلاه ، دستکش و جوراب نرم نخی : این 3 آیتم مهم بستگی به سن سبک متفاوتی می گیرند یعنی اینکه حتما” در لیست سیسمونی شما کلاه هست متنهی کلاهی که برای بدو تولد است طبیعتا” با کلاه سه سالگی فرق دارد و در سن پایین از جنس نرم و لطیف پنبه ای ست ولی همگام با بزرگ شدن کودکمان میتوان از جنس های متنوع تری هم بهره برد . بلکه با سرعتی ملموس این پروسه در حال پیش رفتن است .

طی سالهای اخیر در خیابانها و بخصوص در ترافیک چشم تان به تابلویی زرد رنگ در پشت پنجره عقبی ماشین جلویی برخورده است که این عبارت هشدار آمیز با لحنی جالب در آن نوشته شده سیسمونی جمهوری اینستاگرام است . همه بزرگان از هر کشور و دینی ما را به کتاب خواندن تشویق و کتاب را بهترین دوست انسان برمی شمارند اما خوب بعضی هایمان یا شاید در کشور ما خیلی ها به این توصیه ها عمل نمی کنند و برای کتاب خواندن تنبلی می کنند و ریشه بسیاری از گرفتاری هایمان هم از همین موضوع است .

پاسخ ما به این پرسش شامل چند قسمت میشود که توصیههایی را به همراه دارد تا بدون دردسر به فروشگاههای اصلی فروش بازار سیسمونی دسترسی پیدا کنید. تخت هایی که به تخت پدر و مادر می چسبند و نوزاد را در کنار والدین خود قرار می دهند بخوبی ما را در این امر یاری می کنند تا زمانی که حس کنیم دیگر می توانیم نوزاد را در اتاق خودش تنها بگذاریم . بهترین کیسه ها تولید شده توسط شرکتهای معتبر در این خصوص از برندهای Lansinoh ، ناک ، Kiinde Twist ، دکتر براونز ، مد لا ، Ameda و فیلیپس اونت هستند که در صورت حضور در سیسمونی پسر یا دخترانمان بخوبی مادر را در شیر دهی کمک می کنند .

ایندکسر