قیمت میلگرد در بازار به عوامل مختلف بستگی دارد. چگونه می توان میلگرد را به صورت دایره یا مارپیچ خم کرد. Handyman’s World در برنامه Associates Program Amazon Services LLC شرکت دارد، یک برنامه تبلیغاتی وابسته که به منظور فراهم کردن وسیله ای برای سایت ها جهت کسب هزینه تبلیغات از طریق تبلیغات و پیوند دادن به amazon.com، طراحی شده است. میلگرد مسلماً نکته بسیار مهمی است، زیرا به شما امکان می دهد سازه های بتونی را تا جایی تقویت کنید که بتوانند وزن و فشار را بسیار بهتر از بتن تحمل کنند. با این اوصاف، معمولاً همانطور که از اسمش پیداست، به شکل میله مستقیم می آید. برای خرید میلگرد آجدار کاخانه های مختلف می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

اگر به یک دلیل یا دلیل دیگر، لازم بود آن را به یک دایره یا مارپیچ تبدیل کنید چه؟

بهترین روش خم شدن میلگرد به صورت دایره یا مارپیچ چیست؟

اکنون، دو روش وجود دارد که می توانید میلگرد را به صورت دایره یا مارپیچ خم کنید. بهترین روش برای این کار داشتن یک خم کن میلگرد حرفه ای است. آنها ابزار خاصی هستند که برای خم شدن میلگرد به اشکال مختلف از جمله دایره یا مارپیچ استفاده می شوند.

اینها می توانند دستی یا مجهز به انرژی باشند یا به عبارت دیگر، برخی از شما نیاز به استفاده از عضلات خود دارید، در حالی که دیگران تمام وزنه برداری را برای شما انجام می دهند. حتی می توانید خم کن دستی خود را بسازید. همانطور که گفته شد، ساده ترین راه برای انجام این کار، طبیعتاً، با یک خم کن میلگرد خورده است. قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان در بازار آهن تقریبا بالاتر است.

با این حال، اگر به یک خم کن میلگرد دسترسی ندارید، یا فقط نمی خواهید پول زیادی برای یک دستگاه جمع کنید، می توانید از گاراژ یا گیسوی کارگاه به همراه چند دستکش، لوله فولادی و برخی دیگر استفاده کنید. ابزارهای کوچک دیگر برای انجام کار

بیایید نگاهی به هر دو روش خم شدن میلگرد به دایره زیر بیندازیم. میلگرد Bender Tool چگونه می توان میلگرد را به یک دایره خم کرد. بیایید آموزش گام به گام نحوه استفاده از هر دو روش خم شدن میلگرد را مرور کنیم. روش شماره 1: استفاده از Bender میلگرد حرفه ای بیایید نگاهی به نحوه استفاده از یک ابزار خمش میلگرد حرفه ای برای رسیدن به آن دایره کامل بیاندازیم.

مرحله 1: خود را بشناسید

اولین کاری که باید انجام دهید این است که بفهمید از چه نوع ابزار خمشی میلگرد استفاده می کنید. در وهله اول، می توانید از میلگرد دستی میلگرد استفاده کنید. اینها نسبتاً مقرون به صرفه هستند، اما سرعت آنها کند است، هر بار فقط می توانند یک قطعه انجام دهند، ممکن است هر بار میلگرد را تا 90 درجه خم کنند و معمولاً فقط از اندازه های کوچکتر فولاد استفاده می کنند. خرید میلگرد میانه و شاهرود در بازار آهن به نرخ کف بازار تها با تماس با کارشناسان ما.

از طرف دیگر، شما می توانید چندین هزار دلار برای یک میل کندر مجهز به میلگرد سرمایه گذاری کنید. اینها تمایل به استفاده از نیروی هیدرولیک دارند، بنابراین مجبور نیستید از عضلات خود استفاده کنید. به همین دلیل، آنها به طور کلی می توانند از هر اندازه یا اندازه گیری از فولاد استفاده کنند، استفاده از آنها آسان است و از نظر زاویه هایی که تولید می کنند بسیار دقیق هستند.

باید به خاطر داشته باشید که در اینجا، با یک خم کن دستی، باید خود زاویه ها را حدس بزنید، اما با یک خم کن قدرت دار، می توانید به راحتی زاویه را وارد کنید و خم کن خورده، میلگرد را به همان زاویه دقیق خم می کند مال خود به همین ترتیب تا آنجا که ممکن است، توصیه می کنیم از یک خم کن میلگرد تغذیه شده استفاده کنید. با استفاده از یک خم کن دستی، مگر اینکه خیلی باتجربه باشید، دستیابی به یک حلقه کامل را عملاً غیرممکن می دانید.

مرحله 2: میلگرد را خم کنید (با یک خم کن Powered)

قبل از شروع مطمئن شوید که خم کن میلگرد شما کاملاً روی سطح کار محکم شده باشد. استفاده از دستکش محافظتی کار نیز توصیه می شود. تمام کاری که شما اکنون باید انجام دهید این است که طول و زاویه مورد نظر را بر روی سنسور میلگرد روشن شده تنظیم کرده و میلگرد را در دستگاه تغذیه کنید. این کار بقیه کارها را برای شما انجام می دهد. قیمت میلگرد آجدار فولادی ضد زنگ برای مناطق مرطوب و دارای عوامل خورده محیطی مثل اسیدها و مواد شیمیایی است.

برای انجام یک دایره، می خواهید تعداد زیادی خمیدگی کوچک پشت سر هم انجام دهید. هرچند که همان نقطه را دو بار خم نکنید.

کاربرد میلگرد فولادی

روش شماره 2: استفاده از Vise

روش دیگری که می توانید میلگرد را به صورت دایره خم کنید با استفاده از گیره و میله فلزی است. در صورت عدم دسترسی به خم کن میلگرد واقعی، این همان کاری است که باید انجام دهید. به خاطر داشته باشید، این روش آسان نیست، زیرا شما باید اندازه گیری خود را انجام دهید و شما باید زاویه ها را حدس بزنید.

مرحله 1: اندازه گیری

اولین کاری که باید در اینجا انجام دهید این است که قطعه میلگرد خود را انتخاب کنید و سپس طول را اندازه بگیرید. برای دستیابی به یک دایره کامل با طول میلگرد مشخصی که دارید، باید محاسبات مناسب را انجام دهید تا بفهمید چه تعداد خمش را باید در چه زوایایی ایجاد کنید.

مرحله 2: دنده ایمنی

مرحله بعدی در اینجا استفاده از عینک ایمنی و دستکش ایمنی است. گرچه به نظر نمی رسد، میلگرد خمشی می تواند یک روند خطرناک باشد.

مرحله 3: میلگرد را وارد معاون کنید

هنگامی که می خواهید با یک گیره میلگرد را خم کنید، باید میلگرد را درون گلدان قرار دهید تا نقطه دقیق محل خم شدن در انتهای یک طرف گیره باشد. برای نگه داشتن میلگرد در جای خود تا حد امکان محکم بسته کنید. قیمت میلگرد حرارتی و انواع میلگرد برای ساختمان سازی و صنایع دیگر.

مرحله 4: از لوله فولادی برای خم شدن استفاده کنید

شما نمی خواهید میلگرد را با دست خم کنید، زیرا این تقریباً غیرممکن است. در عوض، یک لوله فولادی توخالی تهیه کنید که بتواند در اطراف میلگرد قرار بگیرد. لوله را بر روی میلگرد بکشید، درست در محلی که می خواهید خم شوید و سپس از آن عضلات برای خم شدن میلگرد در زاویه مناسب استفاده کنید.

به خاطر داشته باشید، هرچه لوله طولانی تر باشد، برای خم شدن به نیروی کمتری نیاز خواهید داشت.

مرحله 5: شستشو و تکرار کنید

هنگامی که شما ساخت ابتدا خم شوید، سپس می توانید مراحل 3 و 4 را تکرار کنید تا اینکه یک دایره ایجاد کنید، اگرچه به خاطر داشته باشید، ممکن است با این روش نتوانید به یک دایره کامل برسید.

اشتباهات برای جلوگیری از نکات و ترفندها

بیایید سریع برخی از نکات مهم را بخوانیم که کاملاً باید آنها را دنبال کنید تا بتوانید میلگرد را با خیال راحت و موثر خم کنید.

هرگز میلگرد را خم نکنید. میلگرد گرمایش یکپارچگی آن را به خطر می اندازد. برخی می گویند حرارت دادن اشکالی ندارد، در حالی که دیگران می گویند این یکپارچگی آن را به خطر می اندازد. ما در اینجا تصمیم می گیریم که در جنبه ایمن امور باقی بمانیم، بنابراین آن را گرم نکنید. خرید میلگرد آجدار در سایزهای مختلف به صورت کویل و یا شاخه در بازار به راحتی انجام می شود.

هنگام استفاده از خم کن میلگرد مجهز به برق، همیشه مطمئن شوید که دستان خود را از مکانیسم خم شدن دور نگه دارید، زیرا این امر می تواند آسیب جدی ایجاد کند. برای خم شدن میلگرد هرگز از چکش یا نیروی مبهم استفاده نکنید. میلگرد برای خم شدن به زاویه و مقدار مشخصی نیرو نیاز دارد. ضربه زدن به آن با نیروی صاف ممکن است باعث شکستن یا ترک خوردن میلگرد شود. هنگام خم شدن میلگرد، همیشه از عینک ایمنی و دستکش استفاده کنید.

خلاصه

نکته اصلی اینجاست که میلگرد با استفاده از یک خم کن میلگرد حرفه ای خم می شود. این واقعاً تنها ابزاری است که به شما امکان می دهد یک حلقه کامل بدست آورید. قیمت میلگرد امروز در سایزهای مختلف در سایت به روز شد. اگر از یک خم کن میلگرد دستی یا فقط یک ویس استفاده کنید، در حالی که ممکن است بتوانید به چیزی شبیه دایره برسید، کاملاً دایره ای نخواهد بود. هنوز هم در بسیاری از موارد، اگر نه در بیشتر موارد، نتیجه برای نیازهای شما بیش از حد کافی خواهد بود.

ایندکسر