درب بازکن درب ضد سرقت چیست؟

قفل مقابل برقی
قفل برقی درب چوبی

همچنین حالت از راه دور این مقابل برقی کلیتک باعث نصب آن در شرکت ها ، طلافروشی ها ، دفاتر و ساختمان های تجاری ، اتاق های کنترل و اندازه های استاندارد جلو برقی دورکاس شده است و قابلیت های از راه دور آن برای نصب بر روی انواع درها مناسب است.

بنابراین بیشترین استفاده را از این قفل جلو برقی در شرکت ها ، دفاتر ، اتاق های کنترل و طلافروشی هایی که در از راه دور باز می کنند استفاده کنید.

با استفاده از کارت های ویژه می توان قفل برخی از این قفل ها را باز کرد. درهای مجهز به این نوع قفل با فشار دادن درب مانند لگد زدن باز می شوند. همچنین ، این قفل برقی با عملکردهای خود از باز شدن درب پارکینگ قفل مقابل برقی با حداکثر فشار لازم جلوگیری کرده است. بنابراین ، گزینه های ایمنی بسیار خوبی دارد.

قفل های قفل شونده مخصوص درب های کاملاً پوشیده است و فقط با زندگی داخلی قابل باز شدن است. درب زندگی به عنوان اولین ورودی به خانه برای تأمین امنیت کلی ساختمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. آنها معمولاً برای درب ورودی آژانسهای دولتی و اطلاعاتی که به امنیت بسیار بالایی نیاز دارند ، استفاده می شوند.

برقی کردن درب چوبی با زبانه برقی درب

قفل مقابل برقی درب ورودی
قفل لادری

نحوه کار این است که دستبند با قفل اصلی هماهنگ شده و با قرار دادن دستبند در جلوی قفل ، قفل می شود. نحوه کارکرد قفل برقی جلو Dorex به این صورت است: با یک تحریک کوتاه AC ، DC ، قفل 8 تا 12 ولت آزاد می شود و تا زمانی که درب باز نشود هنوز آزاد است و پس از باز شدن درب دوباره قفل می شود.

این قفل های اسپانیایی محصولی از برند O&C است که نه تنها در ایران بلکه در اکثر کشورهای جهان به عنوان یک مارک برتر با کیفیت برتر موجود است. قفل برقی Dorex برای باز کردن قفل درب جلو فقط با کنترل از راه دور و فشار دادن یک دکمه برای استقبال بی نظیر.

امنیت این قفل ها به دلیل پیشرفت تکنولوژی و همچنین سرقت کاهش یافته است ، اما نمی توان گفت بی خطر نیستند. بدون شک کاربران هشدار بارها به شما مراجعه کرده اند و اظهار داشته اند که زنگ هشدار قفل مقابل برقی آنها پس از قفل شدن (قفل) شروع به صدایدن می کند و یا اینکه به شما هشدار می دهد که درب باز است.

شما می دانید که برنامه ورود برخی از دزدگیرها این است که اگر درب اتومبیل باز باشد ، هنگام قفل شدن درها بسته نمی شوند (قفل) و این چند نشانه از باز بودن درها را نشان می دهد ، و برای برخی دیگر از دزدگیرها اینگونه نیست بعد از اینکه دستگاه قفل شروع به زنگ هشدار کرد.

معرفی قفل برقی برای درب ضد سرقت

قفل های لاری در دو نوع قفل برقی رومیزی و قفل برقی اتوماتیک در بازار به فروش می رسند. قفل های برقی به دو نوع شخص و پارکینگ طبقه بندی می شوند و می توانند به آیفون متصل شوند. این قفل برقی جلو قفل مقابل برقی از سرب خشک ساخته شده و مقاومت بسیار بالایی دارد.

کلیه محصولات شرکت تابا با جعبه و بسته بندی این شرکت و هولوگرام اصلی به مشتریان تحویل داده می شود. این محصولات دارای گارانتی اصلی شرکت تابا و خدمات پس از فروش گسترده در سراسر ایران می باشند. قفل های برقی با عناوینی مانند قفل الکترونیکی ، قفل قفل ، قفل زبان ، قفل ضامن ، قفل هوشمند و قفل درب دیجیتال شناخته می شوند.

اگر درب آن از آهن فرفورژه ساخته شده باشد ، به راحتی می توان این نوع قفل را باز کرد ، بنابراین برای ایمنی درب های فرفورژه به هیچ وجه توصیه نمی شود.

قفل های برقی Corex از نظر ظاهری دارای مزایای منحصر به فرد بسیاری هستند که می خواهیم شما را به آنها معرفی کنیم ، مراقب Electroberter باشید. طبق مدل ، آنها به دو دسته ضامن و بدون ضامن تقسیم می شوند. انواع بدون سوئیچ یا شاسی دارای پارتیشن بین دو درب هستند و هیچ دکمه ای برای باز کردن ندارند.

قفل برقی درب اتاق بهترین راه برای ریموتی کردن درب ورودی

قفل برابری برقی
قفل مقابل برقی

در داخل آن یک تب ساده قرار دارد که در برخی از مدل ها گزینه سه قفل و اتصال به آیفون وجود دارد. برند ایرانی یوتیوب همچنین توانسته مشتریان زیادی را به بازار داخلی جذب کند.

علاوه بر این ، تمام مارک های آن مانند قفل Cisa و قفل برقی Durkas (به عنوان بهترین قفل برقی خارجی) و قفل YouTube و قفل کاویان (در نمونه های محلی) از راه دور قابل استفاده هستند.

قفل های معمولی قفل مقابل برقی به دلیل قیمت مناسب در بین مردم بسیار محبوب هستند. قفل برقی Dorex دارای یک قفل آزاد کننده مناسب برای موارد اضطراری یا در صورت قطع برق در باز کردن درب بدون مشکل است. اینجا کلیک کنید.

قفل جلو برقی ایرانی مدل DUM ساخت ایران است و برای درهای چوبی مناسب است که باید از راه دور یا از طریق آیفون تصویری باز شوند.

قفل برقی DORCAS از خانواده قفل های قفل برقی DORCAS ساخت شرکت Dorex ساخت کشور اسپانیا دارای بدنه ای عالی و مستحکم و در عین حال با طرحی بسیار زیبا و زیبا بر روی انواع درها قابل نصب است .

قفل مقابل برقی ، از جمله درهای چوبی ، درب های فلزی و آلومینیوم دارای. به شرکت www.getkisi.com قفل آپارتمان که برای درب داخل ماژول استفاده می شود ، به عنوان قفل برقی در جلو یا قفل نیز شناخته می شود.

ایندکسر