قالیشویی دارآباد

با یک تماس قالیشویی ما در محل شماست

قالیشویی دارآباد

خدمت دیگری از سوله تبارک قالیشویی چشمه هر جای دارآباد که ساکن هستید، قالیشویی چشمه نزدیک ترین قالیشویی در دارآباد به شماست. می دانید درصورتیکه خدمات قالیشویی دارآباد را به صورت آنلاین توصیه دهید، از 15% تخفیف برخوردار خواهید شد؟؟ پس همین حالا بر روی بنر پایین کلیک کرده و توصیه خویش را تصویب کنید.

چرا خدمات قالیشویی در دارآباد را از کارخانه قالیشویی چشمه بخواهیم؟

سوله قالیشویی چشمه حساس سابقه بیش از 30 سال کار در حوزه سرویس ها قالیشویی، یکی از از باتجربه ترین و تخصصی ترین قالیشویی های تراز شهر تهران و کرج می‌باشد. قالیشویی چشمه اشکال سرویس ها شستشوی فرش و موکت شما را به صورت کاملا مکانیزه توسط دستگاه های فن ای انجام می‌دهد. ما در قالیشویی محدوده دارآباد از مواد شوینده استاندارد و درجه یک به کار گیری میکنیم که نیکی تنها تمیزی را برای فرش های شما به ارمغان می آورد، بلکه طول عمر فرش شما را هم ارتقاء خواهد داد. ما اصلی در اختیار داشتن شعبات مختلف، می‌توانیم خدمات مورد نیاز شما را از نزدیک ترین شعبه به شما ارائه نماییم. همه سرویس ها ما در کوتاه ترین زمانه ممکن، پیاله دستکم 24 ساعت و حداکثر 72 ساعت انجام خواهد شد. سرویس ها باکیفیت بالا و ارزش مناسب را از ما بخواهید

مزایای استفاده از قالیشویی محدوده دارآباد

 کارخانه قالیشویی چشمه که عمل خود را از سال 1367 شروع کرده است، امروزه اساسی دارا بودن تکنسین های فن ای قالیشویی، می تواند بهترین مکان به جهت سپردن قالی های شما باشد. ما معتقدیم که دریافت سرویس ها باکیفیت قالیشویی حق تمامی است. همین مورد قضیه منجر شده تا کلیدی توسعه و گسترش شعبات خود در بخش های متعدد تهران، در خدمت رسانی پرسرعت و باکیفیت بالا به همشهریان خود، خاص باشیم. فرش ها، مبلمان و حتی موکت ‌ها از گزاره وسایل ارزشمند و دارای منزل های همه ما هستند. ما دارای اطلاع از این موضوع، همواره تضمین سالم فرش و موکت های شما را بر عهده می گیریم تا خیال شما را بابت همین کالاهای حیاتی منزل هایتان آسوده گردانیم.

خدمات قالیشویی نزدیک دارآباد

 مبل شویی در محل سوای نیاز به حمل و نقل از جمله خدمات مفید ما به شماست. پس از تصویب توصیه تلفنی یا آنلاین در تیم چشمه، همکاران ما به یار دستگاه های به روز شستشوی مبلمان، به محل شما اعزام خواهند شد. شستشوی تخصصی و حرفه ای انواع مبلمان کلاسیک، راحتی، استیل، چرمی و … حیاتی به کارگیری از بهترین مواد و اصلی کمترین آبریز در محل شما انجام می‌شود. علاوه بر سرویس ها شستشوی مبلمان در خانه هم شما می توانید به جهت شستشوی اشکال فرش های دستبافت، ماشینی، فانتزی، ترکی، شگی و … نیز مهم ما در تماس باشید. شستشوی اشکال موکت های پرزبلند و پرز کوتاه نیز از دیگر خدمات ما در قالیشویی حوالی دارآباد تهران است. تمامی خدمات شستشوی فرش و موکت در قالیشویی منطقه دارآباد به امداد دستگاه های پیشرفته و تکنسین های ماهر قالیشویی انجام می‌‌شود.

 تعرفه قالیشویی دارآباد

قالیشویی دارآباد اصلی دارا بودن کادری مجرب، به صورت 24 ساعته و شبانه روزی حتی در روز ها تعطیل، مهیا سرویس دهی به شهروندان می باشد. تمام سرویس ها ما بادستگاه های تمام اتوماتیک و به روز و همچنین اشکال مواد شوینده استاندارد انجام می شود. قالیشویی چشمه اهمیت بیش از 3 ده سال سابقه در راستا شست و شوی فرش، موکت و مبل و همچنین اشکال سرویس ها ترمیم و رفوی فرش و قالی، امروزه جزو برترین های صنف قالیشویی می باشد. خدمات به موقع و حساس کیفیت ما در طول سال ها سرویس به همشهریان خود در تهران، شمیرانات و … توانسته راضی بودن مشتریان را جلب نماید. هم وطنان گرامی ما در محدوده دارآباد حیاتی خیال راحت می توانند شستن قالی های خود را به ما بسپارند. اصلی این نحوه در وقت شما به مقدار زیادی صرفه جویی خواهد شد. وجود مشغله های زیاد در زندگی تهرانی ها و سخت بودن شستن قالی در خانه دو دلیل حساس به جهت سپردن قالی به قالیشویی می باشد. در صورتی که در پیشین عمده کارهای منزل از تعمیرات گرفته تا شست و شو ها و برطرف کردن خرابی های ساختمان فردی و در خانه انجام میشد، امروزه دیگر نظیر دیرباز نیست. در زندگی مدرنیته امروز اکثری از کارهای دستی ویا یدی را خود انجام نمی دهد. بلکه ساده ترین امور به برهان تخصصی شدن، به خارج از منزل سپرده می شود.

 قالیشویی محدوده دارآباد؛ یک عدد از زیباترین نقاط تهران

وجود خانه های ویلایی لوکس، آپارتمان های شیک و کوچه های مالامال پیچ و خم، نمای خاصی به همین حوزه‌ از تهران داده است. در این حیطه هم وطنان خوب ما زندگی می نمایند که خانه های آن ها در نزدیکی سفارتخانه کشورهای آسیایی و اروپایی قرار دارد. خیابان های پر اسم و رسم جردن (نلسون ماندلا)، فرشته، تختی، بوسنی و هرزگوین و یکسری خیابان دیگر که کلیه معرف حیطه دارآباد تهران می باشند. خانه های ویلایی موجود در دارآباد برگرفته از باغ های دیرین در زمان قاجار و پهلوی می باشد که امروزه همین باغ ها تغییر‌و تحول کاربری دیتا است. در همین حوزه‌ از تهران، نیز وطنانی حضور دارند که در ایام متعدد سال می خواهند قالی خود را بشویند و از ما یاری می گیرند. دارآباد از اطراف به خیابان ها و اتوبان های پایین متصل شده است: از شمال به تجریش (در نزدیکی قالیشویی تجریش ) از جنوب به پارک وی از شرق به جاده دیرباز شمیران و پل رومی از غرب به خیابان ولیعصر قالیشویی چشمه سرویس ها خویش را در کلیه نقاط تهران، به ویژه هم میهنان گرامی در محدوده دارآباد انجام می دهد. قالیشویی چشمه به جهت انجام دادن صحیح عمل خود زیاد بامسئولیت است. کلیه نکته ها دینی و بهداشتی در شست و شو رعایت خواهد شد.

نحوه دسترسی به دارآباد

حیطه دارآباد نیز همچون بقیه محله های لوکس و شمال شهر تهران دسترسی  مناسبی دارد. به جهت رسیدن به همین محله تهران هم می توانید از نحوه خطوط اتوبوسرانی، تاکسی، مترو و ماشین فردی خویش مبادرت کنید. دسترسی به دارآباد حیاتی خودروی شخصی: به جهت رفتن به دارآباد اهمیت خودروی شخصی می توانید از روش اتوبان آیت الله معلم و اتوبان صدر مبادرت کنید. دسترسی به دارآباد کلیدی مترو: به جهت رفتن به دارآباد مهم مترو می توانید از ایستگاه شریعتی خط 1 متروی تهران استعمال کنید. دسترسی به دارآباد دارای اتوبوس: جهت رفتن به دارآباد به بی آر تی می توانید از خط تجریش- شیوه آهن استعمال کنید. همچنین در تجریش می توانید از خطوط اتوبوسرانی نیز به جهت رفتن به دارآباد بهره ببرید. دسترسی به دارآباد اصلی تاکسی: برای رفتن به دارآباد دارای تاکسی نیز در عرصه تجریش خطوط تاکسیرانی زیادی وجود دارد.

 مراکز خرید و اماکن اصلی دارآباد

 دارآباد یکی از خیابان های لوکس شمال شهر تهران است. این خیابان نیز همچون بقیه محلات تهران دارای دارا بودن کشش های مختلف، محل قابل قبولی به جهت گشت و گذار در تهران پهناور است. دارآباد شامل تعداد متعددی رستوران، مرکز ها خرید، بوستان، مراکز فرهنگی- تفریحی و … میباشد که همه روزه پذیرای اشخاص متفاوت از سرتاسر شهر تهران و یا گردشگران متفاوت از شهرها و کشورهای دیگر است.

قالیشویی درکه

منبع: قالیشویی چشمه

ایندکسر