فقط شما نیستید: انتخاب یک برنامه بیمه درمانی واقعاً دشوار است


آقای لنگ گفت: “مردم مشاوره می خواهند ، راهنمایی می خواهند.” “و این خیلی سخت است.”

به نظر می رسد افرادی که بیشتر تمایل به انتخاب بد دارند حداقل توانایی خرید آن را دارند. مطالعه ای که اخیراً در هلند انجام شده و از طریق بازاری مشابه اوباماکار به همه بیمه می دهد ، نشان داد که تنها 5٪ از مشتریان هلندی در انتخاب طرح ایده آل بهتر از آنچه با انتخاب تصادفی یک طرح انجام می دادند ، بودند. و افراد در این 5 درصد تمایل به تحصیلات عالیه و کار در زمینه های فنی دارند. افرادی که تحصیلات و درآمد کمتری دارند و معمولاً از نظر بهداشتی ضعیف تر هستند ، به احتمال زیاد طرحی را انتخاب کرده اند که هزینه های بیشتری را برای پوشش مراقبت های بهداشتی برای آنها هزینه می کند – وضعیتی که می تواند آنها را در پس انداز داروهای ضروری ذخیره کند. یا رویه ها

اما حتی متخصصان هلندی با تحصیلات بالا نیز دست به گریبان بودند. افرادی که در صنعت بیمه کار کرده اند و دارای مدرک پیشرفته هستند ، تقریباً 30 درصد از اوقات انتخاب خوبی انجام داده اند. و فقط حدود 40 درصد آمار شناسان آموزش دیده – گروهی با بهترین نتیجه – برنامه های خوبی را برای نیازهای خود انتخاب کردند.

در ایالات متحده ، یک مقاله در حال کار نشان داد که بسیاری از متخصصانی که به مردم کمک می کنند بیمه درمانی را انتخاب کنند ، برنامه های خوبی را نیز انتخاب نمی کنند و عملکرد قابل توجهی بدتر از الگوریتم کامپیوتر دارند.

جاناتان کلستاد ، دانشیار اقتصاد در دانشگاه کالیفرنیا ، برکلی ، که هم نویسنده هر دو تحقیق است ، گفت: “کسانی که باید بازار را به نتیجه برسانند ، به هیچ وجه نمی توانند این کار را انجام دهند.” پروفسور کلستاد گفت که این کار باعث شده تا او در مورد اینکه چرا بازارهای بیمه درمانی بسیار سخت استفاده می کنیم ، تجدید نظر کند.

انتخاب یک برنامه دشوار است ، اما برخی از دستورالعمل های ساده می توانند کمی کمک کنند. دانستن اینکه آیا طرحی مثلاً پزشکان و بیمارستانهایی را که استفاده می کنید شامل می شود مفید است. و اگر تمایل دارید ریسک مالی بیشتری را بپذیرید ، ممکن است شما یک طرح کسر کننده تر با حق بیمه کم ترجیح دهید ، در حالی که اگر هزینه های قابل پیش بینی بیشتری را تخمین بزنید ، یک برنامه کسر کمتر ممکن است بهتر کار کند. اما نیازهای بهداشتی و چاپ واقعی افراد به اندازه کافی متفاوت است که این راهنماها می توانند حواس شما را پرت کنند. ادبیات نشان می دهد که غیر معمول نیست که افراد طرحی را انتخاب کنند که 1000 دلار بیشتر از بهترین برنامه سال برای آنها هزینه داشته باشد.

بیشتر تحقیقات انتخاب طرح به بررسی طراحی مالی طرح می پردازد. محققان می توانند به احتمالات نگاه کنند ، سپس ببینند که در نهایت مردم از کدام خدمات بهداشتی استفاده می کنند و هزینه کل گزینه های مختلف را محاسبه می کنند. این روش برخی از عناصر دیگر برنامه های بهداشتی را شامل نمی شود ، مانند انتخاب پزشکان یا اینکه آیا این شرکت خدمات خوبی به مشتری ارائه می دهد. نظرسنجی از کارگزاران نشان داد که افرادی که برنامه انتخاب آنها با کمک یک برنامه رایانه ای کمک می کند ، احتمال تغییر برنامه در سال آینده کمتر از کسانی است که از مشاوره درمانده کارگزار استفاده می کنند ، این نشان دهنده بیشتر بودن آنها است از بسته کلی راضی هستم.

اما گزینه جایگزین برای انتخاب چیست؟ آماندا استارک ، استادیار مدیریت در دانشگاه نورث وسترن ، گفت که شواهدی وجود دارد که نشان می دهد مردم واقعاً چیزهای متفاوت از بیمه درمانی می خواهند. حدود یک سوم از افراد 65 ساله و بالاتر در حال حاضر در برنامه های خصوصی Medicare Advantage ثبت نام کرده اند ، سهم به اندازه کافی بزرگ که نشان می دهد بسیاری از افراد تنها با انتخاب دولت Medicare رضایت ندارند.


منبع: key-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes