برای بهبود زخم ها به مدت یک ماه از مصرف سیگار و الکل خودداری کنید. از مصرف برخی داروها خودداری کنید. در چنین مواردی برخی از افراد سعی می کنند افتادگی پلک خود را از بین ببرند و جراحی پلک انجام دهند، در حالی که راه حل آنها بیشتر اوقات جراحی لیفت میگرن است نه بلفاروپلاستی. با افزایش سن، برخی بیماری ها، تغییرات جدی در وزن، چربی های میگرنی به لیپوآتروفی و ​​لیپودیستروفی تبدیل می شوند. تغییرات ناشی از لیفت شقیقه تاثیر زیادی بر عزت نفس فرد دارد. عوارض لیفت شقیقه اگر پوست به درستی بلند شود و به درستی ترمیم شود، یک اسکار ظریف روی چین جلو، داخل یا پشت گوش قرار می گیرد. اسکارهای باقی مانده از خط لیفت صورت عوامل مختلفی مانند: مهارت جراح، بخیه زدن و ترمیم دقیق زخم، وضعیت بدن فرد در هنگام بهبود زخم، میزان کشش پوست پس از لیفت و سپس کشیدن پوست به بالا و عقب و جدا شدن پارچه اضافی. با ظرافت و دقت پوست را به جای جدید می دوزد و باز می گرداند. اولتراسوند پوست افتادگی دور چشم، ابرو و پیشانی را بلند می کند، ابروها را شکل می دهد و آنها را به سمت بالا می کشد.

در عمل لیفت ابرو به روش آندوسکوپی باعث ایجاد تقارن در ابروها می شود و بافت های نرم بالای ابروها و پوست پیشانی را بالا می برد. به ندرت، برش ها می توانند باعث زخم های قرمز واضح شوند. افزایش سن باعث ایجاد تغییراتی در پوست می شود که پوست پیشانی نیز از این امر مستثنی نیست. یکی از راه حل هایی که ابروهای شما را مانند قبل پر و زیبا می کند و یا قسمت ذاتی زیرین ابرو را از بین می برد، کاشت ابرو طبیعی است. کاهش الاستین و کلاژن در پوست باعث شل شدن پوست در نواحی مختلف بدن می شود. برای انجام انواع لیفت چشم از روش های مختلفی استفاده می شود که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم. این باعث می شود قسمت پایین صورت شما به دلیل افتادگی پوست مستطیلی به نظر برسد، به همین دلیل است که افراد لیفت صورت انجام می دهند. رقیق کننده های خون شیمیایی و گیاهی و داروهای ضد انعقاد را زیر نظر پزشک قطع کنید.

مدت زمان بستری برای لیفت صورت از فردی به فرد دیگر بسته به وضعیت عمومی و وسعت عمل متفاوت است.معمولا فرد از 1 تا 2 روز مشاهده می شود. بانداژ فشاری از یک هفته تا 10 روز استفاده می شود. یک ماه طول می کشد تا لیفت صورت به طور کامل بهبود یابد. 6 ماه طول می کشد تا به نتیجه نهایی لیفت صورت برسیم و تورم کاملا از بین برود. توجه به این نکته ضروری است که این بیماری های پوستی قابل درمان هستند. هنگام بلند کردن گردن، برش از پشت گوش و تا خط مو امتداد می یابد. در عرض دو هفته می توانید فعالیت های اجتماعی انجام دهید. فعالیت های شدید روزانه یا ورزش های شدید انجام ندهید. عمل لیفت صورت با بیهوشی عمومی یا بی حسی موضعی با هیپنوتیزم به مدت 2 تا 3 ساعت انجام می شود. لیفتینگ میگرن به صورت سرپایی و بر اساس بی دردی یا بی حسی موضعی انجام می شود.

توجه به مراقبت های بعد از عمل مهم ترین چیزی است که بهجو بعد از جراحی باید به آن توجه ویژه ای داشته باشد. هزینه عمل لیفت میگرن به مهارت و تجربه جراح در رفع میگرن، داروهای تجویز شده، آزمایشات پزشکی، هزینه بیهوشی، تجهیزات بیمارستانی و جراحی و دستمزد جراح برای رفع میگرن بستگی دارد. هزینه افزایش میگرن به عوامل مختلفی بستگی دارد. محل عمل، روش انجام آن، سابقه و تجربه جراح و سایر عوامل مشابه. جراحی لیفت صورت در صورت انجام صحیح و علمی کمترین احتمال ایجاد عوارض را خواهد داشت. عوارض جانبی احتمالی لیفت صورت مانند: خونریزی، عفونت، عدم تقارن، بیهوشی دائمی، جای زخم و لیفت صورت معمولاً با بیهوشی عمومی انجام می شود. اگرچه از بی حسی موضعی با مسکن نیز می توان برای القای خواب آلودگی استفاده کرد، بنابراین در حین عمل بیدار می مانید، اما کمی احساس ناراحتی می کنید. برش لیفت صورت را می توان بسته به نیاز فردی به اشکال مختلف در اطراف گوش ایجاد کرد که در تصویر زیر مشاهده می کنید. جراح با توجه به وضعیت صورت، محل افتادگی، اصول علمی و انتظارات مراجعین از نتیجه عمل، نوع برش و تکنیک عمل را انتخاب می کند.

ایندکسر