به همین منظور افرادی که داری دندانهایی نامنظم هستند یا رنگ دندان های آنها مناسب نمی باشد می توانند از اصلاح طرح لبخند برای رفع این مشکلات استفاده کنند . لازم به ذکر است که این روش کامپوزیت ونیر ( لامینت ) پس از پایان نیاز به چند جلسه پالیش کردن جهت تثبیت رنگ دارد. با ظهور دنیای دیجیتال، نرم افزارهای خاصی مانند پاورپوینت آشنا شدند که امکان طراحی دیجیتال را فراهم می کردند. البته عرفا دراین رابطه دستمزد بصورت واحدی اعلام میشود و پزشکان زیبایی دندان بهازای هر واحد مبلغی را اعلام مینمایند . اپیلاسیون دیجیتال سه بعدی می تواند با یکپارچه سازی صورت و پارامترهای زیبایی دندانی از پیش تعیین شده انجام شود.

با استفاده از جدیدترین تجهیزات دندانپزشکی و تکنولوژی روز دنیا انجام میگردد. اگر دوست دارید درباره طراحی لبخند دیجیتال چیزهای خیلی مهمی بدانید تا انتها با ما همراه باشید. طراحی لبخند دیجیتال یک حالت دیجیتالی است که به ما کمک میکند تا با شبیهسازی و پیشبینی نتیجه نهایی درمان پیشنهادی، طرح لبخند جدید را ایجاد و طرحریزی کنیم. به گزارش برنا، ممکن است برخی از افراد به دلیل دندانهای نا منظمی که دارند به هنگام خندیدن مجبور باشند دست خود را جلوی دهان قرار دهند یا هرگز به دلیل زیبا نبودن دندانبه راحتی نمیخندند.

یک لبخند زیبا با اعتماد به نفس مورد نظر همه است. کوچمن و کالامیتا DSD را به عنوان یک ابزار مفهومی چند منظوره توصیف کردند که میتواند از دید تشخیصی پشتیبانی کند، ارتباطات را بهبود بخشد و قابلیت پیشبینی درمان را افزایش دهد، با اجازه دادن به تجزیه و تحلیل دقیق ویژگیهای صورت و دندان بیمار که ممکن است توسط گچگیری بالینی، عکاسی یا تشخیصی مورد توجه قرار نگیرد. سپس بر روی تصاویر ویرایش صورت گرفته و شکل جدیدی از لبخند بیمار با توجه به ویژگیهای صورت و ظاهر فرد طراحی میشود. سپس با استفاده از ابزارهای موجود در نرمافزار، لبخند شخص ویرایش شده و شکل جدیدی از لبخند با توجه به ویژگیهای ظاهری فرد طراحی میشود.

فرآیند اصلاح طرح لبخند یا طراحی لبخند لثه های ناصاف و بدشکل را اصلاح و مشکلات دیگر دندان را برطرف مینماید. اما پیش از آن باید بدانیم که طراحی لبخند چیست و دندانها از چند جهت ممکن است زیبایی طبیعی خود را نداشته باشند. اولین نرم افزار طراحی مخصوص دندانپزشکی دیجیتال معرفی شد که طراحی لبخند دیجیتالی دوبعدی را به واکس آپ سه بعدی مرتبط می کرد. گردش کار سه بعدی را کامل کنید. اکنون زمانی بود که دندانپزشکی دیجیتال از تجزیه و تحلیل دو بعدی به سه بعدی پیشرفت کرد. طبق نظر بیماران به صورت دیجیتالی طراحی می گردد و پس از تایید نهایی اجرایی می شود، به همین خاطر به متخصص زیبایی هم کمک می شود که درک صحیحی از شیوه طراحی لبخند مطابق با نظرات بیماران داشته باشند.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با طراحی لبخند دیجیتالی وب سایت خود باشید.

ایندکسر