با بهره گیری از اصول و ترفندهای مناسب می توان بخش های مختلف خانه را به زیبایی رنگ آمیزی و نقاشی کرد. همانطور که گفتیم، طراحی داخلی منزل نیازمند تحصیلات اساسی و آکادمیک است که برپایه یکسری اصول و قوانین خاص باید انجام شود. بسیاری مواقع کانکس ویلایی به جهت مشخصه های خاص و منحصر به فرد آن، میتواند با داشتن امکانات متنوع، در مقام مقایسه با یک ویلای شخصی را قرار گیرد. در این عصر و روزگار که همه به نوعی با کمبود وقت مواجه هستند، دایر کردن یک بنای جمع و جور، آن هم در مدت زمان کوتاه که با توجه به هدفی که در پیش دارید، کانکس پیش ساخته میتواند بسیاری از جهات به صرفه باشد. در این نوع از کانکس، کارفرما به منظور استفادهای که از آن میکند، سازهای را از میان سازه هایی که دوام بالایی ندارد ( استفاده موقت) و در قیمت نهایی هم به صرفه تر خواهد بود را انتخاب میکنند. ساختمان پیش ساخته به جهت استفاده از تکنولوژی برتر در تولید آن؛ عمر طولانی، هزینه های نگهداری و تعمیر آنها از نظر اقتصادی به صرفه هستند.

هزینه طراحی داخلی منزل به عوامل مختلفی بستگی دارد که متناسب با بودجه خود می توانید از آنها استفاده کنید. طراحی کرد. در نمونه های دیگر، چنانچه هدف از ساخت کانکس پیش ساخته برای فعالیت های اداری است، میتوان در قالب طراحی داخلی مکان های اداری، از آنها ایده گرفت و اتاق منشی و اتاقی برای برگزاری جلسات اداری و حتی اتاق مدیریت و … ترکیب چند رنگ یا سایه هر چه مد نظر تان است، یک قاعده ی کلی دارد. تمام صورتی ها رنگ هایی زنانه هستند به همین خاطر گزینه مناسبی برای متعادل کردن فضاهای تیره و مردانه بشمار می روند. در اولین اقدامی که برای ساخت این خانه ها انجام میدهند، بنا کردن پی یا همان فونداسیون سازه است. مهم تر از همه می توانید با یک نورپردازی حساب شده، فضای خانه را متناسب با حالات روزمره خود تنظیم کنید؛ مسلماً موقع میهمانی و جشن ها خانه نیازمند فضایی متفاوت با هنگامی است که دوست دارید با خودتان خلوت کنید و در آرامش باشید. دکوراسیون داخلی خانه های لوکس با دکوراسیون های کلاسیک متفاوت می باشد.

کانکس مسکونی آن هم از نوع پیش ساخته همه بخش های خانه معمولی را دارا میباشد و همان طراحی داخلی را در بر میگیرد، که شما در نگاه اول هیچ تفاوتی با سایر خانه ها قائل نیستید، چرا که شامل محل ورودی خانه(کفش کن)، اتاق خواب ها و اتاق پذیرایی، آشپزخانه و نیز حمام، سرویس بهداشتی و دیگر فضاهایی که بنا به نیاز خود میتوانید به طرح اضافه نمایید، البته بایستی ابعاد را به گونهای ساخت که حمل و انتقال آن امکان پذیر باشد، تا در محلی که مشتری در نظر دارد منتقل شود و آن اجزا بهم وصل شود. حال اگر شما هم قصد دارید که در طراحی داخلی منزل خود از طرح های ایرانی استفاده کنید، باید توجه داشته باشید که به طور کلی منازل ایران نیز دارای دکوراسیونی است که نورپردازی در آن اهمیت زیادی دارد و در حد امکان از نور طبیعی استفاده می شود؛ همچنین در فضای نشیمن این منازل معمولا مبلمان راحتی مشاهده می شود که فضای صمیمی به وجود می آورد. با کمی جستجو متوجه خواهید شد که سبک های مختلفی وجود دارند و طرح های زیاد و متنوعی که می تواند الهام بخش شما در انتخاب لوازم جهت طراحی داخلی خانه باشد؛ انتخاب لوازم مناسب و طراحی داخلی خانه در واقع نشان دهنده ی نوع شخصیت شما است.

در این سبک از دکوراسیون، سقف نباید سطحی نرم و صاف داشته باشد و رنگ آن اصولا باید به رنگ سفید و سایه های این رنگ از جمله کرمی، شیری، طلایی و عاجی رنگ باشند. این سبک طراحی بیشترین هماهنگی را میان محیط و دکوراسیون فضای داخلی ایجاد می کند. گاهی لازم است که در کار تنوع ایجاد کنید لذا اگر قصد دارید به فضای خانه یا کاری خود دستی بکشید از موضوعاتی که باید به آن فکر کنید، طراحی دکوراسیون داخلی است. گاهی در ساخت کانس پیش ساخته، که در آن مقصود اسکان موقت است میتوان آشپزخانه، سرویس بهداشتی و نیز یک یا دو اتاق مجزا و … شما در طراحی داخلی منزل می توانید آن را به رنگ سفید درآورید. از طرفی کانکس سایدینگ از رنگ بندی متنوع(آبی، قرمز، زرد، سفید، سبز، خاکستری، قهوهای، شکلاتی) هم برخوردار است. عوامل مختلفی طراحی و دکوراسیون داخلی منزل را تحت تاثیر خود قرار می دهند که می توان به رنگ دیوار و نوع کف پوش اشاره کرد. استفاده کرد. برخی مواقع در طراحی و ساخت ویلای پیش ساخته، مکانی هم برای منبع(تانکر)آب، صفحات پنل خورشید، انباری در نظر گرفته میشود. کانکس پیش ساخته از جنس صفحات پانل ساندویچی، ظاهری به شکل یک دست فلزی دارد و سقف آن به طور معمول یا یک طرف شیب دار و یا اینکه کاملاً مسطح است.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از طراحی داخلی مسکن مهر دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر