ولی، باید بدانید که استفاده از آب خیلی داغ، عروق خون را گشاد می کند و به بافت های حساس آن آسیب می زند. پس، به جای آب داغ، برای شستن صورت خود از آب ولرم استفاده کنید. شستشوی صورت با آب داغ آب داغ، دوست پوست شما نیست! به ویژه برای قسمت های حساس پوست مثل صورت.

اگر پوستتان چرب و مستعد آکنه است، از شوینده های حاوی مواد لایه بردار مانند ژل شستشوی صورت استفاده کنید. وقتی بحث حفاظت پوست از نور آفتاب به میان می آید، استفاده کرم بیشتر باعث رضایت بیشتر می شود پس هر موقع شک کردید مقدار بیشتری کرم استفاده کنید. یکی از دلایل اصلی که باعث پیری زودرس ، تیرگی و تغییر رنگ پوست می گردد ، تماس بیش از حد با اشعه خورشید است . همچنین تماس بیش از حد بدن با آفتاب باعث سرطان پوستی می گردد. همچنین این محصول ایرانی با کاهش ترشح چربی پوست، مانع از ایجاد آکنه می شود.

همانطور که در قسمت بالا اشاره کردیم عیار حفاظتی کرم ضد آفتاب به معنای محافظت بیشتر از پوست میباشد و هرچه عیار حفاظتی یک محصول بالاتر باشد بهتر از پوست شما مراقبت خواهد کرد. این کرم در مقابل تعرق مقاوم بوده و برای انواع پوست و زیرسازی سبکهای مختلف آرایش روزانه مناسب میباشد. اگر در شرایط عادی و بدوم کرم، ده دقیقه طول میکشد تا پوست شما دچار آفتابسوختگی شود، با کرم دارای SPF در حدود ۱۵ این زمان در ۱۵ ضرب میشود. اجازه دهید مثالی برای شما بزنم اگر روی بسته کرم مشاهده کردید spf برابر با 15 است یعنی آفتاب سوختگی پوستی که ضدآفتاب استفاده کرده باشد 15 برابر بیشتر زمان می برد.

یکی دیگر از محصولات ایرانی که می توان به عنوان بهترین ضدآفتاب رنگی برای پوست چرب معرفی کرد، کرم ضد آفتاب سینره فاقد چربی با SPF50 است. به ویژه، اگر محصولات آرایشی برای مدت زیادی روی پوستتان مانده است. وقتی با آب داغ دوش میگیرید به ویژه در فصل زمستان، حس خوبی دارید.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از کرم ضد آفتاب و ضد لک دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر