[ad_1]

تصمیم خودم – اگر راه حلی وجود داشت – با این واقعیت که من در ایتالیا کار می کنم پیچیده تر بود ، بنابراین 3000 مایل با همه افرادی که معمولاً در روز شکرگذاری می بینم فاصله خواهم داشت. فرزندانم قطعاً نخواهند آمد.

بعضی از خانواده ها مشکلات پیچیده ای برای حل دانشجویان دارند ، که در بعضی موارد توسط کالجهایی که خوابگاههایشان را تعطیل می کنند به خانه فرستاده می شوند. یک مقاله اخیر استراتژی هایی را برای کاهش خطر حمل ویروس کرونا به همراه خود ارائه داده است ، از جمله کاهش احتمال قرار گرفتن در معرض آنها در روزهای قبل از بازگشت به خانه و در طول سفر ، آزمایش قبل از عزیمت ، انزوا و ماسک زدن هنگام به خانه بروید و البته گاهی اوقات که گزینه دیگری وجود دارد ، تصمیم بگیرید که از سفر به خانه صرف نظر کنید.

با این حال ، این تدارکات خانوادگی دشوار همان حسرت غذای بوقلمون خانواده به دلیل سنت نیست. منظور من این نیست که من نه به دنبال فرزندانم خواهم بود ، نه به پدر و مادر همسرم و نه به دوستان خوبی که معمولاً می آیند. اما آرزو ندارم همه این افرادی که دوست دارم دور میزم جمع شوند. وقتی من این میز شاد را همین حالا تصور می کنم ، در حالی که چند نفر از یک انتها روی نیمکت پیانو جمع شده اند و چند نفر دیگر سعی دارند وانمود کنند که فضای کافی برای غذا خوردن در کنار میز کارت که به سر دیگر برخورد می کند ، دارند. در پایان ، من فکر می کنم این یک سال است که به نظر نمی رسد شاد ، سالم و ایمن باشد.

بنابراین برای انجام کارها امسال متفاوت ، برای جشن گرفتن یک سال عجیب و وحشتناک ، در اینجا مواردی وجود دارد که از آنها سپاسگزارم. برخی از شما می دانید: کارگران خط مقدم فداکاری ، والدین سرسخت در هر جایی که فرزندانشان از آن عبور می کنند ، اپیدمیولوژی هوشمند ، تحقیقات در مورد واکسن ، انواع مختلف امتیازات و محافظت ها که باعث می شود بسیاری از افراد نسبتاً ایمن ، ازخودگذشتگی و مأموریتی دوست داشته باشند افراد زیادی را که مقدار مشخصی خطر را دوست دارند قرار دهید.

من از مهلت ها و فشارهایی که باعث می شود من بنویسم سپاسگزارم ، زیرا معلوم شد که من از آن دسته افرادی نبوده ام که احساس می کنم با انگیزه اوقات فراگیر در خانه واقعاً خلاق هستند. در عین حال ، من از شراب ها مخصوصاً شراب هایی که دیر می روند ، سپاسگزارم ، زیرا این کار صبح ها را حتی از بد بودن خبر از رختخواب من بیرون می کشد.

من از بافندگی که به من در خستگی مقیاس بندی کمک کرد و رمان ها (به خصوص آنتونی ترول که من بسیاری از آنها را نوشتم و کتابهای Persephone را برای چاپ مجدد بسیاری از نویسندگان که قبلاً هرگز ندیده ام) ممنونم که مرا می برد در دنیاهای دیگر و صحنه های دیگر به طور م thanثرتر از هر چیز دیگری (و پس از آن باعث می شود که من از خواندن رمان در موعد مقرر احساس گناه کنم).

اما بیشتر از همه ، من فکر می کنم که از همه تشکرهای گذشته و چشم انداز یک شکرگذاری بهتر در یک سال بهتر سپاسگزارم – و امیدوارم که سال 2021 باشد. من نمی خواهم مردم دور میز بنشینند و آنچه را که سپاسگزار هستند اعلام کنند ، اما صادقانه بگویم ، دیگر نیازی نخواهد بود. اگر به این جدول برسیم ، خواهیم فهمید.

[ad_2]

منبع: key-news.ir

ایندکسر