بی شک یکی از بهترین سالن عقدهای در سال 1400 را میتوان سالن عقد و محضر ازدواج عمارت کویین لانژ دانست. همچنین باید در نظر داشت که کویین لانژ با پنج طبقه فضاهای بسیار متنوع و بزرگی را در اختیار عروس و دامادها میگذارد و از این جهت نیز مزیتهای خاصی را شامل میشود. بررسی ویژگی های هر کدام و موارد مهم برای اجرای مراسم عقد می تواند کمک بسیار بزرگی را برای برگزار کردن هر چه بهتر و با شکوه تر مراسم عقد باشد. انتخاب هر کدام از این مکان ها مزیتی را دارا است که هر کس باید بنا بر شرایط خود یکی از آن ها را انتخاب نماید.

همه می دانیم که موسیقی از مهمترین اجزای مراسم عقد و ازدواج محسوب میشود و وجود یا عدم وجود سیستم پخش موسیقی باکیفیت قطعاً میتواند در انتخاب شما تاثیرگذار باشد. انتخاب یک سالن عقد و یا محضر عقد باید با توجه به تعداد مهمانان و ظرفیت مکان انجام گیرد. گردش هوا و داشتن یک سیستم تهویه مناسب موردی است که همه ی سالن ها باید آن را داشته باشند. این که دقیقا این مراسم و جشن عقد آریایی از چه زمانی در بین مردم رواج پیدا کرده خیلی واضح و روشن نیست اما میتوان با اندکی تحقیق راجع به برگزاری مراسم عروسی و جشن عقد های امروزه در بین تازه عروس و داماد ها از اقشار مختلف و گوناگون جامعه، ریشهها و همچنین علتهای پس زمینهای و عمیق آن را دریافت و فهمید.

سالن عقد زیبای هورام یکی دیگر از سالن عقد های شیک و حرفه ای در تهران است که همراه با مدیریتی با سابقه و درخشان میزبان برگزاری جشن عقد زوج های جوان است؛ این سالن عقد ویژگی های بساری را شامل میشود از جمله پارکینگ رایگان برای عروس و داماد، میهمانان و همچنین گروه موسیقی زنده سنتی که در ادامه به برخی دیگر از خدمات و ویژگی های خوب این مجموعه اشاره خواهیم کرد.

همچنین اگر مایل به دریافت خدماتی هستید که در لیست خدمات این باغ تالار بی نظیر مشاهده نمی شود نیز می توانید این موضوع را با مدیریت حرفه ای شمس العماره (آقای بابایی) در میان بگذارید تا در اسرع وقت مقدمات لازم جهت ارائه خدمات مورد نیاز شما فراهم شود.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد سالن عقد صدف لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر