زندان ها شیوع Covid-19 است. چه زمانی زندانیان باید واکسن بزنند؟


ایالات متحده حدود 2.3 میلیون نفر را در زندان ها ، زندان ها و سایر بازداشتگاه ها نگهداری می کند و بیش از هر ایالت سرانه افراد را بازداشت می کند. طبق ابتکار عمل سیاست زندان ، این شامل نزدیک به 500000 نفر است که به جرمی محکوم نشده اند و در انتظار محاکمه هستند. (برخی از زندان ها از ابتدای شیوع همه گیر اقداماتی را برای کاهش ازدحام جمعیت انجام داده اند).

این رقم همچنین شامل حدود 44000 جوان در مراکز نگهداری کودکان و نوجوانان و حدود 42000 جوان در مراکز نگهداری مهاجرت است.

افراد در زندان به طور منحصر به فردی در برابر ویروس آسیب پذیر هستند. بر اساس مطالعه کمیته دادگستری کیفری ، احتمال زندانی شدن زندانیان چهار برابر بیشتر از افراد جامعه است. به طور کلی ، مرگ و میر Covid-19 در میان زندانیان بالاتر از جمعیت عمومی است.

بر اساس پایگاه داده ای که نیویورک تایمز نگهداری می کند ، تاکنون حداقل 200000 زندانی به Covid-19 آلوده شده اند و حداقل 1450 زندانی و تعمیرکار نیز بر اثر ویروس جان خود را از دست داده اند.

[Like the Science Times page on Facebook. | Sign up for the Science Times newsletter.]

دکتر تام اینگلسبی ، متخصص بیماری های عفونی در دانشکده بهداشت عمومی هاپکینز و یکی دیگر از نویسندگان واکسن ، گفت که این ارقام به احتمال زیاد مقیاس مشکل را دست کم می گیرند ، زیرا نیازهای گزارش شده فرار هستند و در ایالات مختلف متفاوت است. گزارش توزیع.

بر اساس مطالعه ای که در مجله پزشکی نیو انگلند منتشر شد ، پزشکان در کانتیکت ، بیش از 10 هزار زندانی را از مارس تا ژوئن در زندان های ایالتی و زندان ها آزمایش کردند و دریافتند که 13 درصد به ویروس کرونا آلوده شده اند. زندانیانی که در خوابگاه ها زندگی می کنند بیشتر در معرض خطر بودند. زندانیان سالخورده و افراد لاتین نیز بیشتر از سایرین آلوده می شوند.

دکتر چارلز لی ، رئیس تازه انتخاب شده کالج پزشکان آمریکایی برای اصلاح ، حتی قبل از همه گیری ، بسیاری از زندانیان مسن پس از دهه ها “زندگی سخت” در سلامت خوبی نداشتند.


منبع: key-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes