ریلزReels اینستاگرام چیست؟ ساده‌ترین آموزش استفاده از ریلز اینستاگرام

از کلیه دارای تر این که امکانات آیتم نیاز به جهت ادیت ریلزها در درون پلتفرم اینستاگرام، فراوان بیشتر از پست های معمولی است. یک عدد از تفاوت های حیاتی ریلز اساسی استوری در همین می باشد که یک استوری می‌تواند به صورت عکس، ویدیو یا این که یک نوشته باشد، ولی ریلز همواره در قالب ویدیو است. افکت ها و ابزار هایی این امکان داره به جهت دیدنی خیس شدن ویدیو ها و خلاقانه نمودن آن ها که در استوری ها همین افکت ها و ابزار ها تماشا نخواهد شد. اینستاگرام تان را به پایانی ورژن به روز نمایید و اگر بازهم این قابلیت و امکان در دسترس تان نبود، احتمالا اکانت تان از طرف اینستاگرام محدود شده و می بایست مذتی شکیبایی نمایید تا دوباره در دسترس تان قرار گیرد. این قابلیت و امکان در به عبارتی قسمت استوری و در زبانه جدایی به اسم Reels قرار دارد. اگر تصمیم دارید بعدا آن را انتشار بدهید ، می توانید آیتم Save Draft را انتخاب کنید و ویدیو تان را هر دوران که بخواهید انتشار دهید.
روی آرم (+) در نصیب پروفایل اینستاگرام بزنید و وارد استوری شوید. به جهت فعال كردن ريلز اينستاگرام براي ايفون مهم طبق مراحل زیر پیش بروید. از این رو به جهت گذاشتن ریلز در ایفون به یک موبایل همپا ios نیاز دارید، به جهت اپلود ریلز اینستا می بایست به رخ تحت از بخش فیلترها مبادرت نمایید. استفاده از ویژگی های نو اینستاگرام برای پرورش دانلود video downloader for instagram پیج شما دوچندان یاری کننده خواهد بود، دارای استعمال از پکیج های رئیس پیج وب پرشین و یاری ادمین های حرفه ای ما، می توانید به بهترین رخ پیج کاری خویش را مدیریت کنید. پیگیری دقیق اینسایت ریلز همینطور به شما کمک می نماید الگوها را بشناسید و مشاهده کنید آیا افزایش کارایی ریلز می‌تواند بر تعامل کلی اینستاگرام شما تأثیر بگذارد یا خیر.
نگران نباشید، ریلز در هر صورت به جهت شما قابل به کار گیری میباشد صرفا به خلاقیت خودتان بستگی دارد. به اندازه میباشد قدری در اینستاگرام سرچ کنید، خواهید دید که کسب و کارهای متعددی کلیدی استعمال از این قابلیت و امکان مشغول تبلیغات، تدریس و سرگرم کردن مخاطبان خودشان هستند. بنابراین کلیدی اطمینان به شما می‌گوییم ریلز به جهت هر فرد و هر به دست آوردن و کاری می‌تواند مطلوب باشد فقط به مقداری خلاقیت نیاز است.
شما می توانید دارای خرید مشاهده پست و اکثری از نحوه های دیگر، تماشا ریلز اینستاگرام را افزایش دهید. از فی مابین قابلیت های اینستاگرام پرو می‌توان به سهولت بازدید یا این که دانلود ویدئوها و عکس ها اشاره کرد. ولی آنچه که باعث شده در این مقاله سراغ اینستاگرام پرو برویم، فعال بودن قابلیت ریلز به صورت پیش فرض در همین برنامه است. قابلیت و امکان Reels در ابتدا از برخی قابلیت‌ها بی بهره خواهد بود. برای مثال فعلاً نمی‌توان نظیر تیک تاک ویدیوهای «دوئت» تولید کرد که یکی از از قابلیت‌های دوست داستنی همین اپ به شمار می‌رود. Reels اینستاگرام، امکان جدیدی میباشد که شاید به زودی جای اکثری از امکانات دیگر اینستاگرام را در جذب مخاطب و ارائه و فروش محصولات و سرویس ها بگیرد.

  • اگه صاحب یک فست‌فود هستید، یک ریلز بسازید از این که به چه صورت غذاها را گرم و پرسرعت به دست مشتریان خود می‌رسانید.
  • از دیگر ویژگی‌های نو می‌توانیم به افزایش شمار افکت‌های صوتی و همینطور استعمال از صدای پس‌زمینه‌ی مربوط به ویدیو‌های دست کم ۵ ثانیه‌ای اشاره کنیم.
  • بنابراین صرفا به اندازه می باشد بر بر روی نشانه + در وسط کاغذ کلیک نمایید تا قابلیت ارسال پست برای شما فراهم شود.

همانطور که گفتیم، امکان ریلز اینستاگرام، آپشن هایی به جهت ادیت ویدیو داراست که شما می توانید اساسی استعمال از آن ها، ویدیو های خود را دیدنی تر کنید. آن گاه از کارگزاشتن اکستنشن inssist، از طرز مرورگر کروم به وب سایت اینستاگرام بروید و حساس حساب کاربری‌ تان لاگین کنید. بعد از ورود به سایت، در قسمت زیر سمت راست آیکون برنامه inssist را بازدید خواهید کرد.

ریلز اینستاگرام چیست؟ | معرفی و آموزش قابلیت و امکان reels

همچنین می‌توانید در ویدئویی که در حال اجرای آخرین ترند رقص هستید، کفش‌های تازه ترین مجموعه خود را بپوشید. این ها همه ایده های ریلز میباشند که شما می توانید به کارگیری کنید. یا این که برای مثال خانم الناز گلرخ در قالب یک ریلز سرگرم‌کننده و جذاب، محصولاتی تبلیغ می‌کند.
عمومی
در تیک تاک شما می‌توانید ویدئوهای مختلفی داشته باشید و اصلی آنان مخاطبان اکثری را جذب کنید. به‌ندرت پیش می‌آید که کسب‌وکاری برای فروش عمده به دنبال سایت خبری برنامه تیک تاک و جذب خرید کننده از سمت آن باشد. حساس تعیین مورد Tag People نیز می‌توانید بقیه اشخاص یا حساب‌های کاربری را در ویدیو خود تگ کنید.

با ریلز اینستاگرام بخش اعظم از قبل دیده شوید

برای این مراد باید نتورک اجتماعی اینستاگرام را گشوده کنید آن‌گاه به Reels بروید و روی نماد عکس در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید تا شروع به ایجاد محتوا کنید. روی نماد نت آهنگ در سمت چپ ضربه بزنید و آهنگ خویش را تعیین کنید. خصوصیت ریلز اینستاگرام در حدود دو سال قبل برای رقابت اصلی شبکه اجتماعی تیک تاک ارائه شد و از آن دوران توانسته به مهم‌ترین قابلیت و امکان این پلتفرم تبدیل شود.
روی هم رفته تیک‌تاک تهدید زیاد مهمی برای اینستاگرام محسوب میشود و براین اساس این اپلیکیشن مرتبا از ویژگی‌های جدیدی رونمایی می‌کند. اصلی اشتراک‌گذاری ریلز، شما می‌توانید ویدئوهای خویش را مهم اشخاص زیادی به اشتراک بگذارید و همینطور فالوورهای بسیاری به دست آوردن کنید. چون اشخاص متعددی به ریلز علاقه دارا هستند که موجب میشود در شکل داشتن ریلز جذاب، به پیج شما علاقه‌مند شوند. شما می‌توانید تعدادی ریلز را به‌صورت پی در پی و پشت‌سرهم تعیین و بیش تر کنید. همچنین شما می‌توانید به عبارتی لحظه کلیپ ویدیو گرفته یا از ویدئوهای قبلی خود به کار گیری کرده و آن را به‌عنوان ریلز بیفزایید.
چراکه تیک تاک یک برنامه چینی هست و ترامپ به شدت اهمیت میهن چین ایراد داشت. همین مسئله منجر شد اینستاگرام از زمان استعمال کرده و اهمیت به وجود آوردن ریلز، تلاش نماید سهم بازار تیک تاک را بدزدد. سپس از همین و در تاریخ 5 آگوست 2020 یا همان 15 مرداد 99 اینستاگرام از ریلز رونمایی کرد. چطوری ریلز فعال کنیم؟این خصوصیت از یک‌سری ماه پیش در اختیار کل اعضا ایرانی گرفت و تمامی می‌توانند پست‌ ریلز منتشر کنند. چه محتوایی بیشتر در ریلز بازخورد مثبت می‌گیرد؟ می بایست گفت سلیقه‌ی هر کاربر با دیگری متفاوت می باشد و امکان دارد کلیپی که ساخته‌اید کلیدی بازخوردهای کاملا متفاوتی مواجه شود.
با تکنولایف یار گردید تا پاسخ سوال ریلز به این معنی که چی را اخذ کنید. ویدیوهای 15 ثانیه‌ای را ضبط و حساس صدا، متن، جلوه‌های ویژه و برچسب‌ها ویرایش کنید. امکان تولید ریلز 90 ثانیه‌ ای اینستاگرام هم یکی دیگر از قابلیت‌های نو همین پلتفرم است. اما در هم اکنون حاضر به رخ آزمایشی برای برخی از اعضا فعال شده است. در این قسمت از ریلز اینستاگرام شما این قابلیت و امکان را دارید تا به ویدئوهای معمولی خود، رنگ و بویی ببخشید.

حتما بخوانید:  اتوبار محدوده بلوار تعاون

بهترین فیلترهای استوری اینستاگرام 2022 + تدریس استفاده

توجه داشته باشید که گزینه Invite Collaborator نیز در این نصیب قرار گرفته است. کسانی که حیاتی به کارگیری از همین قابلیت بیشتر شوند، به تیتر همکار در ریلز نمایش داده می‌شوند. در نگاه اولیه ممکن میباشد ریلز مشابه دارای استوری اینستاگرام به نظر برسد؛ اما تفاوت‌های دارای در بین آنان وجود دارد. مهم‌ترین اختلاف آن‌ها، همین میباشد که ریلز آنگاه از ۲۴ ساعت حذف نمیشود و برای همیشه باقی می‌ماند؛ مگر این که تولید کننده مبادرت به حذف آنها نماید. در سوی دیگر اینستاگرام تمرکز ویژه‌ای بر روی همین قابلیت دارااست و در هم اکنون حاضر الگوریتم‌های آن به شدت محتوای ریلز را ترجیح می‌دهند؛ در نتیجه امکان سناریو دادن آنان به دیگر اعضا عمده خواهد بود. در اصل زمانی که وارد بخش مربوط به ضبط و ایجاد ریلز می‌شوید، می‌توانید با زدن کلید رکورد، یک ویدیو بگیرید یا یکسری توشه از این کلید استعمال نمایید و چندین ویدیوی پشت نیز بگیرید.

آموزش های اصلی کیفیت

برای اینکه بفهمید آیا Reels های شما به سرانجام رسیده و مخاطبان شما را مشغول می‌کنند، می بایست عملکرد آنان را پیگیری کنید. برای اینکار حساب‌های Business و Creator می‌توانند به تجزیه و تحلیل Reels در Instagram Insights دسترسی داشته باشند. محدودیت زمانی Reels تا 90 ثانیه می باشد اما محدودیت زمانی ویدئو در تیک تاک، تا 3 دقیقه می‌باشد. از گالری فیلترهای اینستاگرام که متنوع میباشند و توسط اینستاگرام ساخته شده، به کار گیری کنید و به محتوای خود کیفیت متعددی ببخشید و همینطور مخاطبان را بیش از پیش سرگرم کنید. تعداد متعددی استیکر سرگرم‌کننده در اینستاگرام موجود است که می‌توانید از آن برای جذاب‌تر کردن Reels خود به کار گیری کنید. می‌توانید اهمیت ضربه زدن روی آرم صدا و جستجوی آهنگ در اینستاگرام، موسیقی دلخواه خود را به ریلز خویش بیش تر کنید.
به‌جز اکسپلور، شما می‌توانید ریلز اینستاگرام خویش را اهمیت فالوورهای خود، در نصیب فید به اشتراک بگذارید. وقتی شما آهنگ، هشتگ یا افکت‌های خاصی را به ریلز خویش طولانی تر کنید، این امکان وجود دارد که هنگامی فردی برای مورد ها خاصی جستجو می‌کند، بتوانید ریلز شما را تماشا کند. ریلز اینستاگرام اساسی قابلیت هایی مثل افکت AR، در دست گرفتن سرعت و همچنین ابزاری جهت قرار دادن ویدیوها به ترتیب دلخواه به جهت ساخت یک رخ ظاهری خوبتر می باشد. شما می توانید ویدئوهای ساخته شده در ریلز را در اکسپلور و استوری خود به اشتراک بگذارید. همچنین هنگامی که یک ریلز را بارگذاری می‌کنید، می ‌توانید آن را در فید خویش ارسال کنید.

رضایت مخاطبان را به اشتراک بگذارید

در گوشی دیگر حیاتی وارد نمودن نام کاربری و پسورد وارد برنامه اینستاگرام شوید و ریلز خویش را منتشر کنید. برای دانلود سرعت بالا و بدون پول ریلزهای منتشر شده می‌توانید از سایت‌­ها و یا اپلیکیشن­‌های منحصر گوشی‌­های اندروید و یا آیفون استعمال نمایید. در ادامه همین نوشته یک‌سری تارنما و اپلیکیشن به شما معرفی خوا هیم کرد. ساخت محتوای آموزشی یک رویه خوب به جهت شروع ساخت Reels است.

حتما بخوانید:  چرا ایالت ها منع رفت و آمد به ویروس ها اعمال می کنند؟

افزایش سیو Reels اینستاگرام

در آخر شما میتوانید نقص‌ فعال نبودن ریلز اینستاگرام را به پشتیبانی گزارش بدهید تا آن ها این قابلیت را برای شما فعال کنند برای این کار وارد پروفایل خویش گردید و بر روی سه خط بالای کاغذ سمت راست ضربه بزنید. در صورتی که هنوز قابلیت ریلز به جهت شما فعال نشده ممکن است بخشی از برنامه یا این که پوشه های آن خراب باشند. در اینصورت میتوانید برنامه را یک توشه حذف و مجددا آن را کارگزاری نمایید تا همین امکان فعال شود. قبل از انجام همین نحوه در آغاز مطمئن شوید بقیه روش های بالا قابلیت ریلز را فعال نکردند آنگاه از آن همین نحوه را تست کنید. برای حذف برنامه اینستاگرام در موبایل اندرویدی خویش نخست برنامه اینستاگرام را پیدا کنید.
بخشی در اپلیکیشن اینستاگرام در حیث گرفته شده می باشد که کاربران می‌توانند اصلی رفتن به آن، شروع به دیدن ریلزهای تازه از افرادی بکنند که آن ها را فالو نمی‌کنند. درصورتیکه نمی‌دانید که نحوه فعال نمودن ریلز اینستاگرام به چه شکل میباشد در ادامۀ همین مطلب دارای موضع فعال نمودن reels اینستاگرام اهمیت ما همراه باشید. بهترین رویه برای دانلود ریلز اینستاگرام، نصب اکستنشن reels کروم و لاگین اهمیت دیتاها پیج فردی خود می باشد.

خدمات مشاهده اینستاگرام

البته یک راه دیگر آن، به کارگیری از فیلترشکن غیر بدون‌پول است که فعال کردن ریلز از همین طریق نیاز به روزگار داشته و از امنیت پایینی برخوردار است. در همین شیوه حساس فعال کردن فیلترشکن، ip شما تغییر‌و تحول کرده و در لیست کشورهایی قرار می گیرد که قابلیت و امکان گذاشتن ریلز را دارند. سپس از به کارگیری از فیلترشکن می بایست به مدت یک هفته الی 10 روز به جهت فعال کردن instagram reels طاقت کنید. به برهان ناامنی و ریسک غیر فعال کردن اکانت توسط اینستاگرام اصلا این نحوه به جهت کارگزاری برنامه ریلز توصیه نمی شود. اکثر اوقات اشخاص به عامل وجود شباهت، ریلز را حیاتی استوری اینستاگرام غلط می گیرند. یکی از از تفاوت های اهمیت این دو با یکدیگر در نحوه اشتراک گذاری آنهاست.
انجام همین عمل به تعامل بالایی برای ویدیوهای Reels شما سبب ساز می شود. نظرتان درباره به کار گیری از Reels برای اعلام حراج و تخفیف ها چیست؟ این کار، کاربران بخش اعظمی را مهم محتوای شما سرگرم می کند. روایت برند خویش را به اشتراک بگذارید؛ اینکه به چه صورت به ایده کسب و عمل خود رسیده اید و چه چیزهایی را پشت سر نهاده اید. استوری به جهت مخاطبین پیج شما است ولی ریلز را می توانید در اکسپلور قرار دهید. Reels را باز کنید و در سمت چپ، بر روی آرم صورت لبخند ضربه بزنید.
در این بخش، ریلز دوستداشتنی اکران دیتا میگردند و کاربر می‌تواند به سادگی اهمیت سوایپ کردن در بین ویدیوهای گوناگون جابه‌جا شود. در واقع بخش خاص به ریلز به طور کامل مشابه کلیدی تیک تاک است؛ مهم همین تفاوت که به شکل مستقل عمل ندارد و درون اینستاگرام تعبیه شده است. در درون پروفایل هر عضو هم تب مستقلی به جهت مشاهده ریلز منتشر شده به وسیله وی وجود دارد. البته ریلز به این معنی که چه یا ریلز چیست ، چطور بایستی از آن به کار گیری کنیم تا توجه‌های بیشتری را جذب کنیم و افراد زیادتری را متقاعد سازیم که اشتراک ما را فالو کنند. در همین مطلب، همت می کنیم به همین پرسش‌ها پاسخ دهیم و به سوالات مهمی که در همین حوزه دارید بهترین جواب‌های ممکن را ارائه کنیم.
برای تحلیل آمار رینگ های اینستاگرام خود، به صفحه پروفایل خود بروید، بعد از آن بر روی دکمه Insights در پایین بیو خود ضربه بزنید. پس از انتخاب Layout دو مورد دیگر به تیتر پایین منو به لیست اضافه خواهد شد. در واقع شما کلیدی به کارگیری Layout میتوانید ویدیو یا تصویر را به دو یا سه بخش تقسیم نمایید و در هر بخش ویدیو جداگانه ساخت کنید. در ایتم اول 3 حالت موجود یعنی دو بخش عمودی ، دو بخش افقی و سه بخش افقی وجود دارد که هر کدام متناسب با سلیقه و طرح مورد نظرتون تعیین نمایید .
همان طور که گفتیم ریلز در اینستاگرام یک کلیپ ویدیو 15 ثانیه ای میباشد که در قالب پست تنظیم و آپلود می شود. هدف از فعال کردن ریلز اینستاگرام رقابت کلیدی اپلیکیشن هایی مثل تیک تاک و اسنپ چت بود. شما می توانید با ضبط کلیپ های 15 ثانیه ای و استعمال از برچسب، جلوه های ویژه و اهنگ ریلز فالورهای بیشتری را به پیج خود جذب کنید. اینستاگرام کلیدی ارائه قابلیت و امکان Reels به رقابت خویش اهمیت تیک تاک ادامه داده است. Featur های متفاوت اینستاگرام در رقابت خویش اهمیت Tik Tok مدام چیره خیس بوده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeLevitraGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma