یکی دیگر از نکاتی که باید به آن توجه کنید این است که برای راهروهای مغازه فضای کافی در نظر بگیرید به این خاطر که تحقیقات نشان داده است که مشتریان راهروهای شلوغ و برخورد با دیگران را دوست ندارد. اگر شما تمایل دارید ویترین فروشگاه تان جلب توجه کند بهتر است از شلوغ کردن آن بپرهیزید و علاوه بر این اجناسی شیک و زیبا را در ویترین بچینید سپس به تزیین آن بپردازید. به این شکل فضایی دلنشین و شیک را در معرض نمایش قرار خواهید داد؛ که نظر مشتریان را به خود جلب کرده و منجر به جذب و فروش بیشتر خواهد شد. در مغازه نان فانتزی می توان از یک استند استفاده کرد و برخی خوراکی ها و نان ها را برای تست کردن مشتری در آن قرار داد. علاوه بر این در طراحی مغازه به هیچ وجه از اهمیت نورپردازی نمای فروشگاه خود غافل نشوید. یکی از مهمترین بخش ها در طراحی مغازه، طراحی نما می باشد، نمای مغازه پل ارتباطی بین مشتریان و فروشگاه است. بهتر است ورودی مغازه دارای سقف کوتاه با نورپردازی ملایم باشد تا حس مهماننوازی را در مشتری به وجود بیاورد و وی را به طی ادامه مسیر تشویق کند. می توانند با توجه به فضای مناسبی که برای آن ها در نظر می گیرید، حس خوبی داشته باشند و از این طریق می توانید.

مدلهای دایرهای در حقیقت دارای فضاهای استوانهای شکلی است که میتوانید روسریها یا شالها را لوله کرده، داخل آن قرار دهید. بسیاری از مشتریان علاقهمند هستند تا قبل از خرید نهایی، نمونه شال یا روسری انتخابی را تست نمایند، پس بهتر است یک یا چند نمونه از شال و روسری را برای بخش تست قرار دهید. برای مثال یک میز آرایش چوبی و آینه با پس زمینه تک رنگ، در حالی که نمونه اجناس روی آن چیده شدهاند میتواند روش خوبی برای جذب مشتری باشد. این نقش در مغازههای پوشاک بسیار پر رنگتر است. اما صاحبان مغازههای کوچک که بودجه زیادی برای دکور کردن مغازه ندارند چه کاری میتوانند انجام دهند؟ بلکه لازم است تمامی انواع قفسهها را با نورپردازی مناسب فروشگاه ترکیب کنید و در کنار هم طراحی دکوراسیون داخلی و قفسه بندی فروشگاه را انجام دهید. وقتی قصد دارید این کار را انجام دهید، از راه های غیر معمول فکر کنید زیرا روز های قدیمی و راهکارهای معمولی گذشته است. این یعنی هر عنصری که به کار می برید، باید کاری کند که توجه مشتری به اجناس فروشگاه که همان ساعت ها هستند، جلب شود.

مشتریان بر اساس اجناسی که پشت ویترین مغازه شما می بینند تصمیمی می گیرند که اجناس مغازه شما را می پسندند یا خیر و تصمیم به خرید می گیرند؛ سعی کنید در ویترین اجناس را نسبت به سلیقه عمومی و آنچه مشتریان به دنبال آن می باشند، بچینید. در صورتی که فروشگاه شما فضای کافی برای ایجاد طراحی دلخواه را ندارد باید به فکر بازسازی فضای محیط باشید. اگر هم به دنبال ایجاد حس لاکچری در ذهن مشتریان هستید از تابلوهای بزرگ و به تعداد کم بهره ببرید. هنگامی که یک مشتری از یکی از شعب این فروشگاه دو قاب عینک خریداری نماید (این فروشگاه دارای شعب متعددی در هلند، بلژیک، آلمان، دانمارک و سوئد است) هزینه این خرید به این کمکهزینه هنرمندان اختصاص مییابد. به طور کلی با توجه به سبک دکوراسیون داخلی، نورپردازی معمولاً به دو صورت لوستر و نور متمرکز اجرا میشود. به طور کلی دکور مغازه شامل دو بخش ویترین و دکوراسیون داخلی میباشد که بایستی با دقت و زیرکی خاصی طراحی شوند، البته دکوراسیون داخلی مغازه هم شامل ورودی و فضای اصلی مغازه است که طراحی هرکدام تابع اصول خاص خود میباشد. همچنین دکوراسیون هر فروشگاه را با توجه به شرایط کاری و حرفه تحلیل کنیم.

همچنین رگالها نیز انتخاب خوبی برای نمایش شالها در طرح و رنگهای متنوع است. یکی از نکات مهم در راهاندازی فروشگاه شال و روسری، توجه به استانداردها و شیک بودن قفسه بندی مغازه شال و روسری است. ویترین جلوی مغازه که معمولا به وسیله شیشه های ضد ضربه و مستحکم از فضای بیرون مرز بندی شده اند. باید گفت که بیشتر مخاطبان طراحی دکوراسیون مغازه شال و روسری خانم ها هستند. در این مقاله به نکاتی در خصوص دکور مغازه و چگونگی طراحی آن در نهایت به درآمد بیشتر میانجامد اشاره کردهایم. یکی از مهم ترین مواردی که در یک مغازه گل فروشی وجود دارد. آینه، تابلوهای مربوط به صنف، جواز کسب، وسایل تزیینی پشت ویترین از جمله اکسسوریهای موجود در مغازهها به حساب میآیند که در بین آنها آینه نقش پر رنگی دارد. طراحی دکوراسیون داخلی صحیح یک مغازه، باعث افزایش مشتریان و در نهایت درآمد واحد صنفی مذکور می گردد. بهترین حالت برای دکوراسیون مغازه جواهر فروشی دقیقاً همانی ست که جواهر فروشی های بسیار بزرگ آن را اجرا می کنند؛ با ورود به مغازه فضایی باز در مقابل شماست و هر جواهر در قسمتی مشخص قرار گرفته است. استفاده از لوستر باعث ایجاد ظاهری لوکس در دکوراسیون فروشگاه میشود.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از دکوراسیون داخلی مغازه شکلات ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر