دولت ترامپ در حال برنامه ریزی برای تلاش سریع برای تشویق آمریکایی ها برای واکسیناسیون است


جوئل وایت ، استراتژیست جمهوری خواه که تمرکز خود را روی سیاست های بهداشتی دارد ، گفت: “این اثر کمی در خانواده دارد.” “اگر ترامپ آنجا باشد ، بوی شدیدی از افرادی که واکسن می زنند و مجبور به انجام آن هستند ، می شود ، من می توانم از کنار گذاشتن دموکرات ها – و به ویژه سیاه پوستان و لاتین ها دیدن کنم. اما اگر او کاری انجام ندهد ، ممکن است حامیان ترامپ واکسینه نشوند زیرا آنها آن را به عنوان نشانه می گیرند. “

از آنجا که رئیس جمهور Covid-19 داشت ، از نظر فنی باید در صف پشت سر افرادی باشد که منتظر شلیک هستند اما دیدن آمپول وی می تواند مفید باشد. مقامات کاخ سفید گفتند که انتصاب آقای ترامپ برای استفاده عمومی این واکسن “مطمئناً در حال بررسی است” ، اگرچه آنها خاطر نشان کردند که این ممکن است بر افکار عمومی تأثیر نگذارد زیرا مردم می دانند که وی بهبود یافته است. (کارشناسان می گویند کسانی که از Covid-19 جان سالم به در برده اند ممکن است در معرض خطر عفونت مجدد باشند و از واکسیناسیون بهره مند شوند.)

وی روز جمعه گفت ، دکتر فاوسی ، به نوبه خود ، قصد دارد “واكسن به صورت عمومی انجام شود” ، “به محض اینکه واكسن در دسترس من قرار گیرد” ، به عنوان راهی برای قطع حمایت عمومی. دستیاران مایک پنس معاون رئیس جمهور در حال بحث در مورد زمان واکسیناسیون وی و اینکه آیا این کار را در ملا whether عام انجام می دهد.

سه سلف آقای ترامپ – باراک اوباما ، جورج دبلیو بوش و بیل کلینتون – همه گفته اند که آماده واکسیناسیون مقابل دوربین هستند. در سال 2009 ، آقای اوباما و همسرش میشل یک نمایش عمومی برای واکسیناسیون علیه ویروس آنفلوانزای H1N1 برگزار کردند و منتظر نوبت خود بودند تا بچه ها واکسن دریافت کنند.

آقای اوباما در آن زمان گفت: “مردم باید درک کنند که این واکسن بی خطر است.” وب سایت کاخ سفید عکسی از او در حال غلتیدن آستین برای شلیک منتشر کرد.

آقای بایدن در حال حاضر از سیستم خود برای تشویق آمریکایی ها برای واکسیناسیون استفاده می کند.

وی روز جمعه در مراسمی در ویلمینگتون ، دل گفت: “من می خواهم آن را علنی كنم: شما باید به آن اعتماد داشته باشید.” – هیچ تأثیر سیاسی وجود ندارد. اینها دانشمندان درجه یک هستند که وقت می گذارند و تمام عناصری را که باید در نظر گرفته شوند بررسی می کنند. یکپارچگی علمی ما را به این مرحله رسانده است. “

دکتر دیوید آ. کسلر ، کمیسر سابق سازمان غذا و دارو که به رئیس جمهور تازه انتخاب شده در زمینه شیوع بیماری مشاوره می دهد ، در مصاحبه ای گفت که تیم بایدن با سازمان های پزشکی و گروه های دیگر همکاری می کند تا “خلاق ترین ، شفاف ترین و روشهای م “ثر برای آموزش مردم ، از جمله استفاده از “مجموعه ای از صداهای محترم ، محلی و ملی”.


منبع: key-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes