افزایش ایمنی و امکانات دیگر مزیت این خودرو نسبت به همردههای داخلی خودش است. حسگر و دوربین عقب آپشن دیگری است که میزان ایمنی این خودرو را افزایش میدهد. با توجه به هزینه بالای خرید خودرو و مشکلاتی که پس از سرقت برای مالکین ایجاد میشود، خرید gps خودرو ارزان ترین و بهترین روش برای پیدا کردن ماشین پس از سرقت است. با استفاده از جی پی اس میتوانید در هر لحظه و مکانی از وضعیت خودروی خود، روی نقشه اطلاع داشته باشید. با اندازهگیری این فاصلهها از حداکثر سه ماهواره جی پی اس، گیرنده مکان کاربر را مشخص کرده و آن را بر روی نقشه نشان میدهد.

برای این منظور میتوانید به فروشگاه آنلاین ایسام مراجعه نمایید و با بهترین جی پی اس خودرو با برندها و مارکهای مختلف آشنا شده و در صورت لزوم اقدام به خریداری آنها نمایید. مدیر توسعه فروش و خدمات گروه بهمن اظهار کرد: این خودروهای بکار گرفته شده به صورت کامل به سیستم موقعیت یاب (GPS) مجهز شدند و گامی دیگر برای کاهش زمان انتظار خدمات امدادی gps خودرو سمند خود برداشتیم.

هر کدوم از این ردیاب ها مزیت و معایب خاص خودش رو داره، و بسته به نیاز شما داره که چه مدلی رو انتخاب کنید، اما اگر برای استفاده شخصی ردیاب رو لازمش دارید ما به شما انتخاب ردیاب شارژی ( ردیاب آهنربایی ) رو پیشنهاد میکنیم، این ردیاب ها علاوه بر اینکه مشکلات سیم کشی و نصب رو ندارن، میشه به عنوان ردیاب شخصی هم ازشون استفاده کرد، و تازه در زمان تعویض یا فروش خودرو مشکلی نخواهید داشت و میشه روی هر وسیله نقلیه ای هم استفاده کرد، اما در زمان خرید دقت کنید یه شارژی قوی تهیه بکنید، مثلا توی فروشگاه کیم کالا ردیاب شارژی هست که میتونه تا 6 ماه شارژ نگهدرای بکنه!

اساساً در تعاریف راهنمای ردیاب خودرو ، نقطه شروع طراحی و توسعه ردیاب های GPS خودرو کمک به افراد در مدیریت وسایل نقلیه ، تعیین محل و پرس و جو از محل وسایل نقلیه و انجام ردیابی ضد سرقت است. علاوه بر این ، این سیستم همچنین کل تاریخ سفر را ثبت می کند ، که به تاریخچه کلیه اطلاعیه های شناسایی شده برای هر وسیله نقلیه دسترسی می یابد. مسیریابی (Navigation) نام دارد و عملکرد آن بدین شکل است که پس از نمایش لوکیشن دقیق شما روی نقشه امکان پیدا کردن مقصد شما را میسر میسازد و بهترین و کوتاهترین مسیر را به شما پیشنهاد میکند.

ایندکسر