[ad_1]

برخی از نوجوانان ممکن است در معرض خطر خاصی از مشکلات اپیوئیدی باشند ، به ویژه آنهایی که در گذشته دچار مشکلات مصرف مواد شده اند و کسانی که دارای مشکلات روانی هستند.

دکتر هادلند گفت ، در بیماران با ریسک بالاتر ، مانند کسانی که اضطراب یا افسردگی دارند و یا کسانی که در سو abuse مصرف مواد مخدر مشکل داشته اند ، هنوز هم می توان در صورت نیاز مواد مخدر تجویز کرد ، اما “ما باید بسیار مراقب باشیم “

هنگامی که بیمار وی ، یک جوان بالغ که دارای اختلال الکلی بود ، نیاز به جراحی داشت ، دکتر هادلند گفت: “هم من و هم بیمار به دلیل سابقه اعتیاد نگران سو abuse استفاده بالقوه مواد افیونی بودیم.” او و جراح. آنها گفتند كه آنها با هم مشاركت كردند و توافق كردند كه دكتر هادلند با درد پس از عمل مقابله خواهد كرد ، زيرا دسترسي آسان تر و راحت تر كار با بيماري كه اين سابقه را داشته است. وی گفت ، وی مقادیر بسیار کمی اکسی کدون را تجویز کرد و در هر مرحله با بیمار در مورد احساس مصرف دارو بحث کرد. “ما در اطراف او ارتباط آزاد داشتیم و همه چیز به خوبی پیش می رفت.”

این رهنمودها فراتر از بحث در مورد زمان استفاده از مواد مخدر است و اهمیت آموزش هم به كودكان و هم به والدین و مراقبان آنها درباره عوارض جانبی احتمالی مواد افیونی (آرام بخشی بیش از حد و افسردگی تنفسی) ، اهمیت پیروی دقیق از دستورالعمل های پزشکی را شامل می شود نیاز به نگهداری ایمن این داروها (یعنی در یک مکان قفل شده) و حذف دوزهای استفاده نشده از منزل به روشی ایمن و ایمن (آنها باید به یک ظرف امن برای دفع مواد افیونی برگردانده شوند).

با هیچ یک از دیگر متخصصانی که با آنها صحبت کردم ، توصیه های ویژه ای برای تسکین درد چند حالته ، استفاده از مواد افیونی درصورتی که سایر داروها برای کنترل موثر درد و آموزش والدین کافی نیستند ، منجر به نظارت دقیق شد ، ذخیره و دفع ایمن دوزهای استفاده نشده.

دکتر هادلند گفت: “روحیه این رهنمودها درست است.” “کمترین دوز موثر را برای کوتاهترین زمان تجویز کنید ، فقط از فرمولاسیونهای کوتاه مدت استفاده کنید و در مورد خطرات و نظارت بر دوز و قفل داروها با خانواده ها صحبت کنید.”

دکتر کرک پاتریک گفت ، والدین و پزشکان می توانند احساس امنیت کنند که اگر کودکان از این داروها طبق دستورالعمل برای مقابله با درد خود استفاده کنند ، “در معرض خطر بیشتری برای بروز مشکلات نیستند. مربوط به مصرف مواد افیونی است. “

دکتر کلی کوون گفت: “اگر کودک شما به جراحی احتیاج دارد ، با پزشک خود صحبت کنید ، درمورد اینکه چه دردی را انتظار دارید س questionsال کنید.” وی گفت آیا از مواد افیونی استفاده می شود و اگر چنین است ، چگونه باید استفاده شود و چگونه می توان آنها را با خیال راحت دفع کرد. “ما می خواهیم در شیرین ترین مکان باشیم ، به اندازه کافی درد را درمان کنیم ، حداکثر فواید را داشته و خطر را به حداقل برسانیم.”

[ad_2]

منبع: key-news.ir

ایندکسر