در پس زمینه همه گیری ، دانشمندان در حال ارزیابی مجدد مراقبت های پزشکی معمول هستند


کنسرسیوم نظارت بر سرطان پستان ، که هم اکنون توسط یک گروه تحقیقاتی در سطح فدرال تأمین مالی می شود ، اکنون اطلاعات بیش از 800000 زن و نزدیک به 100 مرکز ماموگرافی در سراسر کشور را در طی همه گیری جمع آوری می کند.

میلیون ها زن در اولین موج همه گیری ، ماموگرافی منظم خود را از دست دادند.

قبل از همه گیری ، هر روز حدود 100000 زن در ایالات متحده آزمایش ماموگرافی انجام می دادند. در بهار ، تقریباً همه مراکز ماموگرافی به مدت سه ماه تعطیل بود و اگرچه در تابستان بازگشایی شدند ، اما تا اکتبر بود که تقریباً همه آنها به طور عادی کار می کردند. این ممکن است با افزایش عفونت های جدید ویروس کرونا تغییر کند ، اما در حال حاضر ، زنانی که می خواهند ماموگرافی انجام دهند ، می توانند آن را انجام دهند.

به دلیل نیازهای احتیاطی Covid-19 ، از جمله فاصله فیزیکی و تجهیزات تمیز کردن بین امتحانات ، کلینیک ها مجبور شدند سرعت انجام ماموگرافی را کاهش دهند. اما آنها با نگه داشتن ساعات بیشتر و باز شدن در آخر هفته ها تأخیرها را جبران می کنند.

این وضعیت ممکن است برای زنانی که یافته های هشداردهنده ای مانند برآمدگی یا ماموگرافی مشکوک دارند ، متفاوت باشد. دکتر کریستوف لی ، استاد رادیولوژی و پژوهشگر خدمات بهداشتی در دانشگاه واشنگتن گفت ، انتظار برای عکسبرداری و بیوپسی می تواند طولانی باشد و به هفته ها یا ماهها کشیده می شود.

پزشکان انتظار دارند بسیاری از زنانی که در بهار گذشته ماموگرافی را از دست داده اند ، اکنون با انجام آزمایش مجدد ، که برخی از آنها عادت را ترک کرده اند ، اما برخی دیگر به دلیل تأثیرات اجتماعی و اقتصادی بیماری همه گیر ، عادت خود را از دست داده اند. زنان ممکن است برای مراقبت از کودکان در خانه بمانند یا شغل و بیمه درمانی خود را از دست داده اند.

دکتر لی گفت: کنسرسیوم سرطان پستان باید اولین نتایج مربوط به اثرات توقف غربالگری بر روی نتایج بیمار را داشته باشد.

دکتر لی گفت: “ما هرگز نتوانستیم در مورد توقف غربالگری برای مدتی بحث کنیم زیرا استاندارد مراقبت از غربالگری منظم است.” “ما سعی می کنیم ببینیم که پیگیری کمتر منجر به آسیب بیشتر یا کمتر می شود.”


منبع: key-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes