مثلا ما بیاییم برای سایت شایگان یک بخش انگلیسی راه اندازی کنیم و بعد در سایتهای خارجی با کلمات مربوط به هر صفحه به آنها لینک دهیم. حتی شده یک صفحه و بعد به آن صفحه با کلمات کلیدی ترجمه شده به زبان انگلیسی لینک دهید. در این سایت می توانید مطلب کوتاهی بنویسید و تا ۳ لینک در آن مطلب بگذارید. دریافت بک لینک از آن دست مباحثی است که سئو کاران سعی دارند که در آن انحصار ایجاد کنند. همانطور که حتما میدانید بک لینک بعنوان یکی از موثرترین عوامل افزایش رنکینگ سایت بوده و شما برای سئو خارجی سایت خود به آن نیاز دارید. پاسخ به این سوال نیاز به یک مقاله ی جداگانه دارد. در مقالات بعدی در مورد هر یک از روش های لینک سازی به صورت مفصل صحبت خواهیم کرد. بین ۳ تا ۵ کلمه کلیدی را در هر مقاله به صفحات مربوط لینک کنید . اینکه داخل یک صفحه ۱۰ لینک بسازید و به خودتان بدهید هم تاثیر لینک اول را از بین میبرد و هم میتواند گاهی اوقات خطرناک باشد. شما باید یک حساب جدید ایجاد کنید.

سایت های جدید و سایت های جدیدی که در حال گسترش کلمات کلیدی خود هستند ممکن است ندانند چگونه شروع به لینک سازی کنند. اما وقتی این کار را کردید ، این نکته را بخاطر بسپار که دستیابی به مشتریان جدید پنج تا هفت برابر گران تر از نگه داشتن مشتریان قدیمی است . برخی از لینک ها ذاتا ارزشمند تر از لینک های دیگر هستند. اما صفحات وبلاگ شما اگر ارزشمند باشند لینکهای فراوانی دریافت خواهند کرد. عده ای از وبمستران تصور می کنند که بک لینک ها دیگر ارزشمند نیستند و در رتبه بندی وبسایت ها در گوگل تاثیری ندارند اما اینگونه نیست! اما این بدین مفهوم نیست که ما تا جایی که می توانیم لینک بخریم و لینک سازی کنیم! حتی آنقدر برای گوگل قابل قبول نیست که اسم آن را سئو کلاه سیاه (یا همان black hat SEO) گذاشته است. بسیاری از افراد توان خریداری نمودن بک لینکهای با کیفیت را ندارند بنابراین لازم است این دسته از افراد به ساخت بک لینک رایگان اقدام نمایند.به طور کلی بک لینکهای یک سایت چه رایگان باشند و چه پولی، اعتبار آن سایت را نشان میدهند.

بسیار ساده، فقط ثبت نامی را ایجاد با یک رویداد ایجاد کنید و چند کلمه در مورد آن بنویسید و سپس یک لینک در آن قرار دهید. در این کار هم تمام وب سایت ها در لایه های مختلف با فعالیت خود تنها یک هدف را دنبال میکنند و آن این است که به سایت اصلی قدرت دهند تا رتبه خوبی در گوگل به دست آورد . چون امکان ندارد در یک سایت چینی یهو فارسی تایپ شود. پس سعی کنید لینک سازی های شما بیشتر در سایت های فارسی باشد. من میدانم که این راهنمایی و توصیه قبلا به شما داده شده است تا آن را به طور کلی در سئو داخلی سایت خود به کار گیرید. لینک جوس: هنگام لینک دهی از طریق یک صفحه ی اینترنتی به مقاله یا یک وب سایت از لینک جوس استفاده میشود این لینک به پیشرفت رتبه بندی مقالهی شما کمک میکند و به اعتبار دامنهی آن میافزاید، کسانی که به عنوان برنامه نویس یا وبلاگ نویس فعالیت دارند میتوانند از طریق تگ نوفالو عبور این لینک را متوقف کنند.

مطمئنا وقتی شما از یک سایت چینی در بخش کامنتها بک لینک می گیرید گوگل می فهمد که شما قصد گول زدن آن را دارید. √ لینک شدن سایت در سایتهای کپی بردار و بی کیفیت: همانطور که سایتهایی بی کیفیت خودشان کیفیت چندانی ندارند، لینکهایی که از آنها به سایت شما ارسال میشود بد است و اگر آن سایتها اسپم باشند حتی باعث میشود در شرایطی به رتبه سایت شما آسیب برساند. اگر لینک باکیفیتی را در گذشته دریافت کرده اید و پس از مدتی حذف شده یا از دست رفته ، حتما به فکر بازیابی آن باشید. آن سایت را به عنوان منبع مطلب لینک می کنند. بطور کل لینک دادن به یک سایت خارجی به عنوان بک لینک شناخته می شود. لینک سازی خارجی همانطور که گفتیم لینکی است که از یک سایت به دامنه ای غیر از سایت اصلی داده می شود. همانطور که گفتیم باید خیلی دقت کنید.

ایندکسر