در بسیاری از شیاطین Covid-19 ، اطلاعات شخصی با درخواست ویروس همراه است.


از روز یکشنبه ، مرگ ویروس کرونا در ایالات متحده به 300000 نفر نزدیک می شود ، که قابل مقایسه با از دست دادن کل جمعیت پیتسبورگ یا سنت لوئیس است. گزارشات مرگ و میرهای جدید در ماه گذشته بیش از دو برابر افزایش یافته است و به طور متوسط ​​نزدیک به 2400 نفر در روز است ، بیش از هر زمان دیگر در همه گیری ها.

این مرگ به روش سنتی ، در آگهی های اطفال و اعلامیه ها در وب سایت ها و روزنامه هایی که چندین دهه از همان قالب پیروی می کردند ، اعلان شد و نشانه های محل تولد ، اعضای خانواده ، شغل و اشتیاق بود.

اما در ماه های اخیر ، به طور پیوسته و در حال افزایش میزان مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا در ایالات متحده ، خانواده هایی که خویشاوندان خود را به این بیماری از دست داده اند ، در مورد بیماری همه گیر در اعلامیه های مرگ و مواد خاکسپاری که با روزنامه ها و نویسندگان ترحیم به اشتراک می گذارند ، مطالب بیشتری نوشتند.

آنها شامل درخواست استفاده از ماسک ، محکوم کردن کسانی است که معتقدند این ویروس یک حقه است و با جزئیات صریح تنهایی و رنج جسمی ناشی از ویروس کرونا را در حال مرگ توصیف می کنند.

لیدا بارکر ، 92 ساله ، ساکن قدیمی گری ، ایندیانا ، 20 نوامبر پس از ابتلا به ویروس کرونا در خانه سالمندان که در آن زندگی می کرد ، درگذشت. مرگ او فرزندانش را ویران کرد ، سه خواهری که در تماس تلفنی برای نوشتن ترحیم در روزهای پس از مرگ او ملاقات کردند.

حتما بخوانید:  شهرستان لس آنجلس مرگ یک فرد مبتلا به آبله میمون را بررسی می کند

آنها با کلمات ذکر شده در مورد ویروس کرونا دست و پنجه نرم کردند و اظهار داشتند: “به یاد او ، لطفاً در ملا public عام ماسک بزنید و Covid-19 را جدی بگیرید. واقعی است این مرگ او را تسریع کرد. “

برای دهه ها ، خانواده ها اغلب از نوشتن در یک آگهی ترحیم امتناع می کردند که چگونه بستگان آنها در هنگام اضطراب یا ترس ، خواه ایدز ، مصرف بیش از حد مواد افیونی یا خودکشی ، فوت کرده اند. اما با آگاهی بیشتر مردم از بیماریهای عفونی ناشناخته ، بیماریهای روانی و اعتیاد به مواد مخدر ، تمایل به سرپوش گذاشتن به آرامی جای خود را به گشودگی باز می کند.

و با به تعویق افتادن مراسم تشییع جنازه و مراسم خاکسپاری اغلب بدون تعریف و تمجید عمومی یا سخنان گفته شده در یادآوری رخ می دهد ، آگهی ترحیم اهمیت بیشتری پیدا می کند ، دستور خانواده برای انتقال پیام فیلتر نشده خود به جامعه.


منبع: key-news.ir