در آیووا ، یک پرستار در بخش اورژانس برای اولین بار در خط واکسیناسیون است.


آیووا سیتی ، آیووا – این واکسن ساعت 7:30 صبح با کامیون یخچال دار فدکس به بیمارستان دانشگاه آیووا رسید و به زودی اولین دوز به بازوی دیوید کانوی 39 ساله ، پرستار بخش اورژانس تزریق شد.

وی سپس گفت: “من عصبی نیستم ، بسیار هیجان زده هستم.” “من منتظر واکسن در ماه مارس هستم.”

آقای کانوی ، که مستقیماً با بیماران مبتلا به Covid-19 کار می کند ، گفت که این ضربه بدون درد بود ، اما در ابتدای چند آخر هفته آن را دریافت کرد ، فقط در صورت بروز عوارض کوتاه مدت. برخی از گیرندگان در آزمایش های بالینی ، احساس می کنند که برای یک یا دو روز حالشان بد است و آقای کانوی تا روز شنبه به کار خود بر نمی گردد.

وی گفت: “من مشتاقانه منتظر هستم که چه زمانی همسر و فرزندانم بتوانند واکسن بزنند.”

به گفته سورش گوناسکاران ، رئیس اجرایی بیمارستان ، بیمارستان انتظار دارد روز دوشنبه 130 نفر را واکسینه کند و تا زمانی که از همه 975 دوز در محموله استفاده کند ، ادامه یابد. هر گیرنده به مدت 15 دقیقه پس از آن تحت نظر قرار گرفت تا از نظر واکنش های آلرژیک کنترل شود.

آقای گوناسکران گفت که این بیمارستان در نهایت می خواست همه 17000 کارمند خود را واکسینه کند ، اما هنوز نمی داند که محموله بعدی آن از چه زمانی از Pfizer می رسد. هنگامی که چنین واکسنی از Moderna مجاز است ، وی گفت بیمارستان انتظار دارد که به دوزهای بیشتری دسترسی داشته باشد.

آقای کانوی از لباس های خیابانی ، ماسک و محافظ پلاستیکی استفاده کرد و گفت که دریافت گلوله هیچ دلیلی برای توقف پوشیدن ماسک ، شستن مرتب دستان یا حفظ فاصله اجتماعی نیست. وی گفت: “تا زمانی که همه واکسینه نشوند ، کار متفاوتی انجام نخواهم داد.”


منبع: key-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes